Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Może koreański firmware by pomógł rozbujać trochę playera.

 

zmieniając firmware na UMS, zmieniasz firmware na azjatycki - azjatycki na pewno nie ma francuskiego ograniczenia ;)

 

jeżeli wolisz jednak ręcznie, to proszę, ale najpierw i tak już musisz mieć firmware UMS albo "nic się nie uaktualni"...:

http://nyaochi.sakura.ne.jp/iriverupdate/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widać, muzyka jest robiona z myślą o zestawach głośno grających ( głośnikach znaczy się ), które pozwalają ukryć mankamenty masteringu ...

Kolega raczy żartować. Porządne zestawy głośnikowe sięgają szczegółowością tam, gdzie żadne słuchawki nie sięgają, przy odsłuchu głośnym i cichym. Ja bym powiedział, że ten mastering to pod sprzęt przenośny, który pierdzi przy boisku kiedy chłopaki grają w kosza.

Co do mnie - definitywnie zaczynam oszczędzać kasę na nowego playera i chyba raczej nie będzie to iriver.

Myślisz, że U10 lub clix grają równie cicho co T30?

 

Ja czytałem coś wprost odwrotnego, że to dobre słuchawki sięgają szczegółowością tam, gdzie żadne kolumny nie sięgają :) Ale nie wiem, nigdy nie miałem bezpośredniego porównania słuchawek z półki w guście HD600 z zestawem hi-end kosztującym tak z 40-50 tys.

 

Ale miałem bezpośrednie porównanie z zestawem za około 10k... I ten nawet się nie zbliżył do szczegółowości, ani rozpiętości tonalnej osiąganej przez HD600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem bezpośrednie porównanie z zestawem za około 10k... I ten nawet się nie zbliżył do szczegółowości, ani rozpiętości tonalnej osiąganej przez HD600.

Gdyby to był zestaw za ponad 20k, to słuchawki by wymiękły. Przykładowo: 4-drożne podłogowe Infinity + CD player Quad + wzmacniacz Quad + kable hi-end. Nie ma bata, żeby jednoprzetwornikowe słuchawki nauszne były bardziej szczegółowe. Słyszałeś kiedyś muzykę z kolumn głośnikowych, lub choćby zestawu car stereo wyposażonego w tytanowe tweetery? Jeden koleś na Head-fi przyznał wyższość sprzętu głośnikowego HiEnd nad HD650 + wzmacniacz.

Podstawową zaletą słuchawek jest lepszy niż stosunek jakości do ceny niż zestawów HiFi. Do tego doliczyć by trzeba jeszcze koszty dostosowania pomieszczenia. Masakra, zwłaszcza dla przeciętnego Polaka, a takie HD650 + wzmak są jeszcze w zasięgu kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porządku wypada tu napisać, że ta dyskusja została przeniesiona z temetu "Weź sie pokaż"

 

Rudy napisałeś na M4lpa.fotka.pl:

"Czego nienawidzę

.........

* Żydów.

* Żydów.

* Żydów.

* Żydów.

* Gejów.

* Lesbijek.

...........

* Ludzi ktorzy pier... o tolerancji, a sami nie są tolerancyjni dla 'nietolerancyjnych'."

 

Więc kto tu jest nie tolerancyjny? Niezmiernie mnie to irytuje, że ludzie do nielubianych osób wołają "Ty Żydzie", sam mam w szkole sporo takich. I tak się zastanawiam dlaczego żyd jest kimś nie lubianym? Czyżby w polsce było tylu rasistów i neonazistów? Osobiście nie mam nic do żydów i ani razu nie nazwałem nikogo żydem. Poza tym czy żyd jest kimś gorszym? Może od dziś zacznę wołać na ludzi "Ty Katoliku pier****ny" co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj tyle tyko bierz swojego Sonego H5 do ręki i pstrykaj fotki :D

Tak bez makijażu? :D

(wbrew temu "co mówi pismo")

Chyba zapominasz, że Katolik to też człowiek :). Porównałbym to wszystko do fanów piłki nożnej przed sezonem: fair play nakazuje być spoko i wogóle, a tak naprawde fani jednego zespołu nie lubią innych fanów. Mimo, że każdy szczyci się zasadą fair play, ta nienawiść jest gdzieś zakorzeniona, na skraju z zazdrością, że oni MOGĄ mieć racje i że ich zespół MOŻE być zwycięzcą...

Jak to ładnie kiedyś pewien ksiądz ujął nt. religi: to jest tylko wiara, każdy człowiek ma tutaj taką samą racje. Problem w tym, że wielu ludzi myśli, że ich wiara jest mojsza od innych. I tyle.

Ej no, idzcie sobie na forum Onetu lub gdziekolwiek indziej... temat tego forum nie ma nic wspólnego z tolerancją...

Dajcie mi prawa admina, a was pozamiatam :D

 

[EDIT] tak wogole to konczymy temat, nie o tym mial byc ten watek ;) pomysl z forum onetu jest niezly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominasz, że Katolik to też człowiek

 

tia... sam kiedyś byłem "też człowiekiem" a teraz jestem "po prostu człowiekiem" ;]

 

Porównałbym to wszystko do fanów piłki nożnej

 

a może pseudokibiców? ;]

 

to jest tylko wiara, każdy człowiek ma tutaj taką samą racje

 

fajny ten ksiądz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że w praktyce spotkasz się z dość agresywnym odzewem (wbrew temu "co mówi pismo") ja już nie ryzykuję... ;p

 

No właśnie wiem, ze spotkam się z agresją i oburzeniem ze strony katolików, ale taki katolik nie pomyśli, że takiemu żydowi też jest przykro. No cóż takie mamy społeczeństwo mało tolerancyjne. Według niego Ktolicyzm jest cacy, a Żydzi są beee.

 

. temat tego forum nie ma nic wspólnego z tolerancją...

 

No to może jakiś admin przeniesie to do Najdłuższego wątku........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie nie. Ateiści stoją idealnie po środku. Będą się w****iać jak ich nazwiemy Żydami i jak ich nazwiemy Katolikami. A Ci uważający się za najbardziej tolerancyjnych, często okazują się zgoła inni.

 

Swoją drogą. Sprawdźcie czy nie jestescie na czarnej liście Redwatch :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie nie. Ateiści stoją idealnie po środku. Będą się w****iać jak ich nazwiemy Żydami i jak ich nazwiemy Katolikami. A Ci uważający się za najbardziej tolerancyjnych, często okazują się zgoła inni.

 

Swoją drogą. Sprawdźcie czy nie jestescie na czarnej liście Redwatch :P

 

Mi to nie grozi, prędzej stanąłbym obok tych łysych z lpr'u niż tych pedałów na marszu równości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ateiści nie są idealnie po środku. Są dwa przeciwległe bieguny ateiści i teiści. Ja sam uważam się za agnostyka. Dodam, ze nigdy nie byłem katolikiem, a jestem protestantem. A co do tolerancji to często jest tak jak piszesz Vader, ale ja mam nadzieję, że moja tolerancja nie okaże sie nigdy fałszywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tolerancyjny, ale w pewnych granicach. I zrobiłbym tak samo jak Ignacy. Za paradę równości to pedałów wytłukłbym co do jednego. Niech sobie są, ale jak zaczynaja się obnosić ze swoim homo to az misię scyzoryk w kieszeni otwiera :angry:

 

Dokładnie. Niech sobie żyją, kochają się i robią co chcą. Ale niech nie wychodzą na ulicę, nie paradują, nie domagają się jakichś chorych przywilejów i niech nie mówią, że są dyskryminowani. To właśnie takie postawy doprowadzają do dyskryminacji i budzą skrajne emocje. Ja tu widzę prosty problem: oni nie chcą być równi tylko lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, Wiktorze, wychodzę z założenia,że nie można wszystkiego przyjmowac bezkrytycznie. Bo nie może mi się wszystko podobać. Naród to jedna sprawa. Ja pod żadnym pozorem nie jestem rasistą. Bo kazdy naród ma prawo do istnienia i rozwoju. Ale mniejszści seksualne, to już przesada. Tak jak pisąłem wczęsniej, niech sobie są, tylko tak żśebym o nich nie wiedział. Bo to urojenie chorych umysłów. Niektórzy ludzie nie wiedzą już co zrobić ze swoim mózgiem i kierują go na takie fale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Ignacym, poza sformułowaniem "wytłukłbym ich wszystkich". Vader ja także nie przyjmuje wszystkiego bezkrytycznie, ale kieruję się pewny cytatem z Paktofoniki "Mam własne zdanie i szereg racji Niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji "

Ja pod żadnym pozorem nie jestem rasistą. Bo kazdy naród ma prawo do istnienia i rozwoju.

Ja także nim nie jestem. I zgadzam się w tym z Tobą.

Ale widze, że dyskusja zeszła z tematów religijnych na sprawy homoseksualistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...jakoś tak Ignacy zacżął i podłapałem temat. A z nienawiścią do Żydów to jest niezłe bagno. Co najmniej 3/4 antysemitów nie wie dlaczego nienawidzi Żydów oder nienawidzi bo nienawidzi. Spytałem mojego kolegi dlaczego nie lubi Żydów. On na to, że to złodzieje. A ja się pytam, na jakiej podstawie tak twierdzi (nie zna ani jednego Żyda). On odpowiada: "zobacz na sejm, na tych złodziei. Połowa z nich to Żydzi". A ja mu na to, że druga połowa to Polacy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi od początku chodzi, że ludzie mówią "Ty Żydzie" itp. a jak ich zapytać dlaczego tak mówią i co mają do żydów to odpowiedzą, że mówią tak bo inni mówią, albo sami niewiedzą dlaczego, a do żydów nic nie mają bo żadnego z nich nie znają. LoL. Propagują antysemityzm i nawet o tym nie wiedzą. To dopiero jest nienormalne. Ciekawe czy tylko w Polsce mamy takich ludzi, którzy dla tego, że jest to modne potrafią stać się antysemitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności