Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czytałem sobie ostatnie posty i mam kilka pytań :D

1. Czy nokia E52 [którą tak zachwalacie za jakość] przebija jakościa 5800 lub 5530??

2. Czy ktoś może wie czy 5800 gra tak samo na słuchawkach jak 5530? Kolega z klasy ma 5530 i jakość dla mnie lepsza niż w moim Clipie lecz ciszej a ja potrzebuje czegoś co ma głośność na poziomie Clipa.

3. Czy ktoś kiedykolwiek słuchał LG Arena?? Proszę sie odnieść do muzyki z Clipa lub 5530.

 

Z góry WIELKIE dzięki za odp :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno przestałem się interesować nowymi telefonami, a wypadałoby już wymienić N73 i nie wiem na co. Jedyne wymagania to łatwość obsługi, WM odpadają na starcie, dobre makro, dobrze jak byłby flasz, ale nie musi go być. Myślę nad czymś na Androidzie. Czy od czasu G1 wyszło coś nowego, wartego uwagi, łatwo modowalnego i o przystępnej cenie? Widziałem Samsunga Galaxy, ale nie wiem co o nim myśleć. Niby jest amoled, 5mpx, ale brak multitouch, diody, qwerty. Poza tym to Samsung, więc mam obawy co do customizacji i takich tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Sagema my411x. Swego czasu był reklamowany - głównie w Plusie ("karciocha pamięciochy, słuchafony jak dzwony" niektórzy może jeszcze pamiętają ;)). Słuchawki w zestawie były dosyć kiepskie szybko się rozleciały. Przerobiłem więc je na przejściówkę na mini-jack - cichy, ciepło. Niestety rozleciała mi się i nie słuchałem na nich KSC-75, jak będę miał czas sprawdzę. Ale ma telefon ma jeden plus - głośnik. Może nie głośny, ale ma b. mocny (jak na telefon) bas. Ze względu na budowę telefon podczas gry z głośnika mocno się trzęsie fundując nam przyjemny masaż ręki ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem sobie ostatnie posty i mam kilka pytań :D

1. Czy nokia E52 [którą tak zachwalacie za jakość] przebija jakościa 5800 lub 5530??

2. Czy ktoś może wie czy 5800 gra tak samo na słuchawkach jak 5530? Kolega z klasy ma 5530 i jakość dla mnie lepsza niż w moim Clipie lecz ciszej a ja potrzebuje czegoś co ma głośność na poziomie Clipa.

3. Czy ktoś kiedykolwiek słuchał LG Arena?? Proszę sie odnieść do muzyki z Clipa lub 5530.

 

Z góry WIELKIE dzięki za odp :)

 

Pozdrawiam :)

 

Tu masz porównanie jeśli chodzi o parametry dzwiękowe w tych telefonach i innych :

 

Polecam czytanie na gsmarena.com : http://www.gsmarena.com/lg_km900_arena-review-345p6.php

 

Oprócz parametrów technicznych ważny jest wykres z Rightmarka

 

A tu większość starszych modeli : http://www.gsmarena.com/latest_features-review-171p2.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yedi wielkie dzięki ;D jak tylko bd mieć więcej czasu sobie poczytam ;D

 

a twój wybór byłby jaki ? 5530, 5800 lub arena ;D ?

Tylko do muzyki ?? czy znacznie coś więcej .. Bo LG leży jeśli chodzi o instalacje czegokolwiek więcej ponad standard ..

 

Nokie mają symbiana więc można więcej na nich zrobić .. np zmienic defaultowy player i gra wtedy 2 razy lepiej ..

 

Wez poprawkę na to , ze nokie to raczej ciepłe playery więc będzie problem ze sluchawkami odpowiednimi ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz kumpel z klasy ma 5530. Gra (moim zdaniem) lepiej od mojego Clipa (którego nienawidze) lecz ciszej -.-

 

i zaciekawił mnie te testy na gsmarna gdyż sama muza z LG Areny wypadła (chyba) lepiej niz 5530/5800...

 

"...Nokie mają symbiana więc można więcej na nich zrobić .. np zmienic defaultowy player i gra wtedy 2 razy lepiej .."

 

o co CI chodzi w "zmienić defaultowy player" ?? w sensie wgrać inny jako aplikacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ;) dzisiaj porównywałem muze z 5530 i 5310 na PHILIPS SHH 3911 i 5310 wypadła dla mnie 2 x lepiej ;O ! szok

5310 zagrała o wiele głosniej a 5530 prawie nie było słychać [było głośno na korytarzu na przerwie ;D ] i moje pytanie brzmi dlaczego

5310 gra lepiej i głosniej od 5530 ? 5530 to klasa wyżej wiec byłem zaskoczony ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ;) dzisiaj porównywałem muze z 5530 i 5310 na PHILIPS SHH 3911 i 5310 wypadła dla mnie 2 x lepiej ;O ! szok

5310 zagrała o wiele głosniej a 5530 prawie nie było słychać [było głośno na korytarzu na przerwie ;D ] i moje pytanie brzmi dlaczego

5310 gra lepiej i głosniej od 5530 ? 5530 to klasa wyżej wiec byłem zaskoczony ! ;D

 

A nie był to przypadkiem 5130 Xpress music ?

 

5130 to jeden z najlepszych telefonów nokii z serii Xpress Music wg www.gsmarena.com

 

Tu masz porównanie .. http://www.gsmarena.com/nokia_5530_xpressmusic-review-387p6.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest najwłaściwszy wątek, ale liczę, ze mi pomożecie.

 

Mam problem z Muzyczną Nokią 5200. Gdy ktoś dzwoni, wyświetla się tylko numer, a nie np: Jurek (tak jest zapisany na pamięci telefonu). Przenosiłem wszystkie kontakty na kartę SIM i odwrotnie, wszystko na pam. tel. Nadal jest tak samo. Co ciekawe, niektóre kontakty wyświetla poprawnie, bez względu gdzie by się nie znajdowały. Numery ani nazwy kontaktów się nie wyświetlają. Stało się to po wyłączeniu i włączeniu telefonu. Myślę, ze mógłby pomóc Hard Reset, jeśli takowy na s60v3 istnieje.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE słuchałem tylko w880i, jesli tamte grają podobnie, to nokia wygrywa. od n85 również gra lepiej. 5800 to podobna półka, a 5530 nie sluchalem. z tym ze e52 deklasuje dotykowce pod wzgledem wygody obslugi i wytrzymalosci na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności