Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SWAP na karcie pamięci działa już w pełni (jedyny warunek, nie robić partycji większej niż 36MB i musi to być trzecia partycja na karcie pamięci). Coraz większe szanse na przeniesienie SWAPu do pamięci telefonu. O ile to skróci czas dostępu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie ma zasiegu z play'a to z plusa tez nie bedzie .. w takich wypadkach chyba tylko oragne zostaje, bo tak tak ... nie ssie tylko na swieta jak robia podwojne doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś faktycznie Play korzystał z infrastruktury Plusa, jednak zdaje się, że Play staje się samodzielny, gdyż niedawno na pobliskiej podstawówce postawili antenkę z Play`a, a siła sygnału Plusa się nie poprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Kiedyś faktycznie Play korzystał z infrastruktury Plusa, jednak zdaje się, że Play staje się samodzielny, gdyż niedawno na pobliskiej podstawówce postawili antenkę z Play`a, a siła sygnału Plusa się nie poprawiła.

 

Ja u siebie w Strzelinie dalej korzystam z zasięgu Plusa w Play, bo nie mają tu jeszcze własnego pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W910i jest piękny, dobrze wykonany, ale koledze najpierw sie restartował i wieszał, to oddał do serwisu. zmienili soft i przez chwile było OK. później zbił mu się wyświetlacz i oddał go ponownie. wymienili soft i wyświetlacz. przez jakiś czas było wszystko OK. ale pojawiły się ciemniejsze plamki na wyświetlaczu. w końcu miał go dość i oddał siostrze za darmo ;p

 

W890i jest przede wszystkim szybszy, nie wiesza się(przynajmniej aż tak często), no i wygląda solidniej - praktycznie cały jest z aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e71 vs g1? Co brać? najbardziej mi zależy na funkcji- telefon;p A tak szczerze- to przdewszystkim pisanie smsów, bardzo rzadkie używanie neta- raz na kiedyś obejrzenie czegoś na youtube, gadu gadu, stronka też raz na ruski rok; dobrze trzymają bateria (więcej niż 1-2 dni); wytrzymały, aparat- w miarę (mam lustrzankę) i chyba tyle;p Do neta i tak nie mam zasięgu za dużego ani kasy na Niego tak na 3g. Jedynie gdzie bym go używał do w centrum miasta by sprawdzić co najwyżej pogodę i gadu na wi-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W910 jest raczej słabo wykonany, W890 bije go tutaj na głowę.

 

Gubienia zasięgu u siebie nie stwierdziłem, co do wolnego Walkmana się zgodzę, bo to tragedia i w starszym W850 chodził o niebo lepiej, internet... tutaj też miewam czasem problemy, nie wiem dlaczego, ale co do przycisków to na pewno się nie zgodzę : ) Są ekstra.

 

Ogólnie telefon przyjemny, ma wady jak wszystkie, ale na co dzień jest dobry, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając G1, stawiam na E71. QWERTY do smsów jest, i mimo, że klawa G1 jest genialna, to wadą będzie dla Ciebie słabiutka bateria.

Chociaż nie używając Wi-Fi, może wystarczyłoby na te 3 dni. No i YT jest fajnie na nim zriobione.

 

Ale jako zwykły telefon, sądzę, że Nokia spełniałaby lepiej swoją rolę. HTC mógłby się marnować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gubienia zasięgu u siebie nie stwierdziłem, co do wolnego Walkmana się zgodzę, bo to tragedia i w starszym W850 chodził o niebo lepiej, internet... tutaj też miewam czasem problemy, nie wiem dlaczego, ale co do przycisków to na pewno się nie zgodzę : ) Są ekstra.

 

hmm.. z internetu raczej nie korzystam, a przyciski wydawały mi się ok. chociaż krótko się nim bawiłem.

mam wrażenie, że W910i miał żywsze kolory na wyświetlaczu, ale bezpośrednio nie porównywałem, więc ciezko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e71 vs g1? Co brać? najbardziej mi zależy na funkcji- telefon;p A tak szczerze- to przdewszystkim pisanie smsów, bardzo rzadkie używanie neta- raz na kiedyś obejrzenie czegoś na youtube, gadu gadu, stronka też raz na ruski rok; dobrze trzymają bateria (więcej niż 1-2 dni); wytrzymały, aparat- w miarę (mam lustrzankę) i chyba tyle;p Do neta i tak nie mam zasięgu za dużego ani kasy na Niego tak na 3g. Jedynie gdzie bym go używał do w centrum miasta by sprawdzić co najwyżej pogodę i gadu na wi-fi.

 

Zależy co wolisz. Mniejszy telefon i nic dotykowego, czy w sumie klocka z dotykowym ekranem i "bajerzastym" systemem ( Android jest "zabawniejszy" od Symbiana ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagi, nie chciałeś przypadkiem powiedzieć 'wyświetlacz od k550' ;d

 

W k510 też jest imo obleśny i spikselowany. Jak prawie każdy 128 x 160.

 

Volter, trzymałeś tego 'kloca' w dłoni? Swoje waży, ale leży w dłoni idealnie. Android a Symbian... czy Ty człowieku widziałeś na oczy ten system? 0_o Niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol a kto mówi o filmach?

 

nie wiem, ale mi jako estecie się nieprzyjemnie patrzy na szaro-bury wyświetlacz, na ktorym nie ma prawdziwej czerni, a przy pisaniu esów smuży. do tego ta rozdziałka..

 

Guzior - tak, ale jednak K510i przynajmniej nie smuży i czerń nie wygląda jak wielokolorowe, szare coś. od razu komfort pisania esemesów jest większy bez smużenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności