Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!! oferta promocyjna

Poniewaz potrzebna mi kasa na czesci do innego wzmacniacza (soha3) to sprzedam MxM komplet na kondensatorach BlackGate, 2 x AD8397, potek Alps, akumulatorek Profitexx, ladowarka, wszystko zapakowane do obudowy Hammonda, i do tego interkonekt na wtykach Neutrik i kablu Cordial calosc w cenie 250zl z wliczona wysylka. Kto pierwszy ten lepszy. Na ewentualne wiadomosci odpisze dopiero po 21.00 jak wroce z roboty

mxm011.JPG zestawmxm.JPG kabelek6.jpg


EDIT: SPRZEDANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Kto poradzi jaki zasilacz do MXMa zakupić (chodzi mi o amperaż) - taki będzie ok? I jak będzie z czasem ładowania baterii - znalazłem gdzieś 2,5h ale nie wiem dla jakiego zasilacza była ona podawana.

Sluchaj, w sumie to amperaz jest nieistotny byle by nie mial mniej jak 400mA. Ten do ktorego podales link jest w sam raz i ja osobiscie od tego allegrowicza kupuje te zasilacze do MxM. Jesli chodzi o czas ladowania akumulatorka to wszystko zalezy od akumulatorka. Sam modol ladowania akumulatorka w MxM zostal zaprojektowany dla akumulatorka firmy Profitexx 260mAh i laduje sie go przez 3 godziny napieciem nie mniejszym jak 12V/400mA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaroFon a takie pytaniemam: do tych Hammondów które zamawiasz, czy masz mozliwosc i ile ewentualne by kosztowało powiertanie paneli?

 

jakby kogoś interesowały to na allegro leżą jeszcze 4 AD8397: Allegro.

Juz kiedys pisalem o panelach do MxM, mam te panele i moge powiertac, tu jest post do tego watku: PANELE DO MxM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letnia wyprz. :-) 

 

 

 

Mam pelen zestaw MxM do odsprzedarzy tzn MxM na 2xAD8397 , wewnatrz ALPS , akumulator profitexx ,kondensator zwykly 4700u/16V. Do tego ladowarka i interconnect na neutrikach . Wszystko noweczka , nieuzywane . Koszt 220pln . Wiecej tylko na gg 2668936

 

 

Dodatkowo mam , jesli ktos potrzebuje oryginalny kabel od grado sr60i z calym tym trojnikiem . Kabel wylutowany wprost z kazdej sluchawki . 50pln

 

 

Wzmacniacz SOHA 2 z lampami RCA top clear 12au7 na najwyzsszej klasy elementach , nozki kolce VIABLUE , trafo w specyfikacji audio od p.Lachowskiego itp itd - 1300pln , wiecej na http://republika.pl/soha2

 

 

 

a.jpgb.jpgc.jpg[attachm

ent=19337:d.jpg]

 

d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza- czekasz bo mi żeś wiadomości nie wysłał o namiarze na konto :P a ja się dziwie dlaczego taka cisza jest w dalszym ciągu

 

Wysłałem ci już 3 wiadomosci ;)

 

Lepiej jak tutaj napisze:

 

Mateusz Przychodzień

56 1140 2004 0000 3902 4094 1482

mBank

 

24zł/szt + 5zł wysyłka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu zaczne truć sprawe o te płytki. generalnie czy jest jakieś inne źródło poza użytkownikiem new_oscar? bo z tego co widze to już od miesiąca nie było Go na forum (wiem, niektórzy mają wakacje :) ) i nie wiadomo kiedy się pojawi. szukając na necie jakichs firm zajmujących się takimi rzeczami wychodziłi mi zawrotne ceny 40zl za na oko porównywalną plytkę, wiec jesli ktos sie orientuje gdzie mozna cos takiego taniej wykonać to fajnie jakby napisał.

 

i tak ogólnie oprócz mnie byliby jacyś chętni na takie płytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się na nowo MxMem... Znaczy byłbym chętny na płytki ze 3 sztuki o ile by się udało kogoś wtajemniczonego znaleźć kto ma dostęp do firmy produkującej płytki w ludzkiej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam w zapasie 2 płytki - jedną może użyję(i sprzedam ;p), drugą wymienię za ad8066/ad8397/ad825(sprzedażą nie jestem zainteresowany, nie chce mi się biegać na pocztę za głupią dyszkę - jak już to za opamp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również niezmiernie potrzebuję dwóch płytek więc jeśli ktoś coś będzie wiedział to chętnie podłączę się pod zamówienie ;)

 

 

Widzę że chętnych jest coraz więcej więc jeśli doszłoby do zamówienia to nie byłoby problemu z ilością osób (mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bym wzial conajmniej ze 3 plytki jak nic, takze mysle ze te min. 10szt sie zbierze. wyslalem maila z zapytaniem do paru firm zajmujacych sie czyms takim, ale jakby ktos mial namiary na ten zaklad co new_oscar tam wyrabial to niech wpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności