Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

nie widze tam odpowiedniego potenciometra a tak wogole to z firmy Farnel nie zamowisz nic jesli nie masz firmy

Nie wydaję mi się że musisz, przeszedlem przez proces zamawiania i nigdzie mi nic takiego nie wyskoczylo.Teraz w zasadzie powinienem kliknąć "confirm" i zamówienie by poszlo.Bylo pytanie o nazwę firmy ale nie musialem jej wpisac.

 

Edit:rzeczywiście,zwracam honor.Jest w regulaminie jak byk, no ale kto by regulamin czytal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję mi się że musisz, przeszedlem przez proces zamawiania i nigdzie mi nic takiego nie wyskoczylo.Teraz w zasadzie powinienem kliknąć "confirm" i zamówienie by poszlo.Bylo pytanie o nazwę firmy ale nie musialem jej wpisac.

 

Edit:rzeczywiście,zwracam honor.Jest w regulaminie jak byk, no ale kto by regulamin czytal :P

ja nie musialem regulaminu czytac, juz przy zamowieniu jest opcja ze platossci sa na firme

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku ze duzo ludzi pyta o galki do MxM postanowilem zrobic jeszcze jedna serie takie jak poprzednio. Prosze dopisywac sie wg schematu na zamowienia:

 

" Lista osob chetynch na galki:

1. Nick - X szt.

2. itd

3. itd "

 

x - ilosc sztuk :) kazda nastepna osoba chetna na galki niech skopiuje posta "..." i sie dopisze do listy unikniemy balaganu. realizacja bedzie mozliwa tylko przy ilosci. pow 10szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Lista osob chetynch na galki:

 

1. x500 - 4 szt

2. Tommaso - 1 szt.

3....

 

marmur a czy tak jak kiedyś gałki będą malowane we wszystkich kolorach tęczy?

A tak serio to fajnie jakby były od razu malowane na czarno lub srebrno, żeby każdy nie musiał oddzielnie kupować sobie lakieru.

Projekt będzie taki sam jak TUTAJ? Czyli razem z tą śrubką przykręcaną imbusem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawilo sie 20szt na allegro ad8397 dzisiaj wiec lepiej brac bo pozniej znowu moze zniknac na miesiac

http://allegro.pl/item667015860_ad8397_dua...cena_16_40.html

Brałem od tego użytkownika 8022 + 8397. Poszło bez problemów. Paczka była dobrze zapakowana i nawet jakoś nie wędrowała przez Syberię :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem od tego użytkownika 8022 + 8397. Poszło bez problemów. Paczka była dobrze zapakowana i nawet jakoś nie wędrowała przez Syberię :)

tez 8397 bralem u niego

ma nowe konto na allegro ale szczerze polecam

to wlasnie do niego zwrocilem sie z prosba o 8066 i czekam na odpowiedz odnosnie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez 8397 bralem u niego

ma nowe konto na allegro ale szczerze polecam

to wlasnie do niego zwrocilem sie z prosba o 8066 i czekam na odpowiedz odnosnie ceny

A to ciekawe :) kiedyś strasznie pingowałem go o 8066, ale wtedy nie miał i napisał mi, że da znać jak się pojawią na rynku. To miejmy nadzieję, że uda mu się je znaleźć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe :) kiedyś strasznie pingowałem go o 8066, ale wtedy nie miał i napisał mi, że da znać jak się pojawią na rynku. To miejmy nadzieję, że uda mu się je znaleźć.

heh, widocznie nie bylismy jedyni bo miesiac temu pierwszy raz zapytalem to dostalem odpowiedz ze nie ma

ale po miesiacu juz mnie troche nerw ruszyl bo kazdego dnia sprawdzam allegro a tam jak nie bylo tak nie ma

i ponowilem prosbe wiec miejmy nadzieje ze przyniesie dobra nowine przy dobrej cenie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda koloru alu anodowane kilka postow temu w tym watku wrzucilem zdjecia gotowych galek wiec mozna sprawdzic.

 

Szukałem tych Twoich zdjęć i znalazłem takie:

gallery_18583_308_5535.jpg

(ale chyba nie były wrzucone w Twoim poście). Czy to te?

Czyli nie ma takiej opcji żebyś Ty malował je na czarno? Czarna gałka lepiej wygląda z czarną obudową (zdjęcie nie moje):

gallery_18583_308_22069.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwaze, ale raczej beda zrobione w "oryginalnym" kolorze. ktos jak bedzie chcial to sobie pomaluje nie widze klopotu. moge je pomalowac ale wtedy wszystkie galki musialbym wykonac w jednakowym kolorze. jako ze na rynku wiecej jest srebrnych hammondow to zostawiam w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Przepraszam, ale wczoraj nie udało mi się wysłać kondów. Jak wróciłem z budowy to byłem tak styrany, że sił wystarczyło mi tylko na dociągnięcie się do łózka. Paczki pójdą dzisiaj.

Złapłem następne opóźnienie, ze względu na remont mieszkania, ale właśnie wróciłem z Poczty, gdzie nadałem wszystkie opłacone kondy przesyłkami priorytetowymi. daniel69, nie mam od Ciebie $...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze na rynku wiecej jest srebrnych hammondow to zostawiam w tym kolorze.

 

Może faktycznie więcej jest tych srebrno-czarnych ale do nich dobrze pasuje zarówno gałka niepomalowana jak i pomalowana na czarno, choć ta czarno o wiele lepiej IMO (zdjęcie z forum):

gallery_18583_308_56408.jpg

Jaka będzie cena gałki?

Będzie wcięcie wzdłuż walca czy taka wklęsła "kuleczka" jako znacznik miejsca na skali potencjometru?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Alpsy - długo to trwało, bo podobno nie było ich w hurtowni i trzeba bylo czekać na nową partię.

 

Postaram sie zeby wyslano je dzisiaj lub jutro - sam siedze na mazurach i licze ptaki prawie non stop od 4:00 do 20:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności