Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

To co sie tyczy toru cyfrowego ma sie nijak do toru analogowego . Zasilanie tzw cyfrowki wymaga nieco odmiennego podejscia i doboru komponentow na innej zasadzie niz do toru analogowego , w tym wypadku wzmacniacza . Prosze sie tym nie sugerowac . Inna sprawa ze ile osob tyle gustow a najczesciej na forach wypisywane sa polprawdy powtarzane za kims i zupelnie nie sprawdzone . Audiostereo i ostatnio Audiohobby staje sie arena pseudospecjalistow i kolkiem wzajemnej adoracji - jeden cos powie , drugi zeby sie przypochlebic poprze go a trzeci w to uwierzy . Tak tworza sie legendy . Nie podam tu przykladow nickow bo kilka osob stamtad jest tu szanowanych niczym polbogowie a reszta czerpie z ich ''wiedzy'' jak z wyroczni . Niech sobie tak zostanie bo fajnie sie ich ''czyta'' . ;-)Tyle dygresji , natomiast co do kondensatorow w mxm to najlepiej bedzie gdy sami ocenicie ktory jest najbardziej ok , zapewniam ze niektorzy nie odroznia standardowego 10000uF od BG STD 2200uF bo im sluchawki na to nie pozwola .Troszke obiektywizmu nie zaszkodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, PMy porozsyłane; zapomniałem w nich napisać o PMie zwrotnym, w którym zawrzyjcie dane do wysyłki (jeśli nie - wysyłam na adres z przelewu)

jeśli chcecie małe elementy z tamtego sklepu to piszcie, do dzisiejszego wieczora mogę jeszcze coś domówić

 

w pierwszym poście zrobię listę na BlackGate'y, ale całą sprawą zajmuje się Tomek8888

nadrukiem zajmuję się ja i nowa lista też już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj link do tego sklepu. rozumiem ze cena za obudowe ktora wyslales w pm to cena za obudowe + nadruk? btw: do jutra czekam jeszcze na plytki bo ich nie mam wiec nie wiem co z obudowa.

kupujemy
te
i
te

 

EDIT: szybka reakcja ze strony sklepu, przed chwilą wysłałem im zapytanie, 5 min później telefon (o tej porze :0 ) znam zatem szczegóły - 22zł za przesyłkę do Polski (z Czech glsem) koszt obudowy siwej - 40zł, czarnej - 49zł + przesyłka 22zł/7=3,20, w ciągu 2 dni ma być
na nadruk jest na razie za mało chętnych, a ci, którzy byli chętni na te obudowy z Czech nie wyrazili zainteresowania

Co z zamowieniem na plytki i na alpsy. Widze ze na alpsy lista zamknieta juz a nie dostalem narazie zadnych danych na przelew.

Pzdr madbubu

zamówienie na płytki chciałem zamknąć dziś wieczorem, ale są jeszcze osoby, które będą decydować się jutro;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do BlackGate'ów 2200uF/16V to Tomek8888 znalazł nowe źródło: LINK (cena Przy aktualnym kursie dolara [3,8114] wychodzi 30,30 PLN/sztuka - 7,95$)

jeśli znajdzie się odpowiednio dużo chętnych, to zrobi się zbiorowe zamówienie

 

w pierwszym poście zrobię listę na BlackGate'y, ale całą sprawą zajmuje się Tomek8888

nadrukiem zajmuję się ja i nowa lista też już jest

 

Osobiście mam małe/żadne doświadczenie w zamawianiu czegokolwiek zza granicy tak więc chętnie przekazałbym komuś zaufanemu z forum tą czynność - zbiórki pieniędzy i kupna kondensatorów Black Gate 2200uf/16V :)

 

Znajdzie się ktoś chętny na tę posadę? :P

 

Jeśli chodzi o listę chęynych na kondki to ja jestem chętny na 2 szt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osmiu osobom stad sprzedalem MxMy z black gate std 2200uF na pokladzie , kilka mxm z BG sprzedal tez Jarofon , niestety uzytkownicy tychze jakos nie kwapia sie z napisaniem chocby kilku zdan nt owych egzemplarzy wzmaka . Sam czesto pisalem jak brzmi mxm w watku o nim . Ksy , poszukaj tam sobie opinii o BG .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś chętny na tę posadę? :P

Jeśli chodzi o listę chęynych na kondki to ja jestem chętny na 2 szt :)

Zbierzcie zamówienie. Jak już będzie zamknięte to zrobimy podsumowanie, podliczę co i jak. Zrobię im przelew z AMEXa lub z PP i przesyłka pójdzie. Nie mam niestety ostatnio czasu, aby przesiadywać na forum w trakcie pracy, więc prośba aby @Tomek8888 prowadził listę, a ja później zajmę się już zamówieniem. Oczywiście na terenie Warszawy będzie odbiór osobisty.

 

Lista:

1. Tomek8888 - 2 szt.

2. k_urczak - 1 szt

3. .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista na BG jest na początku topika;

 

pozostaje sprawa nadruków - wszyscy tak strasznie chcieli, a teraz może 4 panele będą, pozostaje więc pytanie - czy osoby, które zamówiły teraz hammondy będą brały udział w ich upiększaniu?, potrzeba 20 paneli, z Czech zamawiaj 11 sztuk, w tym 9 szarych, brakuje 11 ochotników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności