Skocz do zawartości

Czy Ipod Jest Wszędzie?


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Imitacja. Ciekawe, jaki player imitowało Apple wprowadzając iPoda Video :)

Oczywiscie wraz z wprowadzeniem tego "cuda technicznego", spece od marketingu wylansowali iPoda Video jako pierwszego przenosnego playera, ktory odtwarza pliki wideo.

 

Mozemy tu pisać rozne rzeczy, wypisywac wady iPoda oraz jego braki. To wszystko jednak nie przekona ludzi ktorzy są zaślepieni w tym playerku.

Ich jedyny argument jakiego uzywają brzmi: iPod to iPod.

 

Moja kuzynka napalila sie na iPoda tylko dlatego, ze znała tylko iPoda. Nie miala zielonego pojęcia o innych markach playerow.

Doslownie ciemnogród i klapki na oczach. Jak cos chce sie kupić, to sie robi rozeznanie wśród roznych producentów. Ja tak wlasnie zrobilem i wlasnie w taki sposob nabylem swojego impka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos chce sie kupić, to sie robi rozeznanie wśród roznych producentów. Ja tak wlasnie zrobilem i wlasnie w taki sposob nabylem swojego impka.

Dlatego teraz możesz przyszpanić. Aczkolwiek nie wiem czy wiele jest osób w Polsce, które zdecydowały się na Ipoda. Raczej żyjemy w kraju, w którym rządzi creative i nic długo tego nie zmieni.

 

 

Przy okazji :

 

na www.benchmark.pl można głosować na "najlepszą" firmę produkującą odtwarzacze mp3

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej żyjemy w kraju, w którym rządzi creative i nic długo tego nie zmieni.

 

Creative i no-name.

 

QUOTE (Ralph @ 07.12.2005, 20:13)

Jak cos chce sie kupić, to sie robi rozeznanie wśród roznych producentów. Ja tak wlasnie zrobilem i wlasnie w taki sposob nabylem swojego impka.

 

Dlatego teraz możesz przyszpanić

 

A od kiedy roztropność w podejmowaniu decyzji o kupnie jakiegokolwiek sprzętu jest przyszpanianiem? Ja w dokładnie taki sam sposób jak Ralph kupiłem sobie iFP-ka, komórkę i tworzę konfigi sprzętowe komputerów - więc to też jest dla szpanu?

 

Postro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos chce sie kupić, to sie robi rozeznanie wśród roznych producentów. Ja tak wlasnie zrobilem i wlasnie w taki sposob nabylem swojego impka.

Dlatego teraz możesz przyszpanić.

Przyszpanić?

Tak masz racje, paraduje po miescie ze swoim iRiverem i kopie kazdego kto ma playera innej firmy... Nie wiem o co Ci chodzi.

 

Gdy ja zdecydowalem sie, ze bede kupowal iRvera, to nie byl prawie wcale znany w Polsce. Kilka wzmianek na mp3.wp.pl i tyle. Rok czasu zbierania i mam go.

Nie chcialem go kupic bo byl trendy, bo wszyscy go mieli. Chcialem go miec bo spełnial moje oczekiwania i jak sie pozniej okazało miał wiecej funkcji niż moglem sobie wyśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam wrażenie, że wg coponiektórych tutaj jak ktoś ma ipoda to szpani i tyle. Pozatym nie wieże, że nie zdayła ci się sytłacja, że ktoś miał jakiegoś innego playera a ty miałeś swojego impka i ich nie porównywaliście. Jeśli ci się taka sytłacja nie zdażyła to wybacz.

Mnie się n.p. często zdaża, że jak ktoś pierwszy raz widzi, że noszę na szyji coś innego niż creative to pyta się co to jest i jak to gra. Jak mu pokazuję jak to działa to czuję się jakbym szpanił właśnie ( ale zaraz pewnie większość z was nazwie coś takiego "uświadamianiem" - bo to ładniej i bardziej patetycznie brzmi). I nie na ulicy tylko wśród swoich znajomych - bo nie wieżę, żeby w naszym pięknym kraju ktoś szpanił na ulicy czymkolwiek - nawet ipodami ...

 

 

p.s.: jak ci szpanił nie pasuje to wstaw - zabłysnąć B) Nie wiem jak konkurencyjna jest cena impków do innych playerów ale jak ktoś dowiaduje się, że dopłaciłem 200zeta do playera, który brzmi "prawie tak samo jak creative" to ma mie za debila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam wrażenie, że wg coponiektórych tutaj jak ktoś ma ipoda to szpani i tyle

 

Jeśli chodzisz ze swoim iPod'em (lub czymś innym, nieważne czy iRiver'em , czy Kreatywką) na widoku i mówisz ciągle: "A jam iPod'a, a wy jesteście cioły!", to to już nawet nie jest szpan, tylko głupia i ślepa pycha.

 

Ale jeśli ty NIE kupiłeś swojego player'a na zasadzie: "Bo kumple majom to ja tes muse mieć!" i używasz go NIE na takiej zasadzie jak podałem na początku, to bardzo dobrze i nikt nie powinien tego uznać za obiaw szpanu. A to że większość użytkowników jakichkolwiek player'ów tak robi, to to już zupełnie inna sprawa...

 

Postro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ZyGmUnT ma sporo racji.

 

Ja przed kupnem playerka brałem pod uwagę IPoda Nano.

Grał dobrze, wyglądał też (szczególnie czarny).

Największy atut to moim zdaniem Click Wheel i Smart play listy.

Nie kupiłem bo nie ma radia, nigdzie nie znalazłem dokładnej

specyfikacji (nie lubię kupować kota w worku) i łatwo się

rysuje.

 

Tak pozatym to nie ma co się spinać i zarzucać Apple agresywny

marketing. Każda firma chce sprzedawać więcej i już. Iriver czy

Cowon też.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja zgadzam sie z zygmuntem.

Ludzie uwazaja iPoda za szpan bo pojawia sie w teledyskach wiec musi byc bling bling heh a to jest smieszne bo czym zawini czlowiek ktory chce poprostu ten odtwazacz??!!

A gdyby to inna firma miala takiego iPoda?Tez wieszano by na nim psy...kurcze to marka jak marka jezeli ktos chce to kupuje jezeli nie to placi za co innego.Ja mialem poprzednio Creativa i zawiodl mnie serwis kika stowek w plecy i powiedzialem sobie ze jak kupowac to z tak rozbudowanym serwisem i calym innym zapleczem ze az sie chce zwracac i wlasnie takiego wyboru dokonalem.

I tak jak napisalem wczesniej.MOZEMY WYBIERAC wiec niech kazdy robi to co uwaza za stosowne:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do sprzedania piękny IPOD IRIVER...na IPOD-a wchodzi spokojnie 15 plików MP3 dobrej jakości...IRIVER jest sprawny...oczywiście IPOD pracuje normalnie i nie przeszkadza to w jego użytkowaniu
:lol::D:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie rozumiem tej dyskusji :(

ipod jaki jest taki jest, marketing tez - takie prawo rynku.

ni e nawracjacie ludzi "na sile", ktos chce ipoda i uwaza ze jest "best of the best of the best - with honour" (Men in Black, part 1.) to dla niego jest. komos wystarcza "no-name" ? take jego "zbojnickie" prawo.

MY wybieramy swiadomie, niech tak zostanie. Jak komos przestanie wystarczac "no-name" czy ipod, przyjdzie do nas po rade a wtedy jej udzielimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam ze swojego nano jestem zadowolony...

 

a ostatnio na pewnym forum przeczytalem posta takiego goscia, ktory cholernie sie zdziwil kiedy mu powiedzieli ze iPody robi tylko Apple... trzeba mu bylo wytlumaczyc, ze iPod to tylko jeden z mp3 playerow a nie nazwa dla calej grupy urzadzen... sila marketingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqounku drogi, moj ipod z wgranym rockboxem bije na glowe jakoscia dzwieku,obsluga i przyjemnoscia uzytkowaniu mojego starego,wysluzonego ifp-799 ;) mysle ze nie jest wazne co kto ma, bo w koncu nie rzeczy nas okreslaja,tylko czy ten player spelnia jego oczekiwania i sprawia mu troche radosci. dlatego tez nie rozumiem sensu takich dyskusji :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności