Skocz do zawartości

Koos The Plug Czy Sony Mdr Ex71sl


ww_sprinti

Rekomendowane odpowiedzi

Odpwiedz od Techmarket.pl

Słuchawki Spark Plug i kable są w kolorze białym.

 

Chyba bede musial przeboleć ten iPodowski kolor, albo szukac dalej :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75248479

 

nie chcesz takich?

te stare mają więcej gąbek w zestawie

 

POzdr.

 

PS. opłaca mi się zmieniać mx500 na koss the plug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzy elektronicznej zdecydowanie polecam Plugi..dla porownania mam Soniaki 71ki..ktos kto jest w tych klimatach bedzie zadowolony z Plugow gdyz uwydatniaja to co wazne dla odbiorcy..naprawde wszystko elegancko huka..polecam..PS.Wada jest fakt ze czasami jest tego hukania za duzooooo co przyslania nute :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djtomas no wlasnie nadal nie wiem czy brac Plugi czy Plugi Sparki. W dzwiekowej konfrontacji ludzie piszą, ze Sparki mają lepszy dźwięk dodatkowo lepiej wkłada się je do ucha i są białe.... :angry:

 

Plugi wygrywają kolorem :P no i jak napisales w zestawie mają wiecej gąbeczek :)

 

Moze w Sparkach, gabki sa trwalsze, albo mniej sie zurzywają ze wzgledu na prostrze umieszczanie ich w uchu.

 

Juz sam nie wiem, ktore bedą lepsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tych kossów za nic nie wezmę wole dozbierać te 30-40zł i wziąć creative ep-630 ktoś w recenzji napisał że basów można im tylko pozazdrościć a dźwięk napewno mają bardziej przejrzysty <_<

A jak ktoś lubi hukanie to niech huknie się w głowe :P A jak basy są całkowitym priorytetem to tylko ex71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djtomas no wlasnie nadal nie wiem czy brac Plugi czy Plugi Sparki. W dzwiekowej konfrontacji ludzie piszą, ze Sparki mają lepszy dźwięk dodatkowo lepiej wkłada się je do ucha i są białe.... :angry:

 

Plugi wygrywają kolorem :P no i jak napisales w zestawie mają wiecej gąbeczek :)

 

Moze w Sparkach, gabki sa trwalsze, albo mniej sie zurzywają ze wzgledu na prostrze umieszczanie ich w uchu.

 

Juz sam nie wiem, ktore bedą lepsze :(

Wydaje mi sie ze jakosc sluchawek powinna byc priorytetem nad takimi sprawami jak ich kolor czy tez trwalosc gabek????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gąbki nie bedą trwałe, to juz spada jakość słuchawek. Chyba, ze pisząc słowo jakość miałeś na myśli jakość dzwięku.

 

Nie jestem żadnym audiofilem. Trwałośc gąbeczek i wygląd słuchawek jest dla mnie również ważny. Dlatego mam opory co do Sparków ze względu na tą biel kabelków.

 

Każdy ma swoje priorytety przy wyborze słuchawek. Dla Ciebie Oliver, najwyższym priorytetem jest dzwięk. Dodatkowo mozesz sobie pozwolić na sluchawki firmy Shure czy słuchwki innych firm cenowo podobnych lub droższych.

 

Ja mam skromny budżet i skromniejsze wymagania jesli chodzi o jakość dźwięku :) Przesiadam się ze starych Panasonicow i z pierwszych modeli sluchawek iRivera, wiec Plugi będą dla mnie okey.

 

Teraz pozostaje wlasnie kwestia koloru, trwalości gąbek oraz łatwości zakładania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem te sluchawki na Allegro. I wlozyc sobie je mozna ale.... nie do uszu!!! Gabki sa tak duze, ze chyba tylko nozyczki tu moga pomoc. Tandeta jakich malo. Natomiast odbior jest super plus cena!

Tak, tak... potnij gabki to wtedy sluchawki na pewno beda do wyrzucenia :D

Gabki sciskasz, wkladasz sluchawki do uszu, przytrzymujesz chwile zanim

gabki nie powroca do pierwotnego ksztaltu.

Tak wlasnie dziala "mocowanie" plugow do uszu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności