Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie na soundmagicki z Focalprice?


Szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem tyle, że w modelu SoundMagic PL11 - też lewa czasem nie gra, a jak gra to 5 razy ciszej niż prawa. Jak jest z gwarancją? Czy się opłaca w ogóle, bo jak trzeba wysyłać gdzieś do Chin na własny koszt to chyba niezbyt się opłaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść słuchawki w gorącej wodzie, tj zanurz tę siateczkę, tylko tę siateczkę w gorącej wodzie. Później przedmuchaj, przeciągnij powietrze i zobacz wtedy.

 

A możesz napisać jak "rozebrać" te słuchawki? Bo ja zdjąłem gumki ale nie wiem jak tę siateczkę wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwarancji - nie opłaca się. Szip to minimum ok. 50 zł.

 

Pocztą na pewno nie aż tyle... Sprawdź sobie cennik. List polecony ekonomiczny do "Ameryka Południowa i Środkowa, Azja" do 350g kosztuje 12.90zł. Swoją drogą kiedyś dostałem uszkodzone pl30 i mniejwięcej za tyle odesłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść słuchawki w gorącej wodzie, tj zanurz tę siateczkę, tylko tę siateczkę w gorącej wodzie. Później przedmuchaj, przeciągnij powietrze i zobacz wtedy.

 

A możesz napisać jak "rozebrać" te słuchawki? Bo ja zdjąłem gumki ale nie wiem jak tę siateczkę wyjąć.

Trochę źle to napisałem. Chodzi mi o to, żeby zanurzyć tę siateczkę nie wyjmujące jej, tj zanurz siateczkę ale nie zanurzaj przetwornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem silikon do iPhone'a http://www.focalprice.com/detail_IP186Y.html

a dostałem http://www.focalprice.com/HE186Y :/ napisałem do nich RMA REQUEST.

 

Wie ktoś jak postąpić? Czekałem miesiąc za tym silikonem, a tu takie rozczarowanie :(

 

What the hell is going on?<br /><br />I ordered iPhone silicone -> http://www.focalprice.com/detail_IP186Y.html<br /><br />and i get http://www.focalprice.com/HE186Y/2_in_1_Pedometer_with_Fat_Calorie_Analyzer_Yellow.html<br /><br />You send me HE186Y instead of IP186Y.<br />I''''m really dissapointed and agry with this situation.<br /><br />I WANT my iPhone Silicone!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Damn, po co walczyć?

 

Rozumiem jakby to było warte 100 dolców ale nie 1.5$...

 

 

Ja nie raz dostałem w paczce co innego ew. czegoś brakowało. Pisałem po prostu, że nastąpiła mała pomyłka, jestem lekko zawiedziony itd. po czym zwykle w ciągu 2 dni dostawałem przeprosiny i dosyłali mi zaległe rzeczy/pozwalali zachować omyłkowe rzeczy "as a gift" i to wcale nie kosztowały 1,5$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie do osób korzystających już z focala. W piątek ponad tydzień temu zamówiłem słuchawki, od razu zapłaciłem i status zamówienia wciąż się nie zmienił z unshipped. I tu mam do was pytanie czy to jest normalne i wystarczy uzbroić się w cierpliwość, a na bank dojdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy nadal warto od nich brać.

Na allegro od soundmagic przy obecnych -10% róznica cenowa przynajmniej na tańsze modele to ok 20zł.

Za tę kasę mamy wysyłkę na 2 dzień i przynajmniej pozory gwarki(może nie tylko pozory po prostu nie znam firmy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności