Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie na soundmagicki z Focalprice?


Szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dużo się pisze o soundmagickach, ale mało kto jest zainteresowany nimi z powodu ceregieli jakie trzeba zrobić żeby je kupić. Może zebralibyśmy jakąś ekipę i zamówili je? Wiem, że znalazł by się ktoś kto by je ściągnął (ja się nie podejmuję, dlatego piszę ten temat). Ja osobiście byłbym zainteresowany modelem PL30 chwalonym bardzo za jakość dźwięku... Jak coś to piszcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że PL12=Crossroads mylarone X3 (to jest ta sama marka, tylko że nazywa się teraz Sound Magic). PL30 hmmm porównywane są do różnych droższych IEMów. Mają ponoć dość mało basu więcej środku i góry ponoć są jasne w sam raz do ciemnych playerków :lol: na head-fi jest duży wątek, a nawet 2...

http://www.head-fi.org/forums/f103/soundma...rphones-323413/

http://www.head-fi.org/forums/f103/soundma...essions-363159/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl12 >> crossroads x3 ( ciemny lekko krzykliwy dzwiek ze srednia iloscia basu )

pl11 >> crossroads xb ( ładny basowy dzwiek, zero krzykliwosci )

pl18 >> ponoc lepsze crossroady svi ( nie słuchałem ale powinny byc dosc jasne jezeli sa podobne do svi )

pl30 >> dzwiekowo ponoc er6i bez izolacji. ( mało basu, swietna góra i srodek )

 

w trzech pierwszych izolacja jest bardzo dobra.

 

Zamowienie zbiorowe nie ma sesnu, poniewaz przesyłke maja zadarmo... a załozenie konta paypal i przelanie kasy na nie ze zwyklego kąta to nie jest jakas arcy trudna sztuka... taka sama jak przelac pieniadze do kogos w polsce.

 

Przynajmniej zaoszczedzicie czas na zbieranie ludzi oraz pieniadze na przesyłki wewnatrz polski.

 

mysle ze kazde Soundmagic'e sa warte zainteresowania.

 

@szczuru soundmagic to nie jest crossroads, poprostu wykupili te same oemowe słuchawki i sprzedaja je teraz jako swoje, z ta roznica ze troszke zmiejszyli independencje w porownaniu do crossroadów, oraz mocno poprawili wykonanie, pozniejsze partie crossroadow rozpadały sie w rekach

 

 

A jak juz tak pisze to jeszcze dodam ze pl11 i pl12 swietnie zgrywaja sie z nano 1gen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności