Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.10.2022 o 15:31, Rafacio napisał(a):

To fakt. Popełnili błąd, kiedyś, bo to powinien być ich wokalista od początku do dzisiaj. A nie wyjący i gwiazdorzący Marcolin. Posłuchaj Under The Oak z Epicus i porównaj z wyciem z Tales. Lowe to w ogóle pomyłka była. Facet malujący paznokcie (chyba, że to Ozzy) nigdy nie powinien zaistnieć w Candlemass. Co najwyżej duet ze Szpakiem tworzyć.

 

Lowe - haha, niech maluje sobie co chce - co to w ogóle ma za znaczenie? Liczy się dla mnie jak śpiewa 😜

A Solitude (kawałek) śpiewa dla mnie lepiej od wersji oryginalnej (bonus do jednej z płyt z Lowem). Ale tak możemy się licytować ;) 

 

a Candlemass jest tak nierozerwalnie związane z Marcolinem, że śmiem twierdzić, że bez niego by nie wypłynęli, tylko nagrywali w garażu dudniące "epickie" demówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jesteś. Nie dziwę się, że Lowe ci pasuje. W tamtych czasach jednak ten kto znał Candlemass wiedział, że zmiana na Marcolina jest zmianą na gorsze. Fakt, że niewielu tą kapelę wtedy kojarzyło. Ja miałem to szczęście, że tak.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem badziew. Klimaty USA lata 80? Które niby? Przecież to jałowe ****o jest. Nie mam nic przeciwko zespołowi (chcą to grają), ale promocja im na zdrowie nie wychodzi.

Naprawdę uważasz, że to ma jakieś porównanie:

 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się równać 1 do 1. Manilla jest dość specyficzna (czyt. niepodrabialna). No może gary ale to czasy nowożytne, chwilę przed Neudim.

Bardziej i bliżej to Brocas Helm, Warlord, W.A.S.P. tak ogólnikowo jak już mam coś wymieniać. Ameryki raczej nie odkrywają czy też piszą ją na nowo ale płyta charakter tamtych czasów ma.

Sam nie znoszę projektów ludzi, którzy grają też w innych różniących się stylistycznie zespołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem po co brniemy w tą dyskusję. Odbiór sztuki jest bardzo indywidualny. Dla mnie ta kapela to lipa. Dla ciebie znakomita muzyka. I chyba o to chodzi.

 

Ale z porównaniem do Warlord nie mogę się zgodzić. Nic nie równa się z Warlord. Nawet z takim z Cansem na wokalu.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Poison.

 

Edit: Można jakoś ominąć to łączenie odpowiedzi???

 

Ja ******lę. Jakie to jest słabe. Jak można pod szyldem In The Woods nagrać takie popłuczyny??? Ten growl ohydny na zmianę z czystym wokalem. Kaszana.

 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.11.2022 o 17:08, Najner napisał(a):

No proszę, nowa Meta ;) Nawet nie wiedziałem, że będą coś wydawać. Niezły kawałek jak na nich, przypomina mi trochę starą Metę.

 

https://tidal.com/track/263163569

 

 

Dupy nie urywa. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, bob2000 napisał(a):

A sam Witchmaster to dobry zespół. Łoją zawodowo.

Bez przesady. To lipa. Lepsze tytuły niż muzyka pod nimi ukryta. A tytuł jak tytuł. Kogoś to bulwersuje? Jak na interii czy innym onecie. Co chwila skandal, szok, niedowierzanie. Dajcie spokój. Przecież nie wiadomo o kogo chodzi.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności