Skocz do zawartości

selphy


selphy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem trochę skonfundowany. Sądząc po tych wszystkich pozytywnych komentarzach powinienem uznać Pana selphy za solidnego sprzedawcę. Niestety, sposób w jaki potraktował moją osobę temu przeczy. Musiałem mieć pecha, ewentualnie trafiłem na zły dzień Pana selphy. Niestety do dziś, a minął już ponad tydzień od transakcji, nie zechciał mi wytłumaczyć swojej postawy.

Kupiłem od tego użytkownika słuchawki Hifiman RE2. Towar zgodny z opisem, sprawny, bezpiecznie zapakowany. Problemem był sposób wysyłki oraz koszt tejże. Zapłaciłem "z góry" za przesyłkę priorytetową i takiej oczekiwałem (bardzo zależało mi na terminie dostawy). Z nieznanych mi powodów Pan selphy postanowił zarobić kilka złotych dodatkowo i wysłał mi towar przesyłką zwykłą. Dodatkowo, za przesyłkę która Pana selphy kosztowała niecałe 4 zł, ja zapłaciłem złotych 8. Ale nie o pieniądze tak naprawdę chodzi, byłem gotów za te słuchawki zapłacić więcej niż rzeczywiście mnie kosztowały. Nie lubię być prymitywnie naciągany, a dochodzę do wniosku, że właśnie w ten sposób zostałem potraktowany. Zawsze dotrzymuję ustalonych warunków transakcji i tego samego oczekuję od kontrahenta. Selphy niestety tych warunków nie dotrzymał. Dlatego zmuszony jestem wystawić mu komentarz negatywny. Z powodu, że prawdopodobnie jestem jedyną osobą niezadowoloną z transakcji z Panem selphy, chcę wierzyć, że to tylko drobna wpadka tego użytkownika.

 

EDIT 09.06.2011.

Dziś selphy wyjaśnił mi przyczyny problemu. Jego wyjaśnienia w zupełności mi wystarczą. Jak się okazało selphy nie był niczemu winien, to ja miałem pecha w przypadku tej właśnie transakcji. Jak powszechnie wiadomo, Poczta Polska nie jest wybitnie solidna i to ona była przyczyną spóźnienia. Dodatkowo różnicę w kosztach wysyłki prawdopodobnie przywłaszczyła sobie "Pani z okienka". Na zdrowie! Jeśli byłem zbyt "ostry" to przepraszam.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ayrtur Senny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem słuchawki sony. Cena trochę wysoka, nie można było negocjować, słuchawki w dobrym stanie trochę ta osłona na kablu przy muszli się odrywa, no ale nie są one pierwszej świeżości. Po za tym wszystko ok. Szybka wysyłka, dobry kontakt. Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności