Skocz do zawartości

zest riddle


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

@Bolec, pGo dobrze prawi, przyjrzyj się temu z bliska... z bardzo bliska :)

 

edit: poza tym, tam chyba pisze, że "gdy się przyjrzysz, będziesz w stanie usłyszeć jego krzyk" (zdaje sie, że tak było napisane), więc odpowiedzią będą wyrazy, które zwykle się krzyczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zastanawiam się, kto poradziłby sobie z No.8 w oparciu tylko o kod źródłowy (bo można, a jakże!) :P

 

po tym jak - po paru dniach - zażyłem tabletki z waleriany na uspokojenie, wpadłem na to tylko po źródle ;p

 

[edit] ta zagadka się zmieniła, nieco inaczej to kiedyś wyglądało (było trudniejsze ;p ) [/edit]

 

no to 44... argh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>5b jest popaprane, ozochozi xD

 

Ja nad tym ślęczałem pare godzin :P

 

Pomimo tego, że brzmi dośc absurdalnie, ale potraktuj to jak tetrisa z literkami idącymi do góry, zamiast na dół :P I nie sugeruj się podpisem - lustra być może nie kłamią, ale wciąż są lustrami :) (tylko, że odbijają litery tak, jak te czerwone literki są odbite w 5a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ale tam trzeba powiązać kolor kresek z koloerm tekgo tekstu na dole, wtedy wiesz jak to odczytać.

 

Kolor tak (żeby wiedzieć co jest lustrem, a co nie), ale już treścią podpisu się zbyt nie sugerować, bo niektórzy myślą (ja tak myślałem), że skoro lustra nie kłamią, to w ogóle nie zmieniają ani kolejności liter, ani niczego... zapomniałem, że wciąż są lustrami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hm.. jak mam 6(6) to znaczy, ze jest conajmniej 6 takich podstron od glownej zagadki i musze zebrac z nich info by rozwiazac te glowna?

 

Nie, to nie jest istotne w tej zagadce. Po prostu oznaczenia kolejnych poziomów jednej zagadki :) Po 6.(6) będzie 6.(66) i przechodzisz do 7. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no kurde ciemny jestem.. tych bazgorolow na dole nie moge odczyctac.. give me some to moze byc wszystko.. a what is electricity to moga byc setki rzeczy z czego wiekszosc juz wpisalem.. ble.. ide po piwo ;]

 

Tam masz szyfr... popatrz na te dziwne znaczki na dole źródła a potem popatrz na klawiaturę... nic więcej ci nie potrzeba :) tylko rozkminić ten szyfr :)

 

A ja teraz jadę 11 :D

 

edit:

 

@Guzik, "give me some" w źródle było chyba w 6(6), w 6(66) to nawet źródła nie trzeba... tylko painta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.5 -_- :

 

 

ja ślęczę przy No.5, tam gdzie ten koleś jest oparty o zlewozmywak z czerwonym napisem na dole...

 

Odczytalem go - mówi że czasem odbicie przedstawia obraz bardziej reczywisty od przedmiotu odbijanego. W lustrze jest czerwony napis 'drama'. W źródle są dwa napisy od tyłu: my reflection i dirty. Ale dalej nie potrafię tego połączyć w logiczną całość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i za daleko szukam..

 

Po prostu popatrz na klawiaturę. To naprawdę wystarczy, nie trzeba kombinować z alfabetem... tylko z klawiaturą ;]

 

szybkiedit:

 

@Bolec, na złe napisy patrzysz :) Lustro pokazuje rozwiązanie, ale to nie te napisy, w 5a nie ma żadnego kombinowania (nawet z obracaniem obrazka), masz hasło na lustrze... a raczej na ezrtsul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności