Skocz do zawartości

zest riddle


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że zest riddle stało się dość popularne... i wcale się nie dziwię... ;]

 

więc żeby wyciągnąć toto z "najdłuższego" żalcie się "że już nie możecie, ta zagadka doprowadza do szału" tutaj ;]

 

dla nie wiedzących o co chodzi: http://zestriddle.ovh.org ;]

 

BTW ja doszedłem do 43 (jeśli dobrze pamiętam) więc mogę trochę podpowiadać... jak znajdę moją listę co już rozwiązałem ;]

 

 

 

acha... NIE PISZEMY ODPOWIEDZI WPROST, to chyba oczywiste... takie rzeczy tylko PM-em...

 

 

 

jak bardzo musicie, to piszcie to jako spoiler, o tak:

 

[spoiler]tu ukryty tekst[/spoiler]

 

co wygląda tak:

tu ukryty tekst

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W No. 3 wystarczy połączyć jednego hintscreena z kodem źródłowym :P

 

OZ is everything

(but dorothy just wants to go gome)

 

edit:

no to powiem tak: Czego chce Dorotka? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych ślepych zaułków: tylko po wpisaniu open w kodzie źródłowym znajdziecie tekst na zielono, a reszta (two, just, not) nie ma nic w kodzie ;)

 

Ślęczę nad trójką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też pod linem działa. Tylko że kurna czego może chcieć dorotka? Wrócić do domu. Ale próbowałem wrócić na wszelkie możliwe sposoby i nic.. nie ma więcej znaczeń tego słowa po angielsku..

 

edit: druga podobna gra to http://pron.vilq.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guzik, litery potraktuj jak klocki w Tetrisie, tylko, że w tym przypadku idą do góry, a nie w dół :P

 

edit:

>Tylko że kurna czego może chcieć dorotka? Wrócić do domu. Ale próbowałem wrócić na wszelkie możliwe sposoby i nic..

Tu nie o powrót do domu chodzi. OZ is everything, ale Dorotka tego nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ledwo się mogę doczytać tego co jest na lustrze - te jasno czerwone widze("sick drama!" ?), ale ciemne niezbyt.

 

W 5a jest najmniej kombinowania - po prostu masz jeden wyraz zapisany na lustrze, to wszystko. Tamte niewyraźne wyrazy będą w 5b :)

 

I z tym jednym, wyraźnym wyrazem - w ogóle nie kombinuj, po prostu przepisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez mam problemy z piatym.. od cholery przeszkadzaczy ;]

Co jest na klamiacym lustrze czego nie ma w rzeczywistosci ? Pol slownika mozna by wypisac ;]

EDIT.. aha..

 

Dobra.. wpisuje co sie da z tego glupiego lustra i nie dziala.. przy czym to pierwsze szare slowo to dla mnie dwie litery bez sensu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, kto poradziłby sobie z No.8 w oparciu tylko o kod źródłowy (bo można, a jakże!) :P

 

@Tadeus,

rozjaśnij sobie ekran :) Nie patrz na te niewyraźne wyrazy (z nimi się będziesz bawił w 5b), znajdź jeden duży, wyraźny wyraz i go przepisz tak, jak jest napisany :)

 

W 5a naprawdę nie trzeba daleko szukać ani kombinować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności