Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Średnia okazja, ale może ktoś ich szuka...

SENNHEISER HD280 PRO - gwarancja Cena Kup Teraz 315,00 zł

 

 

 

@down

Jeśli są już w komisie, to przepraszam za ten link.

Masz na swoje twierdzenie jakiś dowód np. zdjęcia przetworników?

Edytowane przez nietopyrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trochę podejrzane - aukcje u tej samej osoby i do tego oferuje ona możliwość przylutowania itp. Czemu nie naprawi tych słuchawek i nie sprzeda sprawnych?

 

 

Sony NWZ A818

http://allegro.pl/so...1767457492.html

 

licytacja, na razie 100zł - został 1 dzień, mógłby mnie ktoś przebić?

 

A jak gra ten player - może się skuszę?

 

EDIT: Ze względu na szumy raczej się nie skuszę. Skoro słychać na EX-82 to na bardziej skutecznych będzie jeszcze gorzej.

 

 

 

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony e435f 2GB 90zł KT + 8zł paczka priorytetowa , stan idealny

http://allegro.pl/so...1771127597.html

 

Beyerdynamic DT 990 PRO 450zł KT do negocjacji + 15zł paczka ekonomiczna, ponad 2 letnie - przy negocjacjach cenowych warto zwrócić uwagę, że w stosunku do nowości pady wydają się zużyte, chyba są spłaszczone i zmienione kolorystycznie

http://allegro.pl/be...1766533706.html

 

A jak gra ten player - może się skuszę?

 

Polecam najpierw telefon.. bo jak ktoś go podaje w aukcji to często dopiero telefonicznie informuje o wadach.

 

trochę podejrzane - aukcje u tej samej osoby i do tego oferuje ona możliwość przylutowania itp. Czemu nie naprawi tych słuchawek i nie sprzeda sprawnych?

 

Mi to wygląda, że sprzedawany przetwornik jest od tych słuchawek, które sprzedaje w innej aukcji – bo pisze, że dokupienie go gdzie indziej to koszt około 65 złotych. Czyli ten sam przetwornik oferuje w dwóch aukcjach – jako osobny element i jako razem ze słuchawkami (które drugi mają zepsuty). Boi się chyba, że zepsute słuchawki się nie sprzedadzą, więc sprzedaje przetwornik. Gorzej jak ktoś obie rzeczy wylicytuje.

Pewnie tej osobie się nie chce kupować przetwornika i bawić w to – za dużo czasu i kosztów.

 

Btw ostatnio myślałem o tym, że jeśli ktoś od nas wystawia aukcje na allegro, to żeby napisał tam "mp3store". Wtedy można się przez forum ugadać bez płacenia prowizji. Wiadomo że 70% sprzętu audio hi-end na allegro jest od nas lub od chłopaków z audiostereo.

 

Dobry pomysł. Nie wiem czy zwrot mp3store czasem nie skutkowałby zamknięciem aukcji, więc może coś w stylu „sprzęt używany zacnego forumowicza forów audio, info na mail” ;) Może temat założysz na to i tam się przedyskutuje to ;) Bo w tym temacie chyba nie ma szans na popularyzację Twojego pomysłu ;)

 

Ja proponuję dodatkowo wystawiać na świstaku oprócz allegro – ale pomniejszone cenowo o prowizje allegro przy sprzedaży, czyli co najmniej 3% taniej lub 1,9% jeśli ktoś wystawia na allegro w komputerowym dziale. Jest opcja importu aukcji z allegro, więc nie trzeba zbyt wiele tam robić.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldring DR 150 licytacja 199zł - używane, to są raczej te z komisu , forumowicz na początku w komisie pisał 200zł , więc chyba można się trochę potargować

http://allegro.pl/go...1771486930.html

 

 

 

// Jeżeli następne posty będą zawierać jakiekolwiek treści nie związane z tematem to polecą bany, bo mnie denerwujecie powoli. Syler zacznij się pilnować.

Edytowane przez Siekiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na moje oko LP (późna seria) - nieco mniej basu niż we wcześniejszych, ale wciąż bardzo ok słuchawki, miło je wspominam.

 

To na pewno nie LP, jedynie EP i MP miały dziurawy pałąk, LP ma pełny ze srebrnym napisem AKG.

Słuchawki fajne ale cena nie jest bardzo okazyjna, pamiętam jak chodziły czasem poniżej 150zł ale i tak można się skusić za tą kasę jeśli są w dobrym stanie.

Jeszcze jedna istotna rzecz, bez mocnego wzmacniacz lepiej sobie darować ;)

Edytowane przez mac_1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na moje oko LP (późna seria) - nieco mniej basu niż we wcześniejszych, ale wciąż bardzo ok słuchawki, miło je wspominam.

 

To na pewno nie LP, jedynie EP i MP miały dziurawy pałąk, LP ma pełny ze srebrnym napisem AKG.

Słuchawki fajne ale cena nie jest bardzo okazyjna, pamiętam jak chodziły czasem poniżej 150zł ale i tak można się skusić za tą kasę jeśli są w dobrym stanie.

Jeszcze jedna istotna rzecz, bez mocnego wzmacniacz lepiej sobie darować ;)

Patrzyłem po membranach. Moje Sextetty również miały białe, bez obwódki i dziurawiony pałąk. W takim razie co, MP?

MP teoretycznie powinny mieć pomarańczowe obwódki od plastiku za membraną, takie również miałem, pałąk ten sam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem po membranach. Moje Sextetty również miały białe, bez obwódki i dziurawiony pałąk. W takim razie co, MP?

MP teoretycznie powinny mieć pomarańczowe obwódki od plastiku za membraną, takie również miałem, pałąk ten sam.

 

Po membranach z zewnątrz nie poznasz, wszystkie wyglądają tak samo, ew membrany pasywne maja czerwoną obwódkę dookoła ale to strasznie ciężko zobaczyć z zewnątrz, zwłaszcza na takich fotkach.

 

Aby mieć pewność co do wersji trzeba sprawdzić kolor przetwornika dynamicznego i kolor membran pasywnych ale kolor ten widoczny jest jedynie do wewnętrznej części muszli (tył przetwornika i membran), czyli trzeba rozebrać słuchawki.

 

LP na pewno odpada z powodu pałąka, resztę trzeba obadać po zakupie ale tak strasznie bym się tym nie przejmował.

 

Edit//

To co pokazał maciej3 to część z K240 Monitor z bardzo wczesnej produkcji, nie są to membrany pasywne tylko zwykłe tkaniny, w pierwszych Monitorach chyba stosowano właśnie przegrodę z Sextettów ale bez m. pasywnych.

Edytowane przez mac_1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem cały czas o membranach pasywnych. Odnośnie pałąka jeszcze, biorąc pod uwagę, że rozbierałem swoje "rzekomo" LP, membrany pasywne były w 100% białe, plastik za nimi szary a pałąk mimo wszystko dziurkowany - to chyba nie jest wyznacznik. Chyba że w mojej parze ktoś go wymieniał, tego nie wiem. Nie pamiętam niestety koloru obudowy drivera.

 

Te rzeczywiście wyglądają na to, o czym pisze maciej3, na drugim zdjęciu przynajmniej. Czyli najprawdopodobniej brak membran pasywnych, tylko filtry. Trzeba by lepsze fotki. Z mojej strony koniec offtopu ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności