Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

To przy okazji zapytam bo zamówiłem sobie Hidizs MP145 z kablem 4,4 mm od tak z ciekawości, żeby posłuchać co one grają z myślą o podpięciu do A&K SE300, ale Modżuś nie ma takiej dziury wielkiej, więc jest jakaś sprawdzona przejsciówka z 4,4 mm na 3,5 mm? 
https://amzn.eu/d/a9FRfnq

W Chinach taniej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

To przy okazji zapytam bo zamówiłem sobie Hidizs MP145 z kablem 4,4 mm od tak z ciekawości, żeby posłuchać co one grają z myślą o podpięciu do A&K SE300, ale Modżuś nie ma takiej dziury wielkiej, więc jest jakaś sprawdzona przejsciówka z 4,4 mm na 3,5 mm? 

 

ja używałem takiej:

 

Amazon.com: Geekria3.5mm (1/8'') Stereo Male to 4.4mm Balanced Female Adapter Cord/5 Cores Conversion Audio Cable, Headphones Plug Adapter, Aluminum Alloy Audio Plug, PP Yarn Braided Upgrade Cable (5.5In) : Electronics

 

ale nie wiem czy można nazwać ją sprawdzoną; mam wrażenie że każda przejściówka trochę degraduje dźwięk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tomaszewski napisał(a):

Hiby fc4, fc3 na ali:

Do tego jeszcze kupony i robi się jeszcze ciekawsza cena

image.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCD 2  - 2200 (do sprawdzenia) edit: 2015 ...

 

https://www.olx.pl/d/oferta/audeze-lcd-2-headphones-CID99-IDZohIm.html?chat=1&isPreviewActive=0&sliderIndex=2

Edytowane przez tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuman napisał(a):

 

myslalem ze FC4 ma sekcję AMP, ale tam tylko integra 9219 ...

image.png

 

image.png

Nie mogę się odnieść do jego wad i walorów - cena jest zachęcająca, bo to zaledwie 50% wartości detalicznej u nas. Na hifigo jest fc6 w niezłej cenie i gdybym szukał czegoś nowego, to spoglądałbym w tę stronę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuman napisał(a):

myslalem ze FC4 ma sekcję AMP, ale tam tylko integra 9219 ...

Co nie przeszkadza być mu jednym z mocniejszych dongli :) 

340mW po balansie to naprawdę sporo, zanim wyszło FiiO KA13, to wśród tańszych dongli nie miał pod tym względem konkurencji.

Zapewne większość dongli jest bez sekcji AMP, bo to co jest wbudowane w obecne DACe jest wystarczająco mocne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Perul napisał(a):

Co nie przeszkadza być mu jednym z mocniejszych dongli :) 

340mW po balansie to naprawdę sporo, zanim wyszło FiiO KA13, to wśród tańszych dongli nie miał pod tym względem konkurencji.

Zapewne większość dongli jest bez sekcji AMP, bo to co jest wbudowane w obecne DACe jest wystarczająco mocne.

 

Właśnie, Perul ty masz oba, czy FC4 nadal taka gładka przy KA13 ?
słuchałem jej tylko chwilę na AVS, czy ogólna szerokość dorównuje 13, czy scena ma podział pomiędzy środkiem i bokami, czy też klasycznie sabrowo jedna ciągła linia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kuman napisał(a):

czy FC4 nadal taka gładka przy KA13 ?

Jak dla mnie gładziej gra FC4 - chodzi o odsunięcie pierwszego planu jaki ma FC4, co daję wrażenie (lub nie tylko wrażenie) większej sceny, a na pewno dalszej. Po zakupie FC4, jak nie miałem jeszcze KA13, myślałem, że jest to spowodowane większą mocą FC4 niż  miały wcześniejsze moje dongle, ale on po prostu tak gra. Właśnie tym FC4 się wyróżnia na tle większości pozostałych moich dongli, poza Moondrop Dawn, który z kolei gra bliżej niż cała reszta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś akurat był na kupnie:

Denon Perl Pro 

Jest "błyskawiczna okazja" na Amazonie:

https://www.amazon.pl/gp/product/B0C61G4X7P/?th=1

I faktycznie jest to najniższa cena na rynku, bez ściemy. 

Akurat śledzę temat od jakiegoś czasu. 

EDIT

Dopiszę dla tych co nie chcą klikać w link, że mowa o cenie 1067zł i 27groszy. 

 

Edytowane przez SlawekR
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dweet napisał(a):

 

To audiofilskie "być na głodzie"? ;)

 

Mniej więcej.... W sobotę dam znać jak grają :D

Fajnie, że to Amazon. Przyjmują bezproblemowo zwroty słuchawek w razie czego. 

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Palpatine napisał(a):

Dlaczego akurat jak odebrałem z Media Expert i zdążyłem otworzyć 🤬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Niestety lightning... Nie wiadomo do końca  jakie zmiany zaszły, ale podobno jakieś różnice są miedzy tą wersją, a tą z USB-C. Ta najnowsza rewizja podobno gra odrobine lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności