Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Dirian napisał(a):

Może gościowi zależy na szybkiej sprzedaży, w każdym razie jak ktoś ma blisko to można podjechać i obadać i nie ma strachu. Trochę mnie nawet kusi bo to rzut beretem, ale mam jeszcze na oku co innego ;)

 

 

Napisałem do gościa, podjadę zbadać temat bo mieszkam obok 🧐

Tak ogólnie to pachnie wałkiem, ale zobaczymy.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karmazynowy napisał(a):

 

Napisałem do gościa, podjadę zbadać temat bo mieszkam obok 🧐

Też pisałem do gościa, ale na razie bez odpowiedzi.  Jeśli byś ich nie brał i mógł sprawdzić na miejscu to chętnie bym je kupił za Twoim pośrednictwem. Szczczegóły współpracy do dogadania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 16:57, m3l0st napisał(a):

A na olx za 4 i pół koła.

Z gwarancją?

20 minut temu, wlodek_m2 napisał(a):

Były po 4,5 na OLX więc teraz ktoś kupując sporo przepłaca

Skoro piszesz, że były to już nie ma. To o czym mowa? Tak bardzo pragniesz na bazarek się dostać? Nie ma co się spieszyć. I tak ruch tam nikły aktualnie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AuR Audio Neon pro za 2.5k Najlepszy 'price to performance ratio' który słyszałem w high-end IEM. Według mnie grają na poziomie Anole VX.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/aur-audio-neon-pro-sluchawki-iem-CID99-IDXfvBr.html?reason=seller_profile

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał(a):
W dniu 8.11.2023 o 16:57, m3l0st napisał(a):

A na olx za 4 i pół koła.

Z gwarancją?

O przedmiocie

Kto się zna ten wie, że to są high end Słuchawki z piękną sceną i rozdzielczością. Jedyne słuchawki, gdzie czuję się jak w hali koncertowej, rarytas dla Audiofilów :)
Bardzo dobry stan, pełen komplet

 

...gwarancja w którym miejscu, okulary +3 noszę, może dlatego czegoś nie dostrzegam?...bazarek tylko warzywno-owocowy odwiedzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hungryewok napisał(a):

AuR Audio Neon pro za 2.5k Najlepszy 'price to performance ratio' który słyszałem w high-end IEM. Według mnie grają na poziomie Anole VX.

 Czyżby też wyżej niż Mest Mk2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, m3l0st napisał(a):

 Czyżby też wyżej niż Mest Mk2?

Dla mnie tak. No i Mest jednak kosztuje jak 2xNP: $2k przeciw $700.


NP pro to jest 'resolution monster'. Mest jest bardziej 'przytulny i ciepły' z fokusem na sub-basie, gdzie NP jest taki klasyczny v-shape z fokusem na ******łkach w górnym diapazonie.
Po włączeniu przełącznika już mają najlepszy armaturowy bass, który słyszałem. Ale to juz kosztem tego ze srodnica kawal idzie to tylu.

 

P.S. To nie ja sprzedaje. Swoje juz nie sprzedam 😃

  

 

 

 

NPs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hungryewok napisał(a):

NP pro to jest 'resolution monster'. Mest jest bardziej 'przytulny i ciepły' z fokusem na sub-basie, gdzie NP jest taki klasyczny v-shape z fokusem na ******łkach w górnym diapazonie.
Po włączeniu przełącznika już mają najlepszy armaturowy bass, który słyszałem. Ale to juz kosztem tego ze srodnica kawal idzie to tylu.

 

Właśnie nie przepadam za v-kami, szczególnie jeśli podkreślają górę. Również gdzie indziej wyczytałem że Neony są trochę ostrzejsze. Odpadają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linsoul wielka wyprz z okazji 11.11. Nie mam pojęcia czy jest dużo rzeczy wartych uwagi czy ściema

https://www.linsoul.com/pages/linsoul-11-11-audio-festival-2023 

Można tez przejrzeć zakładkę deals - https://www.linsoul.com/collections/sale 

Na pewno w fajnej cenie Moondrop Venus - 509$

https://www.linsoul.com/products/moondrop-venus?_pos=204&_fid=6b45ab9a9&_ss=c 

w PL 3tys zł 

 

GL2000 za 447$ - https://www.linsoul.com/products/gold-planar-gl2000?_pos=7&_sid=b887b94eb&_ss=r 

Wychodzi <2tys zł. Kto ma mocny tor to się nie zastanawiać :) Skalują się w nieskończoność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, side napisał(a):

Cholera, ja już mam mocny tor... :)

Masz teraz okazję, je odkupić :)  

 

14 minut temu, side napisał(a):

A tak poważniej, czekam na jakieś ******ste przeceny na zamknięte dynamiki.

Zapewne nie chodzi o Sundara Closed 😜 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cło to zaledwie parę procent, ale podatek VAT chyba wynosi dodatkowe 23%? Tego nie wiem, bo nigdy nie zamawiałem droższych rzeczy z zagranicznych sklepów, tylko IEMy za $55 z shenzhenaudio.

I wtedy dodatkowego podatku nie było. Ale wolę się upewnić

Edytowane przez Pioj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

57 minut temu, Pioj napisał(a):

Cło to zaledwie parę procent, ale podatek VAT chyba wynosi dodatkowe 23%? Tego nie wiem, bo nigdy nie zamawiałem droższych rzeczy z zagranicznych sklepów, tylko IEMy za $55 z shenzhenaudio.

I wtedy dodatkowego podatku nie było. Ale wolę się upewnić

Linousl - jest dziwny. Czasem zamówienie za kilka stówek - opłata innym razem wielokrotność i brak. HifiGo czy Shenzen przy zamówieniach  naprawdę dużych, nigdy nie musiałem dopłacać niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności