Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzanie niska cena, brak opakowania, ale może to nie fake 🤔

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-hi-end-astell-kern-pathfinder-CID99-IDRJmOs.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wegiel21 napisał(a):

Podejrzanie niska cena, brak opakowania, ale może to nie fake 🤔

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-hi-end-astell-kern-pathfinder-CID99-IDRJmOs.html

 

Jak ktoś z Wawy to fajna okazja. Ciekawe czy jakiś dowód zakupu gość ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Jak ktoś z Wawy to fajna okazja. Ciekawe czy jakiś dowód zakupu gość ma.

O to chodzi że nie ma a na olx jest od czerwca 2022. Brak opakowania i karty Campfire Audio z nr seryjnym, co wskazywać może to fejki są 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wegiel21 napisał(a):

O to chodzi że nie ma a na olx jest od czerwca 2022. Brak opakowania i karty Campfire Audio z nr seryjnym, co wskazywać może to fejki są 😬

 

No jakieś tam ryzyko jest, ale z drugiej strony czy ktoś by podrobił tak niszowy produkt?

 

Inna sprawa, że mimo wszystko podejrzane - brak dowodu zakupu, opakowania... Kradzione czy co? A może pies zjadł 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dirian napisał(a):

czy ktoś by podrobił tak niszowy produkt?

Okazuje się że jest sporo podróbek Campfire Andromed , Solarisów i innych iemów tej firmy.

 

 

 

warning-fake-campfire-andromedas-vegas-a

Godzinę temu, Palpatine napisał(a):

wystarczy wysłać nr seryjny do CA...sami to sugerują w postach na hf

A skąd go wziąć?

Edytowane przez wegiel21
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonBaron napisał(a):

https://www.amazon.es/dp/B084S1CYKF/

SHURE Aonic 50 za nieco ponad 600zł. 

Jest sens zamienić mając Fidelio L3? Jakość wykonania jest lepsza w Shure? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, x86 napisał(a):

Ja widzę je za 170EUR*4,72= ok 800 zł

Jakby były za 600 zł to niezła okazja by była 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EF400 pamiętam, że za tyle był na amazonie jakieś miesiąc temu. Podnieśli potem, żeby mogli opuścić. Nawet wtedy się zastanawiałem czy go nie kupić z czystej ciekawości, bo w PL był sporo droższy.
HE-R9 na stronie hifimana- przy podaniu adresu wychodzi mi 36$ wysyłka. Jak sprawdzałem open box 400se to przesyłka byłą po ok 50$.
Gdyby po tyle dało się wyrwać na amazonie to byłaby super okazja. Jeszcze może wrzucą :)
 

Denony D7200 za 2283 zł amazon.pl - https://www.amazon.pl/Denon-AH-D7200-Sluchawki-Czarny-Brązowy/dp/B06XD8HMKK/ref=pd_rhf_d_ee_s_ci_mcx_mr_hp_d_sccl_1_26/262-9908455-7223805?pd_rd_w=jPrIr&content-id=amzn1.sym.8e31fa4f-938c-4825-a938-3434f1be2312&pf_rd_p=8e31fa4f-938c-4825-a938-3434f1be2312&pf_rd_r=571MT9H1FBGJ3TBAFJB6&pd_rd_wg=0jTqW&pd_rd_r=f5b5583b-f4b3-4b3e-a8f5-4de043874b8e&pd_rd_i=B06XD8HMKK&psc=1 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie był już przeceniany i zapomniałem że nawet poniżej 2600, na pewno potem był kilka złotych więcej właśnie a teraz znowu spadł deczko. Na stronie hifimana też jest. 

 

Co do kosztów wysyłki to właśnie jakoś tak wychodzi, ja jak raz byłem bliski kupna HE6SEv2 open box to miały iść bez jakichś dodatkowych opłat tyle tylko że sama wysyłka jakieś 60 dolców... Nie pytałem o nią akurat bo cena i tak wychodziła super, ale zakup tak czy siak anulowałem. Plus jak ktoś ma tego revoluta to jeszcze pewnie szło by coś zbić z ceny i całość za te RE9 nie powinna wyjść więcej jak 1300 za słuchawki za które hihimen życzył sobie niedawno 3700... :)

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności