Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.

A może te:

http://allegro.pl/sony-mdr-ex082-mdr-ex-082-mp3-mp4-ipod-iphone-i1695291189.html?

lub te:

http://allegro.pl/sluchawki-sony-ex-85sl-wersja-oem-i1687358916.html?

 

Ogólnie bardzo poszukuję tych EX85, będę wdzięczny za każdy link do nich oryginalnych.

 

nie miej złudzeń. oryg muszą swoje kosztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, MX500 od ElecTrade z Allegro to fejki czy oryginały?

np te http://allegro.pl/sennheiser-mx-500-oryginalne-nowe-mx500-i1703089720.html

Bo niektóre są po 9,99zł co jest ceną... khem, śmieszną. A ponoć te MXy są niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie na głowe sprowadzacie problemy. Nie dość że Ep-630 to badziew to później ci co podróbki sprowadzają żerują na was dodatkowo i mają rynek zbytu bo ktoś robi problem o przysłowiowe 30zł... wiem że dla niektórych to dużo ale myśląc racjonalnie lepiej wydać 60zł na oryginał czy 30zł na wątpliwy oryginał. Nie dość że nerwów mniej to dodatkowo nie wyda się 30zł w błoto czyli tak jakby je stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty sie tak uparłeś na te Cx, w tej i podobnej cenie jest kilka modeli które grają zdecydowanie lepiej od nich :D

 

Ps. jak chcesz oryginalne Cx300 to tylko w normalnym sklepie ;)

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zielony jestem w tym. Miałem już podrobiobne ep630 i po miesącu mojego użytkowania porwał się kabel. Mam do wydania około 50zł + gdzies 10 za wysyłke. Czytałem na forach że podobno te cx'y są dobre. Jeżeli macie co polecić to piszcie pw albo tu. Najlepiej jakby słuchawki były białe.

 

A co z tymi modelami co podałem wyżej ? Org czy nie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Utyk21 od siebie polecę Panasonic HJE120, bardzo fajnie grające słuchawki w niskiej cenie :D Są też w kolorze białym(akurat ja mam takie) :D A te co podałeś to jak dla mnie zwykłe podróby :unsure:

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 strony i tak się nie cofną i nie przeczytają co już było pisane tu 57 razy... Strona 103 dla ułatwienia. Wszystko pod nosem macie.

 

a jak dystrybutorem nie jest polski konsbud to są inne rzeczy na które zwraca się uwagę, i też było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje czy są to oryginały?

 

http://cgi.ebay.com/...=item2a124a6a6b

 

Gdyby sprzedający umieszczał prawdziwe zdjęcia zamiast z neta to byłoby co sprawdzać lecz i wtedy mógłby wysyłać kupującym co innego niż na zdjęciach. Zauważ, że ma mało komentarzy, nie pisze nic o gwarancji i chyba wszystkie jego sprzedawane przedmioty to słuchawki, które są podrabiane. Więc raczej mało prawdopodobne by były oryginalne także biorąc pod uwagę cenę. Ciekawy też jest zwrot "We do strive for 100% Positive Feedback." czyli chyba taki standardowy zwrot towaru z oddaniem kasy zamiast negatywa, jeśli kupujący w czas się zorientuje, że towar jest trefny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykować nie warto. Ceny trochę zbyt małe i do tego ship free, a cena IE8 to już w ogóle malutka.

Także te teksty na aukcji podejrzane, że kupują je z chińskich fabryk i sklepów (heh w sumie w tym gość prawie wcale nie kłamie :D ) i : "If, for any reason you are not satisfied with your purchase, please contact us to resolve any issues there are before leaving any Negative or Neutral feedback.We will reply in 1-24 hrs." - wiadomo o co chodzi , każdy negatyw za towar podrobiony przeszkadza w sprzedaży, a tak liczą, że jak kasę zwrócą to nega nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności