Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że jeśli różnica w cenie jest duża to znaczy że wałek i to taki konkretny...chociaż wydaje mi się że w ogóle tego typu sprzęt to lepiej kupić w sklepie..może i taniej na allegro czy nie warto mieć pewności że kupujemy dobry produkt a nie martwić się potem czy to fake czy nie.

A tak swoją drogą to mam pytanko takie małe do forumowiczów i z góry przepraszam za niewłaściwy temat..

 

Opiszę dokładnie o co chodzi tak żeby pomoc była i szybsza i bardziej konkretna:

Mam do wyboru zakup dwóch słuchawek

- Sony EX85LP

- Sennheiser CX 300 II

 

Już od tygodnia nie mogę się zdecydować które słuchawki kupić dlatego proszę osobę doświadczoną z tym żeby coś doradziła..dodam że używam jako playera Samsunga Wave.

Co mnie skłania do EX85: w zasadzie brak negatywnych opinii o ich jakości i muzyczności, ciekawy design, parametry.

Co do CX 300 II: fakt że to sennheiser więc nie ma lipy, również myzuczność jednak podobno bass jest tak przegięty że w zasadzie słychać tylko jego.

 

Skłaniam się do EXów jednak proszę o jakąś szerszą informację co do tych dwóch kwestii.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jeśli różnica w cenie jest duża to znaczy że wałek i to taki konkretny...chociaż wydaje mi się że w ogóle tego typu sprzęt to lepiej kupić w sklepie..może i taniej na allegro czy nie warto mieć pewności że kupujemy dobry produkt a nie martwić się potem czy to fake czy nie.

A tak swoją drogą to mam pytanko takie małe do forumowiczów i z góry przepraszam za niewłaściwy temat..

 

Opiszę dokładnie o co chodzi tak żeby pomoc była i szybsza i bardziej konkretna:

Mam do wyboru zakup dwóch słuchawek

- Sony EX85LP

- Sennheiser CX 300 II

 

Już od tygodnia nie mogę się zdecydować które słuchawki kupić dlatego proszę osobę doświadczoną z tym żeby coś doradziła..dodam że używam jako playera Samsunga Wave.

Co mnie skłania do EX85: w zasadzie brak negatywnych opinii o ich jakości i muzyczności, ciekawy design, parametry.

Co do CX 300 II: fakt że to sennheiser więc nie ma lipy, również myzuczność jednak podobno bass jest tak przegięty że w zasadzie słychać tylko jego.

 

Skłaniam się do EXów jednak proszę o jakąś szerszą informację co do tych dwóch kwestii.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 

Ja kupiłem już ex85 od tego sprzedawcy (zdążyłem przed podwyżką cenbiggrin.gif)

 

 

http://allegro.pl/sony-mdr-ex85-lp-oryginalne-bb-sklep-i1899503809.html

 

Jak Ci się nie śpieszy to jak do mnie dojdą to dam znać czy na 100% są oryginalne

 

A czy taka osoba jak ja, która nie miała porządnych słuchawek, rozpozna fake po dźwięku?

Jak coś to zrobię zdjęcia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jeśli różnica w cenie jest duża to znaczy że wałek i to taki konkretny...chociaż wydaje mi się że w ogóle tego typu sprzęt to lepiej kupić w sklepie..może i taniej na allegro czy nie warto mieć pewności że kupujemy dobry produkt a nie martwić się potem czy to fake czy nie.

A tak swoją drogą to mam pytanko takie małe do forumowiczów i z góry przepraszam za niewłaściwy temat..

 

Opiszę dokładnie o co chodzi tak żeby pomoc była i szybsza i bardziej konkretna:

Mam do wyboru zakup dwóch słuchawek

- Sony EX85LP

- Sennheiser CX 300 II

 

Już od tygodnia nie mogę się zdecydować które słuchawki kupić dlatego proszę osobę doświadczoną z tym żeby coś doradziła..dodam że używam jako playera Samsunga Wave.

Co mnie skłania do EX85: w zasadzie brak negatywnych opinii o ich jakości i muzyczności, ciekawy design, parametry.

Co do CX 300 II: fakt że to sennheiser więc nie ma lipy, również myzuczność jednak podobno bass jest tak przegięty że w zasadzie słychać tylko jego.

 

Skłaniam się do EXów jednak proszę o jakąś szerszą informację co do tych dwóch kwestii.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 

Hmm, tym, że Sennheiser to bym się do końca nie sugerował - owszem, marka bardzo znana, ale niekoniecznie wszystkie produkty udane (patrz: HD201, HD202). Nie wiem jak jest w przypadku cx300 II, ale jedynki to ponoć były lepsze wersje ep630, więc...

Sony miałem i jakoś średnio mnie zauroczyły... Moje ucho zdecydowanie bardziej polubiło SoundMagici PL30 (z Fuzem bajka jak dla mnie). A tak w ogóle to Wave to bardzo dobry odtwarzacz ponoć jest, także słuchawki radziłbym wybrać na spokojnie, żeby potem nie wtopić w coś, co nie zaspokoi oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc od dzisiaj jestem posiadaczem tychże EX85 i muszę przyznać szczerze że naprawdę nie rozumiem ludzi którzy narzekają na to że sony nie potrafi robić słuchawek. Jeśli według nich tych też sony nie potrafił zrobić to żal mi ich bo mogę się założyć że taki sam mit to sennheiser. Że jeśli sennheiser to musi wbijać w fotel według mnie EX85 nie ma konkurencji w dokanałowych w tym przedziale. Po prostu nie ma i myślę że co do CX też się to tyczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podnieciłeś, tylko jaki ma to związek z tematem w którym to napisałeś?

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony mdr v700 dj

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/sony-mdr-v700-/710330/6#zdj7

oryginalne czy podróbki ??

 

co do tych pioneerków to mi sie wydaje, ze oryginalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem niedawno Kossy Ksc 75 na merlin.pl, wydawałoby się w zaufanym sklepie.

Dzisiaj je otrzymałem, po otworzeniu jednak coś mi nie zgrało, opakowanie różniło się od tego, w którym dostałem swoje pierwsze ksc 75.

 

Czyli właśnie tak;

 

http://cdn.head-fi.org/e/e5/350x467px-LL-e52e6eaa_Image09272011212212.jpeg

 

 

Gdybym coś takiego dostał z allegro, z miejsca stwierdziłbym, że podróba no ale w merlinie kupuję od lat.

Ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim przy ksc75? Może zostały po prostu przepakowane w chinach? A może moja 'fake'owa' paranoja sięgnęła zenitu?

No i to 'Pulse' na opakowaniu mnie dezorientuje zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem niedawno Kossy Ksc 75 na merlin.pl, wydawałoby się w zaufanym sklepie.

Dzisiaj je otrzymałem, po otworzeniu jednak coś mi nie zgrało, opakowanie różniło się od tego, w którym dostałem swoje pierwsze ksc 75.

 

Czyli właśnie tak;

 

http://cdn.head-fi.org/e/e5/350x467px-LL-e52e6eaa_Image09272011212212.jpeg

 

 

Gdybym coś takiego dostał z allegro, z miejsca stwierdziłbym, że podróba no ale w merlinie kupuję od lat.

Ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim przy ksc75? Może zostały po prostu przepakowane w chinach? A może moja 'fake'owa' paranoja sięgnęła zenitu?

No i to 'Pulse' na opakowaniu mnie dezorientuje zupełnie.

Nie jestem pewny ale Warszawski mp3store chyba też takie miał. Także raczej nie fake. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności