Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Wtiam, właśnie "udało" mi się wylicytować słuchawki,

http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-cx-200-nowe-kolor-czarny-i1698734825.html

 

Ale myślę, że to są podróby ale dla pewności piszę tutaj, żeby ktoś kto się zna na tym stwierdził czy to originał, czy podróby :)

 

Dzięki z góry i pozdrawiam Matisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miał ktoś to czynienia z użytkownikiem dobresluchawki ? Sprzedaje oryginały?

 

Do mojej Nokii 5800 myślałem o AKG K315 od niego http://allegro.pl/sl...1690705918.html

Edytowane przez malpi_gajemil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPP się chyba nie podrabia. Ja polecam tego sprzedawcę - http://allegro.pl/koss-portapro-porta-pro-etui-wtyk-doz-gwarancja-i1716048929.html . Masz zieloną naklejkę, więc jest dożywotnia gwarancja.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym prosić o pomoc w związku z cx 300 ii? osobny TEMAT

 

Sprawdź tu: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=cx%20300%20II%20fake&gs_sm=e&gs_upl=1603l8580l0l8697l20l19l2l10l9l0l306l1350l2.1.3.1l7&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1037&bih=595&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi .cxy budowę mają podobną to będziesz wiedział na co poatrzeć.

O tym modelu były też założone na forum co najmniej 2 tematy ze zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej niz 2, przejrzalem chyba wszystkie ale w zadnym temacie nie bylo sluchawek wykonanych podobnie do moich

a na google niestety wyskakuja tez zdjecia cx300 a nie cx300ii i nie ogarniam po prostu:)

no i zaznaczam ze jestem totalnym laikiem, wiec jesli bedzie mial ktos czas i ochote tylko rzucic okiem na zdjecia zamieszczone w tym TEMACIE to bede szalenie wdzieczny

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupiłem te słuchawki w sklepie internetowym agito, odebrałem zadowolony bo wszystko wyglądało w porządku. Teraz zerknąłem na stronę producenta i widzę, że chyba zostałem oszukany... imageshack.us/g/824/dsc05345i.jpg/ To jest cały zestaw który otrzymałem. nigdzie w internecie nie mogę znaleźć zdjęcia z takim opakowaniem, akcesoria które są załączone zgadzają się z opisem na pudełku, ale nie zgadzają się z opisem producent na stronie. Reklamować? Jakaś nowa seria? Kontaktować się w tej sprawie z kimś ze stronki soundmagic? Proszę o pomoc. Słuchawki grają w porządku...

 

 

Przepraszam że to samo w 2 wątkach, ale zależy mi na czasie - jeżeli jest z nimi coś nie tak to muszę zwrócić w ciągu 10 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

 

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek Beats by Dr. Dre Solo. Znalazłem ich dość ciekawą ofertę, ale niestety na Allegro.

W związku z tym miałbym do Was prośbę o ocenienie ich oryginalności. Jest to aukcja użytkownika PHUKandK.

Oto link do aukcji: http://allegro.pl/hp15-okazja-beats-by-dr-dre-solo-hd-czerwone-i1783433515.html

 

Z góry stokrotnie dziękuję,

Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

KPP się chyba nie podrabia.

Oj podrabia podrabia... najprędzej wszelkiego rodzaju czerwone "edycje limitowane".

 

 

oryginalne czerwone były albo są nadal dostępne w Skandynawii ;)

 

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

mam pytanie odnośnie sluchawek dokanałowych a-Jays Three. Kupiłem u polskiego dystrybutora tych słuchawek - "Sonus Mobile" ale o dziwo moje słuchawki posiadają kątowy jack tak jak a-Jays Four blink.gif

Wszędzie gdzie patrze (a nawet na stronie a-jays) słuchawki THREE maja prosty jack jak modele One i Two. Podróba ? Chyba niemożliwe ... czy może dystrybutor sobie pozwolił na taką zmianę bo każdy narzekał na proste brzydkie wejście w tych słuchawkach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ceny innych słuchawek normalne. Dopytaj jeszcze o dwuletnią gwarancję i już masz pewność. W ogóle co to za okazje Ty tu widzisz w tych pchełkach? Za niewiele więcej można k330 dorwać.

 

Nie jestem znawcą, ale widziałem, że około 200zł te pchełki chodzą.. A używane tutaj na giełdzie za 140zł...

 

K330 to dokanałowe, a mi raczej nie pasują, bo są niezdrowe i mało higieniczne.

Edytowane przez udsifu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności