Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie wszyscy czytają to forum i nie każdy musi się na tym znać. Na tych słuchawkach nie jest napisane "to tylko podróba"... w żadnym języku, nawet chińskim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Jako nowy, nieznający jeszcze forum, znalazłem temat o tej nazwie i uznałem, że odpowiedniejszego nie będzie, więc zaprzestałem poszukiwania;)

Także dobry temat założyłeś, ale jedno mnie dziwi... Dlaczego ten koleś dał tak wyraźne zdjęcia słuchawek, na których są tak widoczne oznaki trefności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten koleś dał tak wyraźne zdjęcia słuchawek, na których są tak widoczne oznaki trefności?

nie każdy zna oznaki trefności od każdych słuchawek.

Niektóre podróbki różnią się takimi detalami, że ciężko stwierdzić, czy to nie czasami zdjęcie nie przekłamuje np. koloru..

 

:)

 

Ciekawe skąd on bierze tyle tych podróbek :):D

 

Nie mozna nawet kupić spokojnie słuchawek ATH-ESW9, ktore kosztują około 900 zł! Bo robią takie podróbki, że tylko odcień drewna jest inny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37
Nie mozna nawet kupić spokojnie słuchawek ATH-ESW9, ktore kosztują około 900 zł! Bo robią takie podróbki, że tylko odcień drewna jest inny..

Nie tylko, w ESW9 jest dośc sporo rzeczy, chociaż nie tak łatwo je zauważyć.

 

A co do cen, właśnie "ESW9" można mieć - o ile dobrze pamiętam - za ok. 15$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, czy ta oferta LINK nie jest zbyt... tania, by była prawdziwa.

Te Kossy też mnie zastanawiają, choć cena wydaje się bardziej wiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jestem niedoszłym klientem osławionego oszusta Z_wierzak'a alias Allegrowicz-Kopyt. Zakupiłem od niego Sennki OMX 70.

Oczywiście po pierwszym podłączeniu wyraźnie dało się odczuć, iż dźwięk jest raczej na poziomie pchełek dostępnych w sklepach "wszystko za 5 zł".

Zewnętrznie słuchawki są dość dobrze podrobione, poza jednym szczegółem.

Porównałem na załączonym obrazku font, który użyty jest w oznaczeniu modelu słuchawek. Na dole wzór Sennheisera, u góry podróbki Z_wierzaka.

Różnica szczególnie widoczna przy cyfrze "7". Nie jestem pewien, ale odwrotny montaż asymetrycznego łącznika kabli również może być znakiem rozpoznawczym podróbek.

 

OMX70_fake.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności