Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Czy po niżej załączonych zdjęciach da się stwierdzić czy to oryginał?

 

W zestawie był komplet gumek razem 8 par (łącznie z tymi na zdjęciach), czyścik, futerał, kilka popierków (info o gwarancji - do rejestracji na stronie i instrukcja) i to co na zdjęciach.

 

Dzięki

 

Pozdrawiam

IMG_0314.JPG

IMG_0319.JPG

IMG_0320.JPG

IMG_0321.JPG

IMG_0326.JPG

IMG_0328.JPG

IMG_0329.JPG

IMG_0331.JPG

IMG_0332.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy po niżej załączonych zdjęciach da się stwierdzić czy to oryginał?

 

W zestawie był komplet gumek razem 8 par (łącznie z tymi na zdjęciach), czyścik, futerał, kilka popierków (info o gwarancji - do rejestracji na stronie i instrukcja) i to co na zdjęciach.

 

Dzięki

 

Pozdrawiam

 

Prawie na 100% mogę powiedzieć że to są oryginalne słuchawki, jednak może jeszcze ktoś potwierdzi. Jest numerek na jacku(złoty), numerki na rozgałęzieniu no i obudowy słuchawek są identyczne z tymi które miałem kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.alleshop.pl/product-pol-1094-Sl...GINAL-BULK.html

 

Jak to możliwe że w jednym sklepie CX400 kosztują połowę (albo i mniej) tego co w całej reszcie sklepów?

Czyżby sklep z podróbkami?

 

//EDIT:

Już wiem:

"Słuchawki są 100% oryginalnym produktem Sennheisera, pochodzą one z zestawów z Nokią N76. Opakowanie bulk.

W zestawie są nakładki douszne w 3 różnych rozmiarach, nie ma jednak przedłużacza, słuchawki maja wtyczkę mini jack 3,5mm"

 

Ciekawe czy warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.alleshop.pl/product-pol-1094-Sl...GINAL-BULK.html

 

"Słuchawki są 100% oryginalnym produktem Sennheisera, pochodzą one z zestawów z Nokią N76. Opakowanie bulk.

W zestawie są nakładki douszne w 3 różnych rozmiarach, nie ma jednak przedłużacza, słuchawki maja wtyczkę mini jack 3,5mm"

 

Ciekawe czy warto...

 

Też się nad tym zastanawiam i nie wiem jak mogą pochodzic z tych zestawów ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jak to możliwe że słuchawki Sennheiser CX400 pochodzą z

zestawów z Nokią N76, skoro nigdzie nie można takich zestawów spotkać ??

 

-Są ale nie w Polsce

 

Pozdrawiamy ALLeShop.pl

 

Regulamin nie zabrania wstawiania tutaj zdjęć ??

c455c875.jpg

 

Sam nie wiem jak to z tym jest... Ale wygląda wiarygodnie. Gwarancja 12 msc. Może ktoś kupi, a w razie czego zwróci, bo piszą że są 100% oryginalnym produktem Sennheisera, także można się do czego odwołać.

 

A tak na marginesie to nie wiecie czy byłyby dobre do Clipa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, co sądzicie o tej aukcji?

 

http://www.allegro.pl/item669337833_slucha...se210_nowe.html

 

Z tego co przeglądałem jego poprzednie aukcje to sprzedał już pare takich słuchawek za każdym razem w okoliach 200zł i ma same pozytywy. Mam małe wątpliwości bo kupiłem 3 dni temu te słuchawki od tego gościa i jeśli chodzi o wykonanie to wyglądają na oryginały (bardzo gruby kabel, złote literki oznaczenia przy wtyku, etui i pełen zestaw tipsów i foamów) ale zastanawiam się co do jakości dźwięku. Spodziewałem się że słuchawki które normalnie kosztują koło 500zł mnie sponiewierają a tutaj jest jakoś tak nijako. Bez equalizera to jakbym słuchał muzyki z sąsiedniego pokoju, a jak je nieco stuninguje to lepiej niektóre rodzaje muzyki nawet rewelacyjnie ale metal czy rock słabiutko. W porównaniu z nimi JBL reference mają kosmicznego kopa jeśli chodzi o bas tyle że góra znika. Posiadam jeszcze AKG K530 podłączone do Asusa Xonar DX (jak narazie dla mnie zestaw referencyjny - bez equalizera, lekki tuning BBE Sonic Maximajzerem) i poprostu jest o wiele lepiej w każdym paśmie na AKG. Wracając do tematu, czy jest jakiś 100% sposób rozpoznania podróbek SE210? Może poprostu te słuchawki nie zgrywają się z Xonarem ani z Samsungiem P2 albo potrzebuje wzmaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności