Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem słuchawki Sennheiser mx 760 od tego goscia http://allegro.pl/item716617954_sluchawki_sennheiser_cx_300_ii_ipod_orginal_dhl.html. Link jest od innej jego aukcji bo w tej chwili allegro zawiesiło mu konto. Sluchawki grają kiepsko jak na moj sluch. Nie mialem nigdy wczesniej stycznosci z sluchawkami tej firmy :/ Wrzuce pare fotek tego co dostalem moze ktos okresli czy to podrobki

Z góry dzieki :)

Zdjęcie486.jpg

Zdjęcie483.jpg

Zdjęcie485.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Słuchawki Sony MDR-EX082 zakupione TUTAJ od użytkownika Allegro "bialyUk" okazały się oryginalne :) Porównywałem ze zdjęciami z head-fi.org jakie znalazłem TUTAJ (no właściwie są podane linki to konkretnych postów ;) )

 

Dodaje zdjęcia (z telefonu ,ale lepiej ,że są)

20091002(001).jpg20091002.jpg

 

Pokrowiec Sony był chyba gratisowo, w aukcji nic o nim nie pisało. Słuchawki jak widać zapakowane w folie termozgrzewalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo pojawił się gościu Earphones23 (sprzedaż ZERO gwiazdek).

Ma słuchawki w rewelacyjnych cenach - np IE7 za 299zł.

IE7

Ceny wskazują na podróbki...

 

Looknijcie na jego ofertę:

KLIK !

 

Bobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nabywcy nie będą "w temacie" to komentarze będą mało miarodajne.

A przypuszczam że na taniość skuszą się głównie osoby nie mające doświadczenia oraz obsłuchania oryginałów.

Poza tym jeśli wątpliwości zostaną wyjaśnione między nabywcą a sprzedawcą to nie zobaczymy negatywa.

 

Miejscami oferta jest nierealna aby była prawdziwa - AT CK9 - 60zł (salon - 600zł) albo EX700 za 90zł !

Ma 30szt EX82 - skąd skoro nie są sprzedawane oddzielnie ?

Choć np EX85 wyglądają dokładnie tak samo jak nabyte kiedyś przeze mnie, oryginały na 101 %

 

Może z tira pospadały ?

 

Bobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EX500 - oryginały. Wszystkie szczegóły wykonania się zgadzają, dźwięk bez zastrzeżeń. Jest nawet instrukcja po polsku. Póki co serię EX300/500 można poznać po tipsach. Oryginalne mają rurkę mocującą w różnych kolorach a fejki są całe czarne. Spolszczone opakowanie, instrukcja i gwarancja też raczej świadczą o legalnym pochodzeniu.

 

Bobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EX500 - oryginały. Wszystkie szczegóły wykonania się zgadzają, dźwięk bez zastrzeżeń. Jest nawet instrukcja po polsku. Póki co serię EX300/500 można poznać po tipsach. Oryginalne mają rurkę mocującą w różnych kolorach a fejki są całe czarne. Spolszczone opakowanie, instrukcja i gwarancja też raczej świadczą o legalnym pochodzeniu.

 

Bobby

No to gratulacje :) Miałem ex300 i były bardzo dobre, domyślam się jak mogą grać ex500.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności