Skocz do zawartości

VEDIA C6 nowy wymiar multimediów przenośnych


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

DiskoPolo tutaj masz linki gdybyś miał problemy z wyszperaniem :

 

http://www.pentagram.pl/produkty/odtwarzac...on_cineo_p_5116

 

na samym dole jest napis "Specyfikacja". Jeśli naciśniesz to będziesz miał tabelkę.

 

Odnośnie C6 ksy już wyszystko powiedział.

 

Poza tym dzwoniłem do serwisu Weltom spytać czy będą wypuszczane dywany z wzorkiem nieszczęśliwego pelikana, wyszywanego ściegiem lewym z przełożeniem prostopadłym do linii osi płaszczyzny podłoża przytrzymującego i niestety powiedzieli, że będzie tylko z przełożeniem równoległym. W tym wypadku ten produkt wogóle nie wchodzi w grę, ponieważ jak będę po nim spacerował to nastąpi większy poślizg.

 

Na komputroniku pojawiły się opinie na temat Eon Cineo i jeśli tak go zachwalają to jestem ciekaw na co będzie stać C6. Jejkuś jeszcze dwa dni :)

 

Ksy mam dwa pytania. Jeśli chipy mają być takie same jak w tym ramosie i eon cineo to obsługiwana rozdzielczość zależy od oprogramowania ? Czy będzie przełożenie premiery bo już nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Waldeczek ty Kłamco "Na komputroniku pojawiły się opinie na temat Eon Cineo i jeśli tak go zachwalają to jestem ciekaw na co będzie stać C6. Jejkuś jeszcze dwa dni smile.gif" na Komputroniku nie ma żadnych opinii na temat tego Satanistycznego Odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldeczek ty Kłamco "Na komputroniku pojawiły się opinie na temat Eon Cineo i jeśli tak go zachwalają to jestem ciekaw na co będzie stać C6. Jejkuś jeszcze dwa dni smile.gif" na Komputroniku nie ma żadnych opinii na temat tego Satanistycznego Odtwarzacza.

Są, są... Ale jak patrzę na tą cenę i perfidne zerżnięcie designu od Vedii, to krew mnie zalewa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gdzie chyba jak sam ja napiszesz patrzyłem na wszystkie Pentagramy Każda pojemność nie ma żadnej Recenzji. a oto co kiedyś napisał Jacques La Fey "Tylko dlaczego takiej sprawy jeszcze nie było ? Ja zgaduję, że Vedia zwyczajnie nie ma wyłączności na ten model ..., a jeżeli ma to Pentagram na tyle go "zmienił", że nic się nie da zrobić ...

 

Było swój odtwarzacz od zera zrobić a nie ..., dwa modele sprzedaje inna firma (popularniejsza), a takie ostrzeżenia na forum i stornie Vedia sobie może zamieszczać do woli a na rynek to nie wpłynie ..., szkoda ...:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galy1 ty cholerny niedowiarku jesli patrzysz jak szpak w pi**ę to nie dziwię się, że nic nie widzisz. Oto dowody :

 

http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video__odt...pelny,id,54819/

http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video__odt...pelny,id,54821/

 

Nie trawię osób, które zarzucają mi kłamstwo ale jeśli chciałeś mnie sprowokować to brawo udało Ci się !! !!

 

Blutusz dzięki za poparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka premiera...zobaczysz, uważaj :P Przesunięcie na bank będzie. Ja już od miesiąca na C6 czekam i narazie doczekać się nie mogę.

 

Nie jestem ostatnio w temacie, więc .ksy powiedz mi jak wygląda obsługa kart - czy nic się nie zmieniło i nadal bez SDHC? I drugie pytanie - czy pamięć będzie dzielona na wewnętrzną oraz kartę i czy dane odczytywane z karty będą bez żadnych ograniczeń typu odtwarzanie wideo zawsze od początku, brak obsługi playlisty czy coś. Taki mankament ma chociażby Zen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szczerze mowiac coraz mniej w Vedie wierze. Miala byc rewolucja, a jest pare playerow, z ktorych jedynie v39 po prostu fajnie brzmi. Ale moze ja po prostu jakis inny jestem, ze mi sie te "cuda" nei wydaja niezwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ja rozumiem, ale to, ze dzialaja krotko nie zmienia faktu, ze wprowadzaja slabe playery :D Moze nie slabe, po prostu nie wprowadzili zadnego, ktorego chcialbym miec :D Moze jestem wybredny i po prostu nic mi nie pasuje, a to przeciez w zaden sposob o marce swiadczyc nie moze. Ja po prostu mowie, jak to odbieram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest robi coraz bardziej drażniące. ileż można przekładać datę premiery. na moje, to jest na ich nie korzyść. miałem nadzieje sprawić sobie prezent na początku maja a teraz będę czekać Bóg wie ile ...z wyrazami szacunku dla tych co jeszcze coś majstrują przy tym urządzeniu ale mogliby sie pośpieszyć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że najbardziej rozbawiła mnie kwestia oświadczenia firmy Vedia, aby się strzec przed podróbkami ich produktu.

Wszakże dziwna to sytuacja, gdy zarzuca się w tym przypadku pentagramowi popełnienie tego czynu w chwili, gdy obiekt rzekomo podrabiany jeszcze się (khmm 42.gif) pod nazewnictwem C6 nie zdołał ukazać.. 56.gif

 

 

Przy czym doskonale zdaje sobie sprawę z obecności od jakiegoś czasu Ramosa to i tak ta wyłączność wydaje mi się być niejako chwytem marketingowym, który nie raczył zadziałać..

Wybaczcie, ale wygląda to raczej na utajnioną formę rozczarowania tym, że konkurencja była szybsza oraz co gorsze dla firmy Vedia zmusiło ją to do weryfikacji wcześniejszych planów, co do cen mających się ukazać „najnowszych” modeli 20.gif

 

Innym ponoć ważnym argumentem, aby jak rozumiem takiego Cineo przypadkiem nie kupować jest..

 

(..) podróbka nie posiada między innymi funkcji „resume”, zwanej także „brake point”, dzięki której możliwe jest oglądanie filmu od momentu, w którym oglądanie zostało przerwane. W odtwarzaczu dedykowanym do filmów jest to bardzo ważna funkcja.

 

Mnie się widać do tej pory jedynie zdawało, że zwykła funkcja pauzy w codziennym użytkowaniu w zupełności wystarczy.

Może jednak warto dołożyć tą stówę żeby ją mieć? 74.gif

Jeśli w zestawie załączonych akcesoriów nie będzie (a nie dostrzegłem takiej informacji) np. ładowarki samochodowej jak to ma miejsce u konkurenta to wyjdzie nawet trochę jeszcze większa różnica w cenie..

 

 

Gotów jestem odszczekać każde słowo! Gdy ujrzę kopię tej rzekomej wyłączności na licencję oryginalnego produktu!

Swoją drogą czy tak kopia a przynajmniej jej fragment nie powinien był się ukazać wraz z tym oświadczeniem? Czy aby nie postępuje się tak zwykle w podobnej sytuacji? 106.gif

 

 

Tymczasem to chyba zal.pl się kłania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przeszło wam przez myśl, że może to Vedia podrabia ? :rolleyes: Mnie dziwi fakt, że odnośnie premiery, na forum nie ma podawanych żadnych konkretnych informacji. Zazwyczaj pisze się, że to tajemnica, do czasu premiery nic się nie powie itp. Na odtwarzacz czekam już od marca bo miał być na początku kwietnia ale dłuuuuga jest droga.

 

EDIT: Wdług i-shop.pl premiera będzie 20 maja a następnego dnia będą rozsyłali do klientów. Padło też stwierdzenie, ze narazie nic nie wiadomo o zmianie terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności