Skocz do zawartości

Po vibezie :(


Prozac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Format?

 

Obawiam się , że w dłuższej perspektywie niestety tak . :(

 

Też miałem kiedyś taką sytuację ze swoim Vibezem , że po jakimś dużym kasowaniu

plików baza danych "pokiełbasiła: mi się do tego stopnia że mimo że na komputerze

miałem wolne 5GB z tych 11.1/11.2 GB OS Vibeza ich zwyczajnie nie widział .

 

Co prawda na te 5GB dało się wgrać nowe pliki , ale indeksacja plików nadal była

kompletnie schrzaniona ( nie pomogło nawet przeinstalowanie firmware ) i po jakimś

czasie część z nich po prostu znikneła z pamięci . :(

Dlatego , żeby uchronić się przed takimi niespodziankami , najlepiej zgrać

muzykę na kompa ( jeżeli nie mamy duplikatów ) i zrobić ten format playera zawczasu .

 

Pocieszające w tej całej historii jest to , że przez ponad półtora roku

używania Vibeza taki problem miałem tylko raz . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające w tej całej historii jest to , że przez ponad półtora roku

używania Vibeza taki problem miałem tylko raz . :)

 

Ja tak miałem kilka razy w ciągu półrocznego użytkowania Vibeza, aż padł całkiem. To był chyba częsty mankament wersji 8GB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio zdarzył mi się dziwny problem. Po kilku dniach nieużytkowania Vibeza wyszedłem z nim na miasto i po włączeniu przeżyłem zdziwienie - pojawiło się logo, a po nim napis "Upgrader" i nie ruszał dalej. Wkurzony wróciłem szybko do domu i podpiąłem go pod komputer. Player próbował zainstalować się na komputerze na nowo, ale miał jakieś problemy. Niby widział go, pokazywał dysk wymienny, ale był on pusty. Reset nic nie dał. Dopiero ponowne wgranie najnowszego firmware pomogło i wszystko wróciło do normy, tzn. nic nie zostało wykasowane z dysku, a player odpalił normalnie. Czy możliwe, że firmware sam z siebie "wyparował"? O co tu chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie mam panowie: zupełnie przypadkiem nie kupowałem Vibeza w Saturnie, tylko w sklepie na Allegro. Teraz nie ma z nimi kontaktu, chociaż dowód zakupu mam nadal. Gdy spotkało go przeznaczenie wersji 8gb - jest jakaś szansa na przesłanie odtwarzacza bezpośrednio do serwisu Trekstora? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
A może pierwowzór (Karma) - 20Gb i również gapless :P

 

A tak na serio, to sony A816 na zadowolenie.pl jest za niecałe 340PLN. Kupowałem tam V39, polecam.

Co do wpływu mocy na głośność - poczytaj ostatnie posty Getza - dopiero 4 krotna różnica mocy daje 3dB różnicę głośności.

 

Jeśli strona Trekstora mówi prawdę i Vibez ma naprawdę 7,5mW na kanał, to między nim a Sony IMO różnicy nie ma.

 

Nieprawda z tą różnica głośności, v39 ma 20 mw a d2 37 mw i d2 jest dużo głośniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności