Skocz do zawartości

Po vibezie :(


Prozac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widze ze nie tylko mi sie spodobal soniacz :) Mam odpowiedz dot. vibeza - dostalem zwrot kasy. Jutro chce zamowic odtwarzacz lub nawet dzis. Dalej sie zastanawiam nad seria A czy S, pojemnosc czy rzekoma jakosc (4gb - A i 8gb - S) ;/ Na dodatek ponoc w A sa dobre sluchawki, w S jakie sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izolacja była taka sama - EX51/EX71/EX81 to ten sam typ słuchawek... może nawet była lepsza, bo oryginalne silikonki do słuchawek SONY były chyba nawet lepsze niż te od CX-ów... chyba że się coś od tego czasu zmieniło

 

wygoda - patrz wyżej... ponownie opierało się to o silikonki, kształt i masę słuchawek - pod tym względem o słuchawkach sony mówiło się że "po chwili nie czuć ich w uszach" - i to dosłownie :) bo EP-ki/CX-y jednak nieco czuć...

 

ale ponownie - odnosi się to do oryginalnych EX51 i EX71 sprzed czterech lat :)

 

tych nowych "wielkomembranowych kolubryn" (połączenie pchełek i dokanałówek) nie miałem jeszcze w uszach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki sam problem co Prozac (mialem 2 Vibezy i w dwoch padl mi dysk) zastanawiam sie nad iAudio i7 lub SONY NWZ-A816. Co do sluchawek to posiadam portapro i grado sr60.

A Ty przypadkiem nie założyłeś już topicu z podobnym pytaniem? Tak charakterystycznego nicka się nie zapomina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że słuchałem sobie tego Sony z serii S. Miałem swoje słuchawki. Bardzo mi się spodobał. Wyświetlacz 1,8", ale trailer bajki o Pingwinach (co to za tytuł?Zna ktoś?) był po prostu jakościowo genialny. Nawet dałoby się oglądać na nim film z napisami, które także pojawiały się w trakcie odtwarzania. Ceny troszkę zabijały, bo wersja 2gb (z radiem i niby dyktafonem wg Saturna) była chyba o 40 zł droższa od wersji 8gb z zadowolenie.pl Chyba, że rzeczywiście był to jakiś Soniak ze wszystkim, stąd taka różnica w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trailer bajki o Pingwinach (co to za tytuł?Zna ktoś?)

Happy Feet?

Chyba, że rzeczywiście był to jakiś Soniak ze wszystkim, stąd taka różnica w cenie.

NWZ-A81x jest jednak wyższym modelem w hierarchii sony, a polityki cenowej Metro AG nie skomentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o serii S. Z serii A mieli tylko wersję Pink ( :) ), której nie mogłem uruchomić.

 

Zdziwiony jestem tym rzekomym dyktafonem. Bawiłem się menu i nie było tam takiej opcji. Myślę, że Sony będzie ostro walczył na rynku, zwłaszcza z Samsungiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i i nie kupilem vibeza :)

 

poszedlem do MM dzisiaj w Galerii, gdzie dumnie perzyl sie na wystawie 8gb za 399, pytam panny sprzedajacej czy jest jszcze jakas nowka zapakowana? panna rzecze ze owszem, wiec biore. Panna wyjmuje wstaje, otwiera pudelko a playerek pie***dut na ziemie. Panna pyta - zapakowac, ja na to ze juz dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedlem do MM dzisiaj w Galerii, gdzie dumnie perzyl sie na wystawie 8gb za 399, pytam panny sprzedajacej czy jest jszcze jakas nowka zapakowana? panna rzecze ze owszem, wiec biore. Panna wyjmuje wstaje, otwiera pudelko a playerek pie***dut na ziemie. Panna pyta - zapakowac, ja na to ze juz dziekuje...

 

i co mu się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności