Skocz do zawartości

Po vibezie :(


Prozac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@mehow2008 mógłbyś coś więcej napisać o swoim Sony? Jak gra w porównaniu z innymi playerami? Czy oglądasz na nim wideo, a jeśli tak to jak wygląda sprawa konwersji. 30fps to wynik chyba bardzo dobry (lepiej niż M6 i V39?). Wchodzi w ogóle w grę oglądanie czegoś z napisami? (jeśli już chciałbym coś wgrywać).

 

Dziwię się, że nie dołożyli dyktafonu. Funkcja przydatna i przez nią teraz się waham co zrobić.

 

Seria S ma chyba dotykowe przyciski. Jeśli tak to wolę 4gb w A niż 8 w S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria S nie ma dotykowych przycisków.

bawiłem się dziś tym: http://zadowolenie.pl/zobacz,14120,kat,120,sony-nwz-s516b#

i muszę powiedzieć, że b. mi się player spodobał - lekki, poręczny, dobra autonomia, niezły dźwięk, błyskawiczne przełączanie utworów i chodzenie po menu.

napaliłem się na niego :P

z drugiej strony korci mnie ten: http://zadowolenie.pl/zobacz,13910,kat,121,sony-nwza816b# ze względu na lepsze słuchawki - podobno EX82LP?

 

P.S. Sony robi b. ładne playery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zarówno stary jak i nowy A series ma MDR-EX82LP.

Seria A to wyższy model w hierarchii sony, ma inne podzespoły i podobno (chociaż nie biorę za to odpowiedzialności, bo nie słuchałem) lepszy dźwięk.

 

Co do dyktafonu - nie lepiej kupić osobno? Albo np. irivera T series lub iFP o małej pojemności, tylko ze względu na dyktafon (konwersja do mp3 w locie) i radio?

 

V39 też ma 30fps, podobnie jak Cowon D2 i pewnie też wszystkie grajki oparte na SoC'u telechip'a.

Czy odtwarza filmy z napisami, tego nie wiem - nie korzystałem. Zresztą nie wiem, jak by się to miało odbywać - jeśli w osobnym pliku txt to raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy z napisami: myślałem raczej o wrzuceniu ich do filmu przy okazji konwersji (jeśli tak się da w przypadku Sony).

 

Dyktafon potrzebuję, gdy wybieram się na konferencje prasowe. Nie dysponuje takim budżetem, żeby brać dwa playery. Niestety.

 

Motam się niesamowicie. Normalnie jak kobieta. :) Co godzinę rozważam różne wersje. Raz myślę, żeby brać t60 i nie obawiać się, że padnie mi wbudowany akumulator. Za chwilę inny pomysł, tak jak teraz w przypadku tej serii A. Oglądam właśnie tego A826. Cudeńko, ale drogi.

 

@seba 272 to są przyciski? Jakieś niestandardowe w takim razie. Solidniej wyglądają te przy serii A. Jednak jeśli mówisz, że wszystko ok...

 

P.S. Czytałem w temacie z recenzją, że potrzebują one WMA11. Czy żeby go zainstalować wymagany jest oryginalny Windows? Mój oryginał się przypadkiem zapodział. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>matkon

Rzeczywiście, sony to urzadzenie MTP i musi współpracować z WMP. Przecież nie mogę Ci powiedzieć, że nie jest wymagany i że sony może współpracować również z "pirackim" windowsem.

 

Mówię więc, że jest wymagany ale polecam zweryfikowanie tej informacji np. via google ;)

 

Czytałem też co nieco o współpracy sony z innymi programami obsługującymi standard MTP (jeśli dobrze pamiętam - Media Monkey i Winamp).

Na pewno wtyczkę MTP może mieć TC power pack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem opisać.

nie jest "przymulony", gra czysto, jest ciepły - takie są moje odczucia (zaznaczam, że na oryginalnie wgranych utworach).

bawiłem się radiem, zebrało kilka mocniejszych stacji - w Saturnie mało co łapie, odbiór był czysty na tych stacjach, nie wiem jak w "ruchu" się sprawuje.

ogólnie sony to fajne playerki.

napaliłem się na nie :P nie wiem tylko, który wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 (4GB) wygrał. Pewnie to Was zdziwiło, ale jakoś nie przekonałem się do tych wszystkich wyświetlaczy itp. No i ma dyktafon. Plusem też zasilanie.

 

Jednak jeśli jutro ten Soniacz będzie w Saturnie i spodoba mi się jak gra, to zastanowię się czy nie poczekać jeszcze trochę i dołożyć do wersji 8gb (mówię o serii S).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawiłem się dziś Sony NWZA815 - *****isty player jak dla mnie!

1. Dźwięk jak dla mnie b. dobry (testując na wgranych utworach) - podejrzewam, że na moich również by mnie zaskoczył

2. Szybkość poruszania się po menu, zmienianie piosenek itd. w tempie błyskawicznym - tutaj duży plus dla Sony'ego

3. Duży wyświetlacz

4. Dobra autonomia

5. Lekki i poręczny (b. dobrze trzyma się w dłoni)

5. Jest piękny!

6. Niezłe słuchawki w zestawie - czy ma ktoś porównanie do SHE9500/HJE200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności