Skocz do zawartości

Recenzja Creative Aurvana Live!


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

używa ktoś może sansa clipa+creative aurvana live do słuchania hip-hopu albo trance'u?

Jak taki zestawik się sprawuje? Mam clipa, wcześniej miałem do niego sm pl-11 i byłem w miare zadowolony, ale nie zachwycony ;). W kompie też rewelacji w dźwięku nie ma - zintegrowany realtek + głośniki creative 5.1. Czy opłaca sie kupowac aurvany do takiego sprzetu, czy moze lepiej zaoszczedzic i kupic senheisery hd202?

Edytowane przez adipl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy są jakieś dokanałówki które grają podobnie do CAL, a przynajmniej są zbliżone? Chodzi mi o brzmienie i podobieństwo basów, nie za mocne takie w sam raz. Powiedzmy w cenie do 300 zł do iPhone'a 4. Dźwięk CAL! podpiętych do iP był wspaniały ale chciałbym jednak dokanałówki na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś dokanałówki które grają podobnie do CAL, a przynajmniej są zbliżone? Chodzi mi o brzmienie i podobieństwo basów, nie za mocne takie w sam raz. Powiedzmy w cenie do 300 zł do iPhone'a 4. Dźwięk CAL! podpiętych do iP był wspaniały ale chciałbym jednak dokanałówki na zewnątrz.

 

Uwazam ze bardzo podobnie do CAL! graja doki Sony MDR EX85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi i sugestie. Zdecydowałem się na Klipsch S4i ponieważ mają dobre recenzje w interesującym mnie przedziale cenowym a ponadto mają pilota z pełną obsługą iPhone'a (identyczny pilot jak w słuchawkach dodawanych do iP4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po sugestywnej recenzji Rolanda stwierdziłem, że muszę mieć te słuchawki. Chciałbym jednak wykorzystać ich możliwości jak najbardziej i tu nasuwa się pytanie. Czy komputer z SB live! 24 (SB0410) na pokładzie, oraz wzmacniacz Fisher CA-869 (specyfikacja w załączniku) będą dla nich satysfakcjonujące? Jestem zadowolony z tego wzmaka i zastanawiam się, czy byłby dobrą podstawą do budowania na nim amatorskiego sprzętu audio?

fisher ca-869.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilenear - ta karta spokojnie pociągnie CAL!. Szczerze mówiąc to słuchałem ich na integrze i dźwięk wcale nie był zły, choć jak podpiąłem pod ampa to zauważyłem różnicę, ale imo spokojnie można ich słuchać nawet na integrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności