Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się zdaje, że to system bo NIKE nie robi sobie jaj z pogrzebu i nie pisze "AIR" bez potrzeby wink.gif

 

Jestem tego samego zdania, fakt, że zazwyczaj te systemy nie są zakryte. Sam but mi się kompletnie nie podoba i pewnie kosztowały ze 130 euro, jak inne na tej stronie (bardzo fajny niemiecki sklep patrząc po wyborze, ceny jednak niemieckie... a podobno cukier w Niemczech tańszy). Ja jestem zadowolony z moich tygodniowych AM90 za 107 euro z darmową wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram się do zakupu nowych butów. W tym momencie chodzę w sznurowanych Najkach Court Tradition 2 i szukam czegoś w tym stylu. Mają być czarne (ewentualnie jakiś malutki kolorowy akcent - białego może być trochę więcej). Spodobały mi się w sumie Pumy Suede, ale jedyna odpowiadająca mi wersja kolorystyczna: http://allegro.pl/puma-suede-archive-nm-44-wysylka-gratis-i1493974790.html kosztuje ~280zł. Wolałbym coś tańszego. Do tego nie jestem do końca przekonany do zamszu (w NCT2 chodzę 2 lata i w sumie nie widać po nich śladów zużycia, z zamszem pewnie tak kolorowo nie będzie). Na oku mam jeszcze czarne Nike Backboard.

Podrzućcie coś jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One sa z sytemem czy tylko pianka?

Na stronach sklepowych jest napisane, że w tych butach jest system AIR, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

W Polsce są one do kupienia za ok 350 zł, lub allegro ok. 300 plus przesyłka 35 - 60 zł.

no wlasnie napisac na stronie to mozna wszystko, ze nawet maja abs, ciekawe jak jest naprawde. Nie kazdy but nike co ma napis air ma system air

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pianka kryje w sobie poduszki. Tak jak w przypadku Pegazusów :)

Co jakie poduszki? Moglbys rozszerzyc albo pokazac jakies zdjecia w przekroju, albo nazwe po angielsku to znajde sam

'Gumowa podeszwa ukrywa w swoim wnętrzu sysytem AIR' cytat z jednej ze stron, czy tam jest taki sam system jak w AF1

 

btw: jakie znacie jeszcze inne systemy w butach?

Edytowane przez marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że oryginalne :)imo mi się nie podobają, ciekawe jak wyglądają na nodze.

imo - In My Opinion (Moim zdaniem)

 

imo mi się nie podobają

Moim zdaniem mi się nie podobają.

 

Nie wydaje ci się to trochę dziwnie sformułowane?

Używaj skrótów trochę sensowniej.

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym mieć kasę na af1, niestety przed wakacjami raczej nie ma szans. muszę dorwać coś do 250 zł, a wersji low air force'ów nie chcę... jednak wysokie mają swój niepowtarzalny urok.

 

edit: dodaję pytanie, takie samo jak zwykle ostatnio:

fake czy real?

http://www.urbanindustry.co.uk/products/product.asp?func=show&id=13807&sid=204

http://www.very.co.uk/nike-air-force-1-high-trainers/822343655.prd?aff=google&affsrc=froogle&cm_mmc=fp_google-_-mens-_-trainers-_-5X4281E+Nike+Air+Force+1+High+Trainers

Edytowane przez boryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności