Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo sie mylisz :)

nie sadze wielu modeli nie ma w polsce, a ceny w europie sa z kosmosu wziete, 200euro za buty ktore kosztuja 150$ to jest roznica.

 

edit: nie wiem na jakie polujesz ale ja akurat od runnerow wole baskety.

Edytowane przez marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze tego, tylko mowie ogolnikowo jakbys mial podac 1 kraj z ktorego moglbys kupic buty, to pierwsze wzialbym USA a drugie Japonia, kto wie ocb ten zrozumie.

we Francji, Londynie, Amsterdami ceny np czesto sa wyzsze na buty niz w Polsce, nie wiem jak jest w Berlinie ale mysle ze tez podobnie, fakt ze wybor w tych krajach jest wiekszy, w Paryzu za 150euro jest praktycznie kazdy model airmaxow do kupienia, AF1 - 200.

Edytowane przez marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Paryzu za 150euro jest praktycznie kazdy model airmaxow do kupienia

 

150 euro za airmaxy... proszę Cię. Za 160 masz nikeid i robisz je dokładnie jakie chcesz.

Właśnie, jak jesteśmy w temacie, jakieś europejskie źródła serii air max? Z USA nie bardzo, bo dochodzą wszystkie cła i VATy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Paryzu za 150euro jest praktycznie kazdy model airmaxow do kupienia

 

150 euro za airmaxy... proszę Cię. Za 160 masz nikeid i robisz je dokładnie jakie chcesz.

Właśnie, jak jesteśmy w temacie, jakieś europejskie źródła serii air max? Z USA nie bardzo, bo dochodzą wszystkie cła i VATy

wlasnie o nike id myslalem piszac tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Paryzu za 150euro jest praktycznie kazdy model airmaxow do kupienia

 

150 euro za airmaxy... proszę Cię. Za 160 masz nikeid i robisz je dokładnie jakie chcesz.

Właśnie, jak jesteśmy w temacie, jakieś europejskie źródła serii air max? Z USA nie bardzo, bo dochodzą wszystkie cła i VATy

wlasnie o nike id myslalem piszac tego posta.

 

Spoko, a czas realizacji tylko około czterech tygodni. Przynajmniej tyle podają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Paryzu za 150euro jest praktycznie kazdy model airmaxow do kupienia

 

150 euro za airmaxy... proszę Cię. Za 160 masz nikeid i robisz je dokładnie jakie chcesz.

Właśnie, jak jesteśmy w temacie, jakieś europejskie źródła serii air max? Z USA nie bardzo, bo dochodzą wszystkie cła i VATy

wlasnie o nike id myslalem piszac tego posta.

 

Spoko, a czas realizacji tylko około czterech tygodni. Przynajmniej tyle podają

na AF1 kazali mi czekac 6 tygodni, nie wiem jak na inne ale pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia różnica cen na nikeid polskim i amerykańskim - airmax 90 - przy opcji Polska cena to 165 euro, a przy USA - 120 dolarów. I gdy cena w euro jest według mnie mocno nieopłacalna, to ta amerykańska wychodzi taniej niż zwykłe airmaxy w Polsce - 360 złotych. Co z firmami, które obsługują odbiór przesyłki na terenie USA i wysyłają to do Polski - myślicie, że byłaby możliwość zrobienia tego w ludzkiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka. Jeśli chcesz, podam Ci źródła europejskie ( odezwij sie na pw) z których sam korzystam. Co do Japonii też czasami szperałem, ale to bardziej skomplikowane, na szczescie mam jednego typka, który codziennie aktualizuje swoje oferty. Jesli chodzi o ID, to niestety, jestesmy troche w dupie. Ceny europejsie są chore a materiały, kształt, to jest nieporozumienie, dla mnie nie są warte wiecej niz 100 dolarów. Różnica miedzy ID europejskim a US to jedynie cena :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś fajne sklepy internetwoe z pl?

www.szmaciaki.pl

www.1but.pl

www.e-megasport.com

www.oryginalnebuty.pl

www.city-shop.pl

www.urbancity.pl

www.bludshop.com

www.bestsport.com.pl

www.on-line.shop.pl

i drsneaker.com jeszce nie ma sklepu online, ale mozna wybrac asortyment i zadzwonic :P online ma chyba byc kolo 1 kwietnia

Dodałbym jeszcze

www.vtrn.pl

www.miniramp.pl

www.kamuflage.pl

www.dizaster.pl

www.sparkstreet.pl

www.basketzone.pl

www.basketmania.com.pl

 

Co do tych denimowych dunków to też mi się nie podobają.

Wolałbym jakieś AF1 kupić.

 

BTW to połaziłem ostatnio w moich pierwszych Air Maxach i chyba wole buty na płaskiej podeszwie (takiej jak w AF1 albo forumach).

Biegówki chyba mi nie odpowiadają.

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tego samego zdania co Roni, moze to kwestia przyzwyczajenia ale.

Dunki akurat sa dla mnei bardzo niewygodne i przeraklamowane, mialem low i high i sa nic nie warte, fakt ladnie wygladaja.

 

Runnery sa spoko, tylko ja nie potrafie w nich chodzic? :) Za to w AF1 na nogach doslownie "latam". Oprocz jeszcze starego modelu adidasa i reeboka nie mialem wygodniejszych butow.

Moze to zalezy tez od rozmiaru buta, wagi, wzrostu? Runnery sa dla mnie troche jakby za miekkie. W AF1 cokolwiek nie zrobie mam pewnosc ze zawsze stane na nich pewnie, czy to bieg, skok, zeskok. W miescie jest wiele przeszkod ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co marmur. ;)

AF1 sa dla mnie przemega wygodne, ale może muszę się przyzwyczaić do biegówek to zmienię zdanie.

 

Na lato chyba uderzę w jakieś pumy suede bo te AM mnie do siebie zraziły (a po drugie pumy kupie w cenie 200 zł;)).

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni jak lubisz to polecam cortezy, albo jakies new ballance. Dla mnie sie w nich dobrze smiga, a do AM sie przyzwyczajam, najlepiej podchodza mi z nich AM light i one

Myślałem nad cortezami nylonowymi, ale chciałem je przymierzyć i zobaczyć na żywo.

Niestety nie mam takiej możliwości.

 

Ogólnie rokminiam nad kilkoma parami.

Wiadomo głównym ograniczeniem są pieniążki.

 

Myśle żeby na lato kupić coś do 200-250 zł i zacząć zbierać na jakieś Jordany (mam kilka pomysłów, ale zobaczymy na co bym uzbierał).

 

Teraz mam AM1 z omega packu (kupione w dobrej cenie), AF1 MID, Adidas Forum LOW i w szafie leża jeszcze jakieś adidasy courtstary.

Wiadomo nie jest to jakiś mega zestaw, ale trzeba tez przeznaczać kasę na inne rzeczy.

Niestety nie pochodzę z domu ze złotymi klamkami. ;)

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirian --> już pomijając sam fakt, że jak to ujął kolega TybetON "śmierdzi fejczurem" to mam kilka swoich sposobów na sprawdzenie oryginalności. Przede wszystkim jak nie mam pewności to wchodzę na kilka amerykańskich stron gdzie podane są wszystkie dostępne kolorystyki każdego pojedynczego modelu. Tu masz na przykład tabele wszystkich modeli Air Jordan I w których się zakochałem wink.gifhttp://www.kicksonfire.com/what-are-air-jordans/air-jordan-1-i/

 

Tutaj też można sprawdzać kolorystyki http://www.sneakerfiles.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, pierwsze buty z 'haczykiem' kupione :P po nieudanym poszukiwaniu adidasów forum mid udało się upolować całkiem przyjemne najki - backboard. czarne, biały haczyk. mam nadzieje, że się 'rozchodzą', bo póki co niezbyt wygodne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności