Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, tylko foty takie wielkie wstawiłeś, że się nie chcą załadować :(

Ogólnie to jest beka ze administracja ciągle coś zmienia a wyświetlanie zdjęć w dalszym ciągu poprawione nie jest.

Powinny dostosowywać się do rozdzielczości użytkownika, ale chyba nasi geniusze na to nie wpadli.

 

Tak samo powinna być ustawiona jakaś dopuszczalna waga zdjęcia a nie ludzie wstawiają 5mb foty w załączniki.

 

Co do materiału, to fajna sprawa.

Szkoda tylko ze fajne sneakersy są takie drogie. :|

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni trzeba dobrze szukać ;), a same chajs to nie wszystko, to nie jest takie "hop siup" jak sie wydaje.

TybetON wiem o tym ze sam hajs to nie wszystko, ale nie oszukujmy się ze się przydaje. ;)

 

BTW kupiłeś coś nowego w ostatnim czasie?

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do was nietypowe pytanie, panowie... Potrzeba mi obuwia, hmm roboczego nie mal. Potrzeba mi butów który wytrzymają lekką wodę (deszcz, wilgoć), nie rozlecą się od wbijania szpadla w ziemie i by było w miarę przewiewne. Wiem pewnie proponujecie buty wojskowe, oki- tylko ze te ze skóry odpadają po ostatnich wykopaliskach nogi mi odpadły. Cena nie gra roli, byle by było rozsądnie. Dzięki za pomysły jak coś. aha to mają być buty na lato/wiosne i tylko do tego celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze bez chajsu nie da rady, ale trzeba szukac szukac i jeszce raz szukac a nie wydawać pieniadze np. w stacjinarnym najku na ajer maksa klasika który co raz mniej przypomina ten but a o jakisci materiałów juz nie wspomne. I oni chca za ta ścierwo 500 pln! za co sie pytam? Niestety jeśli dystrybutorzy sie nie ogarną to nic sie u nas nie ruszy. Nike schodzi na psy i naciaga nieświadomych ludzi, a wracając do szukania to uwierz mi ze spedzam długie godziny na ebayach i forach, bo warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aza. Ja posiadam i chwalę buty HiMountain (nie pamiętam dokładnie modelu) z Goretexem. Przemakają jedynie wtedy, gdy woda zaczyna wlewać się od góry ;)

Nie są może ultralekkie, lecz przetrwają każde warunki (nawet o zgrozo nasze zimy).

Kupiłem je w sklepie za 299 zł - obniżka z 399 zł.

Jak znajdę pudełko, to powiem Ci jaki to model.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze w Polsce buty nie sa drogie, tylko ludzie w Polsce za malo zarabiaja. W Polsce sa podobne ceny jak w USA, Francji czy Angli, tylko ludzie zarabiaja 3,4 razy mniej. Fakt ze czasem ceny butow sa kosmiczne, chca za zwykle buty po 400 czy 500zl, jak za granica za ta cene mozna znalezc rzadkie modele lub premium.

 

btw: moim zdaniem zdjecia powinny sie same tutaj jakos dopasowywac. mi sie nei chcialo recznie zmniejszac ich, a takie mialem z aparatu. a znow wrzucanie ciagle na jakies serwisy tez dla mnie mija sie z celem. (a te foty maja po 2,8mb)

Edytowane przez marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dla Polaków większość rzeczy jest droga, od gier poczynając, przez buty przechodząc, na sprzęcie AGD/RTV kończąc. Ale od czego są aukcje? Ja np. upolowałem buty, które w sklepie kosztowały minimum 400 zł, za 230 zł na Allegro. Również ze sklepu, na gwarancji. Dla chcącego nic trudnego, wystarczy dobrze poszukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aza. Ja posiadam i chwalę buty HiMountain (nie pamiętam dokładnie modelu) z Goretexem. Przemakają jedynie wtedy, gdy woda zaczyna wlewać się od góry ;)

Nie są może ultralekkie, lecz przetrwają każde warunki (nawet o zgrozo nasze zimy).

Kupiłem je w sklepie za 299 zł - obniżka z 399 zł.

Jak znajdę pudełko, to powiem Ci jaki to model.

 

 

będę wdzięczy. Na zimę mi nie potrzebne. Ujmę to tak- potrzeba mi butów na wykopaliska archeologiczne, które przetrwają wbijanie szpadla w ziemie, gorąc i paski i wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tecnica.pl/buty-outdoorowe/treking/vortex-gtx-ms-202.html

 

Ja sobie takie cudaki zakupiłem tydzień temu. Dałem 360zł (zamiast 479zł). Mam gore-tex + vibram - czego chcieć więcej.

Przymierzałem z 5 par butów i te były dla mnie najwygodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory myślałem, że jak na faceta to mam dużo butów (1x zimowe, 3x wiosenno-jesienne, 2x letnie, 1x cwelki, 1x stare adidasy na rower, 1x stare trepy na działkę itp, 1x sandały, 1x japonki, razem wszystkiego 11 par ;), ale jak obejrzałem ten program o snickersach to zmieniłem zdanie i czuję się dosyć normalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko foty takie wielkie wstawiłeś, że się nie chcą załadować

 

Nie da się każdemu dogodzić. Jak ktoś ma 10mb internet załaduje mu się szybciej niż temu kto ma 1-2mb. Mnie np. otwierają się bardzo szybko i tylko ich rozdzielczość jest duża.

 

Ogólnie to jest beka ze administracja ciągle coś zmienia a wyświetlanie zdjęć w dalszym ciągu poprawione nie jest.

Powinny dostosowywać się do rozdzielczości użytkownika, ale chyba nasi geniusze na to nie wpadli.

 

Tak samo powinna być ustawiona jakaś dopuszczalna waga zdjęcia a nie ludzie wstawiają 5mb foty w załączniki.

 

Co do materiału, to fajna sprawa.

Szkoda tylko ze fajne sneakersy są takie drogie. :|

 

Poprzednia administracja też nie wpadła na ten rewelacyjny pomysł, przez tyle czasu.

Problem jest od jakiegoś czasu w trakcie rozwiązywania, ponieważ nie jest on tak prosty jak by mogło się wydawać. Załączniki w formie których umieszcza się grafike są w skrypcie forum załącznikami ogólnymi o pojemnosci 65mb i można wrzucić wszystko, Plik w PDF, folder, muzyke, archiwum ZIP/RAR.

Od jakiegoś czasu w miarę czasu podejmowana jest próba wydzielenia rodzaju plików graficznych z ograniczeniem około 1,5mb na jedno zdjęcie, czyli na jeden załącznik graficzny. Wprowadzona też ma być ankieta, pomagająca przy wprowadzeniu nowych zmian.

 

Proszę w związku z tym o wyrozumiałość i darowanie sobie określeń szyderczych typu "geniusze", jeśli do końca nie ma się rzetelnych informacji na temat ograniczeń pewnych mechanizmów skryptu forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko foty takie wielkie wstawiłeś, że się nie chcą załadować

 

Nie da się każdemu dogodzić. Jak ktoś ma 10mb internet załaduje mu się szybciej niż temu kto ma 1-2mb. Mnie np. otwierają się bardzo szybko i tylko ich rozdzielczość jest duża.

 

 

Przykro mi, że należę do osób, które posiadają zaledwie 2 mb internet, ale 99,9999% zdjęć w necie otwiera mi się błyskawicznie, a chyba jak się wrzuca na forum to raczej w mniejszym rozmiarze, niż jakieś ogromne krowy.

 

Teraz patrzę, że zdjęcie otworzyło się po kilku sekundach, ale wczoraj w ogóle nie chciało ruszyć. A rozdzielczość fakt, przeogromna jak na moje 19 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności