Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie, to nie były 1500.

O, http://allegro.pl/new-balance-1400-roz-45-sneakers-1500-574-air-max-i1314657929.html te są ekstra, ponoć opalizujące. Cena... do przełknięcia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie, to nie były 1500.

O, http://allegro.pl/new-balance-1400-roz-45-sneakers-1500-574-air-max-i1314657929.html te są ekstra, ponoć opalizujące. Cena... do przełknięcia. ;)

Mi tak średnio podchodzą. ;)

 

Jak już sobie tak gadamy o butach które nam się podobają, to podbije jeszcze te.

KLIK.

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio mocno TE urzekły. Ciut szerokie i duże ale... podchodzą. I kolorystyka akurat ta fajna.

 

Edit:

A o New Balance z audiohead mi chodziło o M577

Takie dokładnie:

NBFL2RD-01.jpg

(niestety większego foto tej wersji kolorków nie znalazłem)

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca- na pewno coś sobie znajdzie na zimę " TybetON", tylko pewnie za mało szukał- a jak mu przysra zima- to pewnie będzie zmuszony co kolwiek kupić. Ja akurat jestem taki- że wolę praktyczne buty zimą- bo i tak mało co je widzę :D albo gdy sobie sprawię batesy- które nie wyglądają jak typowe buty wojskowe, tylko takie adasie z cholewką do piszczeli wysoko, to całoroczne nie mal.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, NorthFace robi świetne ubrania. Ostatnio rozglądałem się w Alpinusie za butami i kurtką na zimę i brałem pod uwagę Campusa oraz NorthFace.

NorthFace przebiję o głowę Campusa jakością wykonania i trwałością materiałów. Byłem zszokowany. Szkoda tylko, że podobna kurtka NorthFace kosztuje ponad dwa razy tyle co Campusa ;/

Z jednej strony żal mi było 650zł na kurtkę, ale ostatecznie wziąłem ją i stwierdziłem, że wolę wydać 650zł, nosić ją 2-3 lata i móc jechać w niej nawet w polskie góry niż wydać 300zł na Campusa, który jest dobry, ale nie tak dobry jak NF.

Też czaję się teraz na buty NF, ale to tylko na wyjazdy w góry, bo na zimę kupiłem Caterpillary Britton ->

http://allegro.pl/caterpillar-britton-711424-r-44-wysylka-gratis-i1329322111.html

w kolorze piaskowym.

Fakt, że szybko się brudzą co mnie osobiście wkurza okrutnie bo muszę je co pare dni czyścić(kobieta by mi nie dała spokoju gdybym chodził w brudnych) ;/ Ale za to strasznie mi się podobają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Własnie sobie zapodałem takie Palladiumy ^^

http://www.palladiumboots.com/cgi-bin/palladium/store/product_detail.html?id=wRhRNQxK&mv_arg=x&pid=02356:001#

Biegał w nich Will Smith w "I am Legend " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w necie je kupiłeś? Czy Palladiumy z allegro są oryginalne?

Są oryginalne. Kupiłem na Allegro, po uprzedniej przymiarce w sklepie (okazało się, że 45 są na mnie przyciasne).

Już po zakupie okazało się, że kupiłem od kumpla z czasów liceum :D

nick na allegro mają rolendt, a sklep się nazywa eastend.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od firmy, modelu buta.

Przykład: pantofle Venezii, czy Kazar noszę 44. Kapcie Timberlanda kupiłęm 45, Palladium 46, a Nike, czy Adidas, często za małe są 47.

w rozmiarówce US Army noszę 11W. Moja stopa jest dość szeroka i ma ok 30cm długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności