Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja muszę coś sobie kupić. Najchętniej kupiłbym czarne Converse 2k4 albo jakies AirMaxy, tylko że te w sklepach stacjonarnych są drogie, a przez neta jakoś sie boję buty kupować.

Idz do sklepu stacjonarnego, poprzymierzaj (wybierz odpowiedni rozmiar) i zamów przez neta. ;)

Ja tak robię i jeszcze źle nie było.

 

Nie martw się, to się niedługo skończy :) Jeżeli wejdzie dyrektywa, która pozwoli wybierać producentom kanały dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-S - eleganckie. :)

Sam posiadam Nike Air Max - wygodniejszych butów nie nosiłem nigdy. System, ten z podeszwy, na prawdę działa.

 

 

 

Ciekawy design dosc w tych Nike ;) .

Ciekaw jestem jak sprawuje sie "poduszka powietrzna" ? Juz kilka lat temu mialem cos na poduszce ale byla nieco zbyt miekka i czulem jakby tyl nogi byl nizej.

Chyba beda musial szybko sie decydowac bo akurat ten wzor ma juz tegorocznego nastepce - zmienia sie wyglad przez dodanie niebieskigo kawalka materialu z przodu.

Z systemu w podeszwie raczej nie bede korzystal (nie mam ipoda :) ) choc fajna to opcja.

 

edit: Dzieki @ fructo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc system miałem na myśli system amortyzujący.

 

Moje air maxy z kolei mają poduszkę z tyłu, pod piętą, dzięki czemu idąc poziom stopy się wyrównuje gdyż podeszwa z tyłu jest nieco wyższa - żadna część stopy nie jest niżej. Ogólnie polecam wszystkie air maxy, gdyż użyty w nich system amortyzujący działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to zadna rewelacja, dzienciol z wytrzymaloscia ich bedzie roznie zalezy jak zostaly zrobione, ja osobiscie mam awersje do klejonych, nie szytych po calosci butow. Ten przod i boki... na 100% sie rozkleja.

 

 

Buty jak buty.

Ciekaw jestem w jakich butach chodzisz ktore szyte sa w calosci?

Raczej w sportowym obuwiu sie tego nie spotyka wcale.Sa klejone i jak do tej pory nigdy markowe buty mi nie odkleily sie.

Natomiast buty szyte zrobily mi niespodzianke.Okazalo sie ze pomimo iz byly szyte to podeszwa odlazla.Okazalo sie ze jest szyta tylko do jednej z warstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo dyplomatycznie :P

Imo nie wygladaja dobrze, walą fejkiem na kilometr. 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo spodobały te: Adidas Vulc. Na zdjęciach wyglądają mega, ale kiedy się przeszedłem do sklepu żeby je zobaczyć na żywo to wyglądały jak kupa. Wszystkie pożółkłe, kremowe wręcz a nie białe i jakieś takie nieproporcjonalne.

Zamówiłem te: Puma Paulista. Dziś lub jutro powinna przyjść paczka :) Jest jeszcze fajny czarny model na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności