Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo spodobały te: Adidas Vulc. Na zdjęciach wyglądają mega, ale kiedy się przeszedłem do sklepu żeby je zobaczyć na żywo to wyglądały jak kupa. Wszystkie pożółkłe, kremowe wręcz a nie białe i jakieś takie nieproporcjonalne.

Zamówiłem te: Puma Paulista. Dziś lub jutro powinna przyjść paczka :) Jest jeszcze fajny czarny model na allegro.

 

Paczka z pumkami przyszła przed chwilą, buty sprawiają wrażenie w miarę solidnych no i wyglądają zarąbiście :) Do tego nie są drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo spodobały te: Adidas Vulc. Na zdjęciach wyglądają mega, ale kiedy się przeszedłem do sklepu żeby je zobaczyć na żywo to wyglądały jak kupa. Wszystkie pożółkłe, kremowe wręcz a nie białe i jakieś takie nieproporcjonalne.

Zamówiłem te: Puma Paulista. Dziś lub jutro powinna przyjść paczka :) Jest jeszcze fajny czarny model na allegro.

Pumy mega, chyba zamawiam;]. Czarne vulc`i są spoczko całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moze sie nie znam ale te pierwsze.... eeee... nie bardzo..;p nawet majac 40 lat wstydzilbym sie w takich chodzic, no ale gusta sa rozne;p

dugie bardzo wporzo:D

 

btw sam dzisiaj zamowilem butki ^^ http://allegro.pl/item1007409350_adidas_forum_adv_low_cope_r_46_2_3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa buty na lodke, w moim przypadku do pracy.

BTW http://allegro.pl/it...e_r_46_2_3.html WTF?? Masz 14 lat??

To miałem dobre skojarzenie, fajnie :D

Wysublimowany design wskazuje na połączenie pantofli ze sneakerami.

 

Ktoś tutaj był niechlubnym posiadaczem Adiracerów w skórze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciocia - w pytę te forumy, daj znać jak się sprawują gdy dojdą. Mam 24 lata. :)

 

 

@ fructo kupilem Nike Air Maxim 1+ Parra o ktorych wczesniej pisalismy. Kapitalnie wygodne.Miales racje:) .

Jednak Air Max'y troche gorzej lezaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a dojda to napisze co i jak;) co do dc, jakosc jest dobra, mialem kilka par (3 albo 4) i nigdy nie narzekalem, tylko bardziej niz takie z malym znaczkiem podobaja mi sie np te http://allegro.pl/item1021679933_buty_dc_shoes_wiele_modeli_wiosenna_promocja.html super sa i sie tez nad nimi zastanawialem, ostatecznie zostaly adidasy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-S - jeśli piszesz, że air maxim są wygodniejsze od air maxów to... to nie potrafię sobie tego wyobrazić. Dziś miałem rodzinny maraton po sklepach (ja jako szofer ale i tak po sklepach musiałem śmigać) i jedyne co mnie nie bolało po nim to stopy, także AM1 się sprawdzają znakomicie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a dojda to napisze co i jak;) co do dc, jakosc jest dobra, mialem kilka par (3 albo 4) i nigdy nie narzekalem, tylko bardziej niz takie z malym znaczkiem podobaja mi sie np te http://allegro.pl/it...a_promocja.html super sa i sie tez nad nimi zastanawialem, ostatecznie zostaly adidasy;)

Trochę mnie rozmiar ogranicza, pasują mi 41, a to znacznie zawęża pole wyboru

Jeszcze takie wyglądają całkiem w pytkę.

 

A co najaczy to ostatnio przez rok nosiłem AF1 low i generalnie na chwilę obecną to "tylna ścianka" w środku jest już wytarta do samego plastiku - co powoduje że buciki stały się raczej mało wygodne. :s

Prawdę mówiąc jeśli chodzi o trwałość to chyba z wszystkich butów które miałem do tej pory to najlepiej wypadał adidas, niezależnie czy skórzane czy zamszowe. Niestety już od jakiegoś czasu w sklepie adidasa nie widziałem żadnych naprawdę fajnych butów :s

 

Air maxy ostatnio oglądałem, ale jakoś niezbyt mnie przekonuje ich wygląd, chyba wolę coś bardziej stonowanego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art-S - jeśli piszesz, że air maxim są wygodniejsze od air maxów to... to nie potrafię sobie tego wyobrazić. Dziś miałem rodzinny maraton po sklepach (ja jako szofer ale i tak po sklepach musiałem śmigać) i jedyne co mnie nie bolało po nim to stopy, także AM1 się sprawdzają znakomicie. :)

 

Nie twierdze ze sa mniej wygodne.Air Maxim to troche inna konstrukcja.Maximy sa lzejsze i maja nie tak puchata wysciutke (zwlaszcza boczna).Jakos lepiej mi lezaly ;) .

Poza tym jedne i drugie maja rewelacyjna poduszke powietrzna.Bardzo wygodne.Dopasowanie i wygoda to wielki plus.

Nike-Air-Maxim-1-x-Parra- ART-S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladajac przedmioty uzytkownika trafilem na cos takiego http://allegro.pl/item1018563382_buty_adidas_missy_e_spectate_winter_r_37_1_3.html w pierwszym momencie wybuchlem smiechem ze wgl cos takiego wymyslili, ale pozniej zobacyzlem winter przy modelu i tak jak sie zastanowic, w sumie ciekawa alternatywa jak kts nie lubi kozakow. design bardzo oryginalny. co o nich sadzicie;D?? (oczywiscie to damskie sa zeby nie bylo, tak tylko pytam o wasza opinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladajac przedmioty uzytkownika trafilem na cos takiego http://allegro.pl/item1018563382_buty_adidas_missy_e_spectate_winter_r_37_1_3.html w pierwszym momencie wybuchlem smiechem ze wgl cos takiego wymyslili, ale pozniej zobacyzlem winter przy modelu i tak jak sie zastanowic, w sumie ciekawa alternatywa jak kts nie lubi kozakow. design bardzo oryginalny. co o nich sadzicie;D?? (oczywiscie to damskie sa zeby nie bylo, tak tylko pytam o wasza opinie)

 

juz ktorys raz przewija sie w tym watku nieudolna kopia AF! przez Adidas'a, lubie ta marke cenie za superstary, stany i inne modele ale nierzadko tez wzoruja sie na modelach innych marek.

 

Zdjęcia dodajemy jako załączniki do postów. // Roni11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności