Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nadal zostaję wiernym fanem Converse i Air Maxów ;]

smutne

 

czemu smutne;P?? kazdy chodzi w tym co lubi i co mu sie podoba... jak chce moze nawet w klapkach w zimie chodic:) ja za conversami i air maxami tak srednio przepadam, ale dunki lub sneakersy adidasa bardzo mnie porabiaja i nikt mnie nie przekona ze lepiej wydac kase na jakies treki czy inne kloce;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę coś sobie kupić. Najchętniej kupiłbym czarne Converse 2k4 albo jakies AirMaxy, tylko że te w sklepach stacjonarnych są drogie, a przez neta jakoś sie boję buty kupować.

Idz do sklepu stacjonarnego, poprzymierzaj (wybierz odpowiedni rozmiar) i zamów przez neta. ;)

Ja tak robię i jeszcze źle nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę coś sobie kupić. Najchętniej kupiłbym czarne Converse 2k4 albo jakies AirMaxy, tylko że te w sklepach stacjonarnych są drogie, a przez neta jakoś sie boję buty kupować.

Idz do sklepu stacjonarnego, poprzymierzaj (wybierz odpowiedni rozmiar) i zamów przez neta. ;)

Ja tak robię i jeszcze źle nie było.

Dokładnie tak. Ja tak zrobiłem przed zakupem Vansów (z niemiec) bo nie byłem pewny jaki rozmiar potrzebuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry skep www.city-shop.pl, poza tym w razie pytan o maxy 1,90,ltd, adidasy zx i szmaciaki NB. Mozecie walic do mnie na pw, mozna powiedziec ze to moje hobby( 9 par :P ) moze to chore, ale kazdy jara sie tym co mu sie podoba, ja wybralem buty.

Fajne buty w tym sklepie, tylko ze drogo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w supersklepie są fajne wyprzedaże

sam kupiłem takie buciki

http://supersklep.pl/i55529-buty-etnies-ss-09-callicut-black-grey-blue

jeśli chodzi o etniesy, esy czy dc mogę zawsze w ciemno brać 44 bo wiem że będą dobre, inaczej nie kupiłbym przez internet ;)

do tego wysyłka gratis kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.pickyourshoes.com zwane rowniez Mekka dla Idiotów, polecan, czasami mega promocje, lecz czesto wiekszosc ciekawych( jak dla mnie) modeli jest soldout.

Podam jeszce jeden sklep( pozniej dopisze ), nie pamietam adresu, znajduje sie w hong-kongu, wyusyłka ubezpieczona w cenie, a na dodatek buty w 4 dni w polsce:D

Ja osobiscie byłem 2 razy po obuwie w Berlinie, polecam. Sa ze 2 sklepy, maja tam bardzo duzo limitowanych modeli, a nawet wypuszczone tylko dla nich. Jest jeszce www.warszawskanike.pl, czasami cos ciekawego sie trafi, ale nie za te pieniadze.

 

I na zakonczenie www.solebox.de

 

www.tenisufki.eu na tej stronie znajduje sie forum, polecam, mozna trafic fajne obuwie sportowe kolorowe.

 

Miłej zabawy

 

 

fajny sklep musze przyznac, co prawda lubuje sie w dunkach i af1 ale planuje zakup jednej parki air maxow tylko jeszcze sie zdecydowac nie moge. chodz nie wiem czy przebija af1 pod wzgledem wygody.

Nie ma wygodniejszych butów od maxow :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sklep musze przyznac, co prawda lubuje sie w dunkach i af1 ale planuje zakup jednej parki air maxow tylko jeszcze sie zdecydowac nie moge. chodz nie wiem czy przebija af1 pod wzgledem wygody.

Nie ma wygodniejszych butów od maxow :D:D

x2

Jak dla mnie AF są dość niewygodne właśnie. Za to AM zupełnie inna klasa, na początku trochę ciasne i opinające (taki rozmiar dobrałem), podeszwa też jakaś twarda, ale po 3 dniach inna bajka, wygodniejszych butów nie miałem. Poduszka dobra sprawa, nic nie gniecie mimo stosunkowo małej szerokości butów, i moich szerokich stóp.

Takie dokładnie sobie sprawiłem, głównie dlatego, że nic ciekawszego nie znalazłem obecnie na sprzedaż. Na żywo dużo lepiej się prezentują.

http://allegro.pl/item961547078_nike_air_max_light_315827_106_r_43_przecena.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się w zasadzie ecco - jako buty codzienne i kazary jako eleganckie. Czasami jakieś najtańsze trampki. Bo akurat tu różnicy nie widzę. Do tego mam stare dobre pumy do ćwiczeń.

Acz na zimę chodzę w swoich starych dobrych bundeswerach, ale tylko wówczas gdy śniegi po pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.tenisufki.eu na tej stronie znajduje sie forum, polecam, mozna trafic fajne obuwie sportowe kolorowe.

Właśnie ostatnio trafiłem na tenisufki, i na ich forum. Faktycznie, świetna sprawa ;) Polecam, kto nie zna!

 

Też ostatnio choruję na jakieś Air Maxy, ale w dobrej cenie na allegro wybór jest niestety śmiesznie mały..

 

P.S. Jakby ktoś miał zaproszenie na forum PFS, to chętnie przygarnę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności