Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

Misję "po cichu dowódcą" przeszedłem na tej samej zasadzie ;) Gra początkowo nawet mi się podobała, ale po paru misjach stała się strasznie monotonna + to co opisałem wcześniej. SF4 testuje z ciekawości, natomiast Dirt jest całkiem przyjemny, choć lepiej wspominam Colina 3. Niestety do Gta4 mam troszkę za słabego lapka tzn. grać się da, ale przy 18-28 fps z przewagą na 18. Assasin Creed początkowo także bardzo ciekawy, jednak powtarzanie cały czas tego samego schematu staje się nudne. Za to COD 4 początkowo jest kiepski by się całkiem fajnie rozwinąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Monotonność w grach "sandbox'owych" jest niestety dosyć powszechna. GTA4 jest gra dobrą, ale też po pewnym czasie staje się monotonny, niestety. Dla tego pomimo tego, że kupiłem go bodajże w dniu premiery albo dzień po niej i dwóch podejściach, jeszcze nie udało mi się go ukończyć. Co prawda strata save'ów z pierwszego podejścia może mieć coś z tym wspólnego :P .

Co do CoD'a 4 to on nie ma za bardzo czasu żeby się "rozwinąć". Albo od początku się podoba albo nie. W sumie to w 7-8 godzin można go spokojnie skończyć. Najlepszą misją jak dla mnie jest misja snajperska w czarnobylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w nic nie gram, kryzys jakiś :( czekam na kaskę i kupuję PSP 3k, a póki co pogrywam w jakieś RPGi krótkie na G1 (ostatnio dumnie brzmiące Path of a Warrior :ph34r:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem grę Trine - nową platformówkę. W sumie gra przyjemna, jednak męczy mnie brak save`ów w wybranym momencie. Są tylko po przejściu całego etapu. Ładna grafika, proste sterowanie, nie jest specjalnie skomplikowana, chyba ze się jeszcze rozwinie, na co liczę. Gram, bo chce trochę odpocząć od Wiedźmina, a zawsze lubiłem platformówki. Teraz mam coś w klimacie średniowiecza ze szczyptą RPG`a.Grającym życzę smacznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam znów czegoś fajnego co pójdzie na lapku z Celeronkiem M 1.5GHz, 1GB RAM, chipem Intel 915 GM, zintegrowanym Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 900 i ofc REALTEK ALC250 AC'97. Czyli bez cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przeszedlem to dużo razy, nawet mam oryginał .. eee oczywiście jak wszystkie moje gry :D W Diablo II też mi się już nie chce grać. Zastanawiam się czy GTA:SA by na tym ruszyło.. Bo nie wiem w co jeszcze mogę pograć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przeszedlem to dużo razy, nawet mam oryginał .. eee oczywiście jak wszystkie moje gry :D W Diablo II też mi się już nie chce grać. Zastanawiam się czy GTA:SA by na tym ruszyło.. Bo nie wiem w co jeszcze mogę pograć ;p

 

Zainstaluj sobie Arcanum,przez jakiś czas zabawa jest przednia;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do klasyki: Quake 3.

Tym razem zacząłem grać na challenge promode(z cnq launcherem przy okazji) - kurcze, dopiero teraz ta gra ma sens(z szybką zmianą broni, zmienioną fizyką poruszania się i tempem na czele) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pykałem trochę w Prototype - całkiem sympatyczna rozwałka, fajne combosy i bronie do odblokowania, bardzo duża swoboda i frajda biegania po mieście(a raczej na/nad miastem), może nieco zbyt chaotyczna miejscami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności