Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sam nick i avatar co na PCLabie, od 2006 roku. :) Nie miałem zbyt wielu okazji do interwencji moderacji, więc raczej niezapadającywpamięć jestem. ;)

Fakt, ten sam nick. Teraz sprawdziłem :) Wiesz, latka lecą więc pamięć już nie ta sama ;)

 

I święta racja, gdybyś mi z czymś podpadł, to pewnie bym Cię zapamiętał :E

 

Tak czy siak, akademicka dyskusja - jestem Tomek, jestem tutaj tylko userem, nowym userem i niech tak zostanie.

 

 

Bo łączy nas na tym forum muzyka i zamiłowanie do jej słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo łączy nas na tym forum muzyka i zamiłowanie do jej słuchania.

 

Dokładnie tak, zgadzam się! ... a jakich słuchawek poszukujesz ;) ?

 

 

W dalszej perspektywie Sennheiserów HD800 ponieważ na chwilę obecną ich cena jest dla mnie zaporowa, poza tym jak wiadomo one są dość wybredne jeśli chodzi o źródła do których muszą być podłączane. W bliższej - HD600. Cały czas myślę jeszcze nad AKG K550, które strasznie zaimponowały mi swoją przestrzennością, ale jak dla mnie dla mnie grają trochę zbyt mało basowo (chociaż bassheadem bynajmniej nie jestem), dlatego też kupiłem MOE, co nie zmienia faktu, że jednak mnie korcą te pięćsetpięćdziesiątki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hello & welcome!

 

Jam Loathe. Zapisałem się na szanowne forum w celu uzyskania dotacji na Grado sr60i- nie udało się :)

Zaglądam często, piszę (i będę pisał) raczej rzadko.

Sprzęt jaki posiadam to słuchawki to Beyerdynamic DTX 710 oraz A-jays One+ a źródło to już wysłużony i powoli "trochę" niewystarczający Asus Xonar U1

Słuchana muzyka to (od najwięcej słuchanej po tą najmniej,aczkolwiek dla mnie nadal ciekawą): black metal, ambient/idm, death metal (zwłaszcza ten brudniejszy w stylu Bastard Priest czy Grave Miasma, aniżeli techniczny), dark/doom jazz, triphop, industrial, avantgarde.

 

Witam jeszcze raz!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Po wielu latach postanowilem w koncu zalozyc konto i sie przywitac. Niestety pisze z zagramanicy i nie mam polskich czcionek, ani uprawnien admina zeby zmienic ustawienia klawiatury....

 

Tak wiec:

- czytam to forum w zasadzie chyba odkad powstalo

- slucham praktycznie wszystkiego, glownie klasyki (symfonicznej, wiolaczelowej itp.), rocka, metalu, jazzu, d&b, electro itp.

- na codzien uzywam niestety telefonu (SGN2) + Senkow IE8

- w podrozy sansa fuze + IE8 lub Bose QC15, Ewentualnie w hotelach Telefon i Bose Soundlink przez BT

- w szafie kurza sie senki HD500 (sa juz tak stare ze gabki sie wytarly) i HD800, bo w domu slucham muzyki obecnie z glosnikow

 

Zarejestrowalem sie, bo chcialbym podyskutowac czasami o sluchawkach, a moje IE8 po chyba juz 4-5 latach zaczely lekko szwankowac

 

Pozdrawiam wszystkich

Y

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i każdego z osobna :-)

 

Od jakiegoś czasu czytam to forum, ponieważ jestem "zielona" w temacie np. jakości dźwięku itp. a tu znalazłam wiele odpowiedzi na (wydaje mi się) podstawowe pytania. :-)
Jak do tej pory swoje sprzęty wybierałam na zasadzie "podoba mi się jak brzmi" a dopiero teraz widzę ile czynników ma na to wpływ.

W muzyce staram się nie ograniczać do jednego gatunku, cały czas poszukuję czegoś nowego (niezależnie od tego czy nowo powstałego czy odkrytego przeze mnie).

Pierwszy odtwarzacz kupiłam jakieś 10 lat temu od tamtej pory było ich kilka a obecnie jest to Sony NWZ-E574.

Mam nadzieję że "odnajdę się" na tym forum a przy okazji dowiem czegoś nowego.

 

Pozdrawiam

Vi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

forum przeglądam już jakiś czas ale postanowiłem się w końcu zarejestrować. Do tej pory jakoś nie zerkałem w kierunku słuchawek, ale często ostatnio mam ochotę posłuchać sobie muzykę o dość późnych porach jednocześnie nie budząc domowników i chyba wreszcie będę musiał coś zakupić. Jakieś już tam kierunki poszukiwań mam dzięki czytaniu forum i zobaczymy co dalej z tego wyniknie.

 

pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności