Skocz do zawartości

Duże Słuchawki Nauszne Na Miasto.


bzyx1

Rekomendowane odpowiedzi

swego czasu pomykalem w SR80 po miescie, nawet z powodzeniem, do momentu w ktorym stwierdzilem ze moj sluch nie jest tego wart, bo i tak nie graja tak dobrze jak moglyby, na dodatek za glosno - wtedy zaczalem smigac MDR EX51, az je zgubilem i od paru dni chodze w Super.Fi i zdaje sie ze to jest wlasnie to - best of both worlds - swietne brzmienie i izolacja. Cudo IEMs sa zdecydowanie bardzo dobra sprawa

 

wczesniej jeszcze chodzilem tez w KPP/KSC35 i PMX100 ale to mniej wygodne jednak, uwiera w glowe i za glosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie przejmował tym co ludzie sobie pomyślą, póki co śmigam w PXach ale po ostatnim meet'cie ciągle mam w głowie dźwięk Audio Technici ath A900 najlepsze słuchawki zamknięte jakie słyszałem.W dodatku łatwo je napędzić, jak tylko wpadnie mi trochę kasy to zakupię je sobie właśnie na miasto:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że za waszymi namowami miałem zacząć chodzić w portach. Ale coś mnie tknęło, żeby lepiej ich nie brać.

 

I bardzo dobrze, bo tak to oprócz komórki i fragmentów uzębienia straciłbym również słuchawki :D . A epek nie zauważyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że za waszymi namowami miałem zacząć chodzić w portach. Ale coś mnie tknęło, żeby lepiej ich nie brać.

 

I bardzo dobrze, bo tak to oprócz komórki i fragmentów uzębienia straciłbym również słuchawki :D . A epek nie zauważyli.

Gdzie cię okradli?

Jaki telefon ci skroili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem z lodowiska z kumplem (tego lodowiska przy Stefanowskiego). Jakiś kolo się do niego doczepił. Powiedziałem mu, żeby zostawił mojego kolegę. No to na ten moment pojawił się drugi. Trochę mnie zbluzgał i dostałem po mordzie. Spróbowałem go popchnąć, to dostałem jeszcze 2 razy chyba. Kumpel krzyknął żebym dał spokój, to się poddaliśmy. MP3 miałem pod kurtką, więc się nie skapnął że mam.

 

Musiałem oddać połamaną Nokię 6610i. Zdecydowanie większą stratą jest urażona duma :P

 

Kurcze, faktycznie nieprzyjemna sytuacja - współczuję.

ale..

 

Z tego zawsze się śmieję u nas w szkole - 90% bijatyk polega tylko i wyłącznie na popchnięciu+"no chodź, zaraz w ryj dostaniesz".

I później zamiast po prostu przyłożyć... a może i lepiej, bo mogłeś dostać gorzej :/

 

Ale pamiętajcie ludzie: uciekajdo rox! biggrin.gif

 

Zwiewać nie mogłem, bo nas rozdzielili. Jakby kumpel został, to by dostał za mnie i za siebie :P.

 

Wierz mi, chciałem mu przyłożyć, ale... był szybszy :wacko:. Fach w ręku można powiedzieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, faktycznie nieprzyjemna sytuacja - współczuję.

ale..

Spróbowałem go popchnąć,

Z tego zawsze się śmieję u nas w szkole - 90% bijatyk polega tylko i wyłącznie na popchnięciu+"no chodź, zaraz w ryj dostaniesz".

I później zamiast po prostu przyłożyć... a może i lepiej, bo mogłeś dostać gorzej :/

 

Ale pamiętajcie ludzie: uciekajdo rox! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do mnie jakoś ci złodzieje nie podchodzą, parę razy widziałem ze jakiś typ sie na mnie jakoś dziwnie patrzył i chyba chciał podejść ale chyba sobie przekalkulował ze mu sie nie opłaca. ^^

195 cm wzrostu + duża waga (90 kg) której w sumie nie widać po mnie.

 

A swoja droga to przykra sprawa, wybił ci zęby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej... współczuję. u nas w mieście wszyscy się boją o to że na każdym rogu czeka jakiś "łysy w dresie" i zaraz ich okradnie. Słucham często radia policyjnego i zgłoszenia napadów są rzadkością. częściej już słyszę o tym jak "pijany mężczyzna wydala kał na wycieraczkę pani XXX i dobija jej się do drzwi". Z reguły chodzę z moimi thomsonami ze smyczą które przy czapce zimowej są dosyć dyskretne, ale dzisiaj z kolei wyszedłem w filipsach a pod nimi czapka bejsbolówka(prawie jak ta co mam ją w awatarze). Ludzie fakt dziwnie się na mnie patrzyli, ale większość "melomanów" z nołnejmami i stockami na mój widok układała usta jakby mówili "o ku*wa". Dochodzi jeszcze sprawa tego że większość ludzi myśli że jak się ma słuchawki na uszach i się słucha muzyki to nic się nie słyszy i obgadują Cię za uchem. a tu niespodzianka, filipsy są otwarte, nasłuchałem się dzisiaj w autobusie tyle komentarzy na temat tego co mam na uszach że miałem ochotę się śmiać na głos. Cóż za satysfakcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi jeszcze sprawa tego że większość ludzi myśli że jak się ma słuchawki na uszach i się słucha muzyki to nic się nie słyszy i obgadują Cię za uchem. a tu niespodzianka, filipsy są otwarte, nasłuchałem się dzisiaj w autobusie tyle komentarzy na temat tego co mam na uszach że miałem ochotę się śmiać na głos. Cóż za satysfakcja :D

 

Tak jest chyba zawsze:) Dawno temu też sam myślałem że jak się takie wielkie słuchawki nałoży na uszy to jest idealna cisza, dopiero jak pierwszy raz nałożyłem takie słuchawy to się przekonałem że tak nie jest:) Kilka razy w trakcie jazdy pociągiem wszedłem do przedziału, w którym były radiomaryjne babcie. Zobaczyc ich minę w trakcie nakładania słuchawek na uszy - bezcenne:P:P:P Zawsze w takich sytuacjach włączam muzykę po kilku minutach, aby posłuchac sobie co babcie mają do powiedzenia;)

A wczoraj przeżyłem chwilę strachu. Jadę sobie autobusem, na uszach mam philipsy hp2000, wszystkie miejsca zajęte, tylko obok mnie jedno wolne. Na przystanku wchodzi koleś - taki typowy łysol, zmierzył mnie wzrokiem i siadł koło mnie. Trochę się wystraszyłem... No i nie uwierzycie... nagle koleś otwiera plecak i wyciąga z niego Tonsile SD-501!!!!! Nałożyl je na uszy i zaczał sluchac jakiejs rąbanki:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No to na ten moment pojawił się drugi. Trochę mnie zbluzgał i dostałem po mordzie.

Wtedy wyciągasz kose i ucinasz mu ręke.

 

Na przystanku wchodzi koleś - taki typowy łysol, zmierzył mnie wzrokiem i siadł koło mnie. Trochę się wystraszyłem... No i nie uwierzycie... nagle koleś otwiera plecak i wyciąga z niego Tonsile SD-501!!!!! Nałożyl je na uszy i zaczał sluchac jakiejs rąbanki:P

:lol: To musiało wyglądać genialnie, haha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p33 te pmx100 na takiej malej dziewczynie z blond/dred wlosami ?? ;]

 

btw. ludu z bielska, kupcie cos bardzo duzego i zmiecie obraz tego miasta <lol>

 

EDIT ,

 

zeby niespamowac to pisze tutaj :

 

no to byla moja kolezanka najwyrazniej w tych pmx'ach ;p w kieszeni zapewne byl czarny clip 2gb

|

|

|

|

\/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba właśnie blond włosy i jeszcze na plecach kostka :)

 

A co do propozycji to aktualnie nie bardzo posiadam srodki aby zmieniac obraz BB :P ale zwykle chodze w KPP albo w bialych PX100 wiec jest lepiej niz gorzej ;)

 

A swoja droga to gdy ubieram k518dj to od razu czuje że wyglądam jak debil [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdarzyło wyjść na miasto w hd555. Jakoś nie zwracam uwagi na dziwne spojrzenia. Problem w tym, że w Gdańsku nie da się w nich chodzić, przyjechałem do trójmiasta z Olsztyna na studia i tu na najspokojnieszych małych uliczkach jest tak jak na głownych olsztyńskich wylotówkach. Za to w Olsztynie w jak tylko na swoim przyjemnie zadupiastym osiedlu i w okolicach się poruszam to ruch jest mały i słucha się normalnie, nawet ludzi tam nie wiele chodzi. Czasem też w pociągu ich używałem bo pchełki wcale lepszej izolacji nie dają a w dużych wygodniej. W planach jest dużo różnych zakupów, chciałbym osobno IEM-y i osobno duże zakmnięte ale pewnie każdy by chciał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności