Skocz do zawartości

Duże Słuchawki Nauszne Na Miasto.


bzyx1

Rekomendowane odpowiedzi

Z px'ami chodziłem bez stresu, neckbandami też. Do grado mam na razie opory - zima, nie chcę ich katować.

 

Ale nie odmówię sobie przyjemności wzięcia ich raz na drogę do szkoły i uśmiechać się bezczelnie wszystkim w twarz :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grado mam na razie opory - zima, nie chcę ich katować.
polecam - cieplo w uszy. W lecie to bym mial opory bo moglbym sie zagotowac :P
Ale nie odmówię sobie przyjemności wzięcia ich raz na drogę do szkoły i uśmiechać się bezczelnie wszystkim w twarz :DDD
ze oni sluchaja na tych tragicznych sluchawkopodobnych wyrobach zwanych popularnie pchelkami, a ty sie delektujesz muzyka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem w sobotę na miasto w K412p to wzrok przechodniów był skierowany właśnie na słuchawki. Pewnie mieli jakieś zastrzeżenia, że się wyróżniam. Chociaż podziwiam 50 latka, którego widuję na mieście w KPP podpiętymi do walkmana Sony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam - cieplo w uszy. W lecie to bym mial opory bo moglbym sie zagotowac :P

Uszy to jedna rzecz, ale zimno raczej szkodzi słuchawkom.

 

ze oni sluchaja na tych tragicznych sluchawkopodobnych wyrobach zwanych popularnie pchelkami, a ty sie delektujesz muzyka :P

Właśnie dlatego będę nosił(razem z sr60) na twarzy błogi uśmiech, mówiący:"uwaga, audiofil się rozpływa - nie przeszkadzać ^^"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy to jedna rzecz, ale zimno raczej szkodzi słuchawkom.

Zdecydowanie - para/pot osiada na membranach, zdejmujesz, ochładza się zamarza, podłączasz i trach się połamią :] [taki czarny scenariusz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pomykam w K26p i wzrok niektórych przechodniów jest skierowany na mnie :P

Kiedyś miałem opory do tego żeby wyjść ze słuchawkami nausznymi, teraz już prawie żadnych ;)

Wolę nauszne niż doki (jakoś one mi nie leżą, dziwne uczucie).

Teraz zastanawiam się nad K518DJ - sporo większe od K26p, ale mniejsze od np. HD595 :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na codzien chodze w akg k26p i 518 dj. troszke rzadziej zakladam hd-202.

kossy porta zakladam jak ide na spacer do lasu lub slucham w domu (tak aby nikt mnie nie widzial). w kosach nawet syn sie ze mnie smieje, ze wygladam jak smerf.

 

a moj ulubiony duet (po spozyciu odpowiedniej ilosci C2H5OH) to shuffle 2 Gen oraz philips 8900. to robi wrazenie - swietne zestawienie.

 

zdecydowanie zle sie tylko czuje w kossach porta i otoczeniu innych ludzi. w tych sluchawkach na ulicy mam ochote zalozyc jakas czarna reklamowke na glowe :) oczywiscie dzwiekowo porty sa calkiem niezle i do lasu sie sprawdzaja. lub na pustyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik, bajesz waść. ;)

Jak przypadkiem zdejmiesz tą reklamówkę z głowy będąc na ulicy to się trochę rozejrzyj, bo tylu amatorów Port ilu jest w Warszawie to chyba trudno gdzie indziej spotkać. :D Za to człowiek z torbą na głowie rzeczywiście mógłby wzbudzić niejakie zainteresowanie. ;)

 

Tylko to raczej specyfika stolicy - tutaj trzeba się wysilić, żeby zaszokować. Pewnie w mniejszych miastach czy miasteczkach wyjście w pełnowymiarowych słuchawkach wzbudzi jakieś niezdrowe zainteresowanie ale to samo będzie chyba nie tylko ze sprzętem audio...

 

to juz k26p sa bardziej obciachowe niz kpp - odstaja... wyglada sie troche jak kosmita

Dokładnie, z K518DJ jest podobnie. Porty są bardziej dyskretne i ładnie przylegają do głowy. Ta niechęć do nich niektórych osób wynika chyba z dość nietypowego kształtu (to specyficzne "zawieszenie" i elementy regulacyjne ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności