Skocz do zawartości

Duże Słuchawki Nauszne Na Miasto.


bzyx1

Rekomendowane odpowiedzi

No coz ucze sie w szkole w Łodzi czasem ludzie się dziwnie patrza nic mnie to nie obchodzi co o tym mysla po prostu wole sluchac sobie moich akg k 518 i niz isc do kiosku po pchelki :D Chyba ze ktos nie slyszy roznicy xD

 

Mój kumpel nie słyszy różnicy miedzy noname + pchełki za 1,99 a z5 i she 9500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mu nadepnął słoń na ucho :) Dzisiaj chrzest bojowy w DJ-ach. W Ikarusie stojąc w okolicach silnika słyszałem ciche rzężenie silnika i wibracje pod stopami. Izolacja jest elegancka. Ale to spojrzenie moherów... mówię wam, bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P33,myslalem ze masz k518dj i dlatego napisalem ze w tych samych bedziemy sie bujac:)ale ok,bede sie rozgladal:),ja najczesciej 10 jezdze

pavlitto1,rzeczywiscie izolacja jest ekstra,mozna spokojnie smigac w nich po miescie,a autobus im nie straszny ;)

a nawet ludzie sie na mnie specjalnie nie gapia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Heyka!

Temat chyba umarł śmiercią naturalną, więc pora go przywrócic do życia. Ostatnimi czasy troche łaże po mieście w godzinach szczytu i muszę stwierdzic, że jest znacznie więcej osób w dużych słuchawkach niż jeszcze pare lat temu, głównie są to nastolatkowie płci brzydkiej w wieku od 15 do 20 latek, ale ku mojemu zaskoczeniu czasem też widac niezłe laski w wielkich słuchawkach. Większosc ma na uszach niestety philipsiaki hp195 z tesco za 30 zeta, ale czasem zdarza się coś ciekawego (widziałem niedawno chlopaka w srebrnych sennkach hd280). A ja natomiast po swoim bliskim spotkaniu ze skinem w autobusie, o którym zresztą pisałem na tym forum, postanowiłem, że zakupie sobie takie słuchawki jak miał wspomniany skin, a mianowicie Tonsile SD-501. Udało mi się kupic je oczywiście na allegro, w dosc dobrej cenie, nie pamietam dokładnie, ale chyba koło 30 zeta zapłaciłem:) Paczka przyszła. Pierwsze co rzuciło się mi w oczy to wielkosc tych słuchawek. W porównaniu z resztą jaką miałem na uszach te są rzeczywiście duże. Na szczęscie są w miare wygodne, uszy w całości wchodzą do poduszek. No i następnego dnia miał miejsce chrzest bojowy :) Troche miałem opory żeby w nich wyjsc na miasto, ale zaryzykowałem. W autobusie jedyną osobą która się dziwnie na mnie gapiła był mój sąsiad z klatki - taki szalony i trochę jebnięty 16 latek. Na mieście też nikt specjalnie na mnie nie zwracał uwagi. Kilka dni później, tym razem już bez słuchawek na uszach, szedłem do koleżanki. Jak zjeżdzałem windą to ktoś z piętra niżej ją zatrzymał. Ja się patrze, a tu mi do windy wsiada ten sąsiad w takich samych tonsilach jak moje. Pogadaliśmy chwilkę, mówił że już dawno miał ochote posłuchac muzyki na miescie w sluchawkach, ale bał się wyjsc w tych duzych tonsilach,a innych słuchawek nie ma w domu, ale jak mnie zobaczył to uznał że nie wygląda się w nich najgorzej.

 

A jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają SD-501 to poniżej zdjęcie z netu:

ScreenShot518a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki luz? Czy ktoś tu jest spięty? :) To, czy ktoś woli doki, czy pchełki, czy nauszne, czy wokółuszne, zależy od osobistych preferencji, i nie widzę w tym nic złego, że ktoś zakłada "na miasto" duże nauszniki. Nie dla każdego słuchawki dokanałowe są komfortowe. Nie wszystkim też odpowiada ich sposób prezentacji dźwięku. Gdybym miał do czego podpiąć, i nie byłoby mi szkoda, że się zniszczą, sam używał bym outdoorowo dużych sennheiserów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu nikt na mnie nawet nie zwróci uwagi, jedynie w moim rodzinnym miasteczku ktoś czasem zerknie na mnie
napisalas to w taki sposob, ze komus na klawiature moze sie przelac niezbyt przystajacy komentarz... no offence oczywiscie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hie, hie ;p

 

 

 

a co z CAL, ktos wychodzi z tym na dwor ? ;p

Ja wychodzę. Dzisiaj mykałem po wro cały dzień i wszystko cacy. W uszy trochę grzało bo dzień był upalny, ale wygoda(w porównaniu do k518 chociażby) bez porównania. We wro ludzie nie zwracają uwagi na hełmofony, przywykli. Jak jest w lubinie, nie wiem, będę w poniedziałek u starych, to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju, jak sprawiłem sobie DJ'ki, ludzie na mnie krzywym okiem patrzyli. W szkole się lekko śmiali. Teraz...co jakiś czas mi myka jakiś koleś w nausznikach. Niestety, zazwyczaj w jakiś Panasonicach z allegro po 50 zł :P Chłopaki powinni ze mnie brać przykład :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają SD-501 to poniżej zdjęcie z netu:

ScreenShot518a.JPG

 

G-Shock, widze że kolega lubi "shock"owac. Słuchafony jak dzwony:D

Ja tez slucham czasem na miescie w nausznikach. A zaczalem przez przypadek. Pod koniec gimnazjum zastanawialismy sie co zrobic glupiego w dzien wagarowicza. Jeden kumpel wpadl na pomysl, ze moglibysmy wszyscy wziasc duze sluchawki do naszych mp3. Wszyscy uznalismy ze mozna sobie taki obciach zrobic :D Ojciec kupil mi wowczas philipsy hp200 (wiekszych sluchawek w sklepie nie mieli). No i wszyscy przyszlismy do szkoly w nausznikach, był niezly ubaw, porobilismy zdjecia (wygladalismy jak grupa piosenkarzy:D) Nastepnego dnia wszyscy oczywiscie normalne sluchawki, a ja przychodze do szkoly w philipsach, troche dziwnie sie patrzyli, ale potem im przeszło i kilku kumpli póxniej tez zaczelo sluchac w duzych sluchawkach. Dawniej - musze przyznac - czasem glupio sie czulem jak łazilem w tych sluchawkach po miescie, a teraz - jak juz jestem na studiach - nie przejmuje sie tym, po prostu zakładam sluchawki i idę.

A wracając do g-shockowych sd-501 - mialem je kiedys na uszach w liceum, po prostu sa ogromne i wydawaly mi sie strasznie niewygodne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
moim zdaniem duże słuchawki outdoor wyglądają okropnie, to nie estetyczne tak jak skarpetki do sandałów

 

 

nieestetycznie wg mnie wyglądają nonemowe pchełki z kiosku ruchu przy dworcu głównym

gdzie dwóch polaków tam trzy opinie, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temacik ;)

 

Ja nie mam problemów z wychodzeniem do ludzi ze słuchawkami nausznymi, posiadam HD-202 i nie obchodzi mnie, że ludzie się na mnie patrzą, po prostu się delektuje dźwiękiem ;) Problem jest tylko taki, że przyciągasz też uwagę żuli i może być nieciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności