Skocz do zawartości

V39 W Zadowolenie.pl


daroq

Rekomendowane odpowiedzi

wnioskuje po tym. ze np. odtwarzacze dvd (w ktorych teraz jakos sie tam rozgladam) nie maja jakis zawrotnie niskich cen... z drugiej strony ciezko by bylo trafic akurat na tira z vteckiem :) jesli ma "grawer" z tylu to nie moze byc podroba...

 

PS. poobijali ci takie ladne pudelko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, czy oni wiedzą, co sprzedają :P

 

Inna sprawa, z tego, co pamiętam, są dwie wersję T39, jedna na telechipsie, druga na rockchipie. To, że opis wskazuje jednoznacznie na telechipsa, nie oznacza, że nie może kogoś spotkać niemiła niespodzianka.

 

taaaa:) sklep po prostu chce sprzedać stare zapasy vteca i ogólnie ma bardzo dobre ceny na produkty. I tak na pewno im się to opłaca :] po prostu wyszli z założenia: mniejsza marża= więcej klientów

 

i na serio nie wiem gdzieś wyczytał o "wersjach". v39 to v39, jest jedna wersja na TCC 8200 + WM8978G.

Nie ma podrób Vedii, co najwyżej teclasta, ale dość łatwo je odróżnić- mają slot kart pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem jeszcze wczoraj, za 239 ^_^

 

Po prostu zauważyli, że sprzedaje im się więcej niż przypuszczali, więc podnieśli cenę.

 

Raz w życiu intuicja mnie nie zawiodła. Nie było takiej okazji od czasu Yp-Z5 w Vobisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie celnicy nie podliczą, to będę mial czarnego Teclasta T39 4GB za 295zł z przesyłką. :)

 

No nieźle, nieźle :D

Chociaż ja w sumie też nie mam powodów do narzekania.

 

A gdzie to takie okazje, jeśli wolno zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem aż 2 sztuki :P jeden mój i dla brata :D Ale nieźle udało mi się wywyższyć tą okazję (ColdWarKid dostał ode mnie wiadomość na PM). Najlepsze że w skąpcu wtedy był jeszcze za 299zł i dopiero później za 239.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarobiłem i to podwójnie, tuż przed świętami zamówiłem vteca z dobrym.pl przelałem pieniądze - 345 zł ponieważ nie było go w magazynach anulowali moje zamówienie ;) i takim sposobm zarobiłem 90 zł :P

 

ps. Pierwszy raz tak szybko dostałem przesyłke, niecałe 20 godzin i to z krakowa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarobiłem i to podwójnie, tuż przed świętami zamówiłem vteca z dobrym.pl przelałem pieniądze - 345 zł ponieważ nie było go w magazynach anulowali moje zamówienie ;) i takim sposobm zarobiłem 90 zł :P

 

ps. Pierwszy raz tak szybko dostałem przesyłke, niecałe 20 godzin i to z krakowa :o

 

 

Ja zamówiłem w sobotę, dostałem dzisiaj, co prawda jeszcze go na oczy nie widziałem, ale czeka już na mnie w domu, jak tylko dostane go w swoje łapki napiszę coś więcej. Jednak wydaje mi się, że jest tak popularny, że nic odkrywczego napisać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w MM przegladalem odtwarzacze i oczywiscie byla podroba v39... ; p jakas firma na i, zenada... identyczny tylko, ze z boku mial wejscie na karte dodatkowo ; o

To jest Teclast T39A, przy czym nazywanie go Teclastem jest prawdopodobnie nadużyciem. To jest player na Rockchipie zamiast Telechipsa + DAC Wolfson.

 

No a do mnie rano dziś przyszedł listonosz z paczuszką z Hong Kongu i jest mój - Teclast T39 2nd Run 4GB. B) Zastanawiam się, czy wgrać do niego firmware Vedii V39, bo mam na pokładzie jakiś 0.99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie jest potwierdzone, że żadnej Polskiej marce nie jest sprzedawany Teclast T39A do re-brendingu!

 

Wszystko to co widzicie jako Mpower, Microland czy inne właśnie "iCośTam" to klony...

 

 

 

ps. majkel > hehehe wgrywaj, jak coś to masz znajomy serwis :P hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Teclast T39A, przy czym nazywanie go Teclastem jest prawdopodobnie nadużyciem. To jest player na Rockchipie zamiast Telechipsa + DAC Wolfson.

No proszę, a jak ja o tym pisałem kilka stron temu, to mi odpisali, że mówie bzdury :P

No a do mnie rano dziś przyszedł listonosz z paczuszką z Hong Kongu

Ty szybciej dostałeś tego T39 z Hong Kongu, niż ja z Warszawy (dopiero w poniedziałek mam odebrać).

I w końcu jak wyszło? Nie dowalili Ci cła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a jak ja o tym pisałem kilka stron temu, to mi odpisali, że mówie bzdury :P

Bo mówiłeś bzdury:)

jak coś się nazywa vedia albo vtec to w środku może mieć tylko telechipsa, bo była tylko jedna wersja.

Nie doczytałeś że tutaj chodziło o podróbe z MM, a nie playera z zadowolenie.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie odniosłem się do teclasta T39, a nie do Vedii/VTeca V39

 

W chwili, kiedy to pisałem, temat VTeco czy Vediopodobnych chinese mp4 z media marktu nie był jeszcze poruszony, więc nie o tym pisałem

 

W poscie 13, .ksy napisał, że vedia jest mocno zdziwiona cenami w tym sklepie, więc próbowałem jedynie spekulować, jakie mogą być przyczyny takiej ceny - sklep sprzedaje głownie chińskie mp4, więc wolałem być sceptyczny

 

Fajnie, że w końcu okazało się, że wszystko w porządku, ale ta cena wzbudzała zdziwienie i nieufność, czy to oby na pewno VTec. Obecna cena w zadowolenie.pl już nie wzbudza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności