Skocz do zawartości

V39 W Zadowolenie.pl


daroq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj dzwonilem do bok-u z "zadowolenie.pl" i powiedzieli mi ze do tego vtec v39 dołączają VP-SRS200 ;) Hmm... nie wiem czy im wierzyć, ale możne spróbować ;) Co o tym sądzicie??

 

To by uzasadniało, dlaczego teraz V39 kosztuje 299 a nie 239. Tylko, że dodawanie SRS'ów zaczęło się dopiero po zmianie nazwy z VTeca na Vedię, więc nie wiem, jak to z tym jest.

 

Nie żebym miał coś przeciwko: była by miła niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty szybciej dostałeś tego T39 z Hong Kongu, niż ja z Warszawy (dopiero w poniedziałek mam odebrać).

I w końcu jak wyszło? Nie dowalili Ci cła?

Niczego nie dowalili, gdyż listonosz to przyniósł. Jak mają dowalić, to zatrzymują przesyłkę i dzwonią albo pismo wysyłają. W komplecie są jakieś pchełki, a nie młotki, ale jeszcze się nie przyglądnąłem, czy to nie SRS200, ale raczej nie. No i jeszcze dostałem kolejne pchełki luzem jako prezent, białe, wtyczka ma styki z gołego, matowego mosiądzu. :o Po prostu cudo. :rolleyes: No a z karty zeszło 300,14 PLN. Widocznie dolar podskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają dowalić, to zatrzymują przesyłkę i dzwonią albo pismo wysyłają.

Wybacz, głupie pytanie. Po prostu nie miałem jeszcze nigdy do czynienia z urzędem celnym.

 

Pytałem, bo w dalszej perspektywie sam mogę być zainteresowany zakupem T39 w ten sposób: jeśli V39 mi się spodoba, to raczej na pewno za jakiś czas będe chciał większej pojemności.

 

I tu mam do Ciebie pytanie, Majkelu: czy wersja 16GB też była w tamtym sklepie?

Jakiś czas temu słyszałem o 16GB, a jakoś nigdzie nie mogę jej spotkać

http://gadzetomania.pl/2007/05/12/t39-pmp-z-16gb-miejsca/

 

I jeszcze jedno pytanie, tym razem otwarte, do wszystkich, którzy kupili V39 w zadowolenie.pl: jakie słuchawki wam przysłali: VP02 (młotki) czy SRS'y?

Próbowałem dodzwonić się do działu handlowego w tej sprawie, ale nic z tego, a miła Pani z biura obsługi klienta nic o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16GB Teclascie to tylko plotki na forach piszą, ale chyba nigdy taki nie powstał. Z racji, że nie wszystko mam lossless, pomysłu mi brakowało czym zapchać te 4GB. Zobaczyłem "Year End Sale" to pociągnąłem za spust, normalnie byłoby ~20$ drożej.

Jak się Tobie nie śpieszy, to poczekaj, co mp3store do oferty dołoży. Z początkiem roku zazwyczaj przybywa modeli. W tej Gadżetomanii to jakiś archiwalny ten news, nawet zdjęcie playera nie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku mi się nie śpieszy: mam iFP, już niedługo będe miał V39 2GB, jak na razie, może być

 

A co do nowości,poczekam jakiś czas, niech pobędą troche na rynku, niech wyrobią sobie opinię, niech powstanie o nich trochę recenzji i niech w końcu trafią do sklepów takich jak zadowolenie.pl - to będe polował na kolejną okazję ;)

 

Swoja drogą szkoda, ze V39 16GB nie wyszedł poza fazę projektu - nawet wygląd, moim zdaniem, dużo lepszy niż zwykłe V39 (w artykule na gadżetomanii były 2 zdjęcia - to "nie takie" i to aktualne; domyślam się, że inny wygląd, według zamierzeń Telecasta, miał wyróżniać wersję 16GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16GB to faktycznie mocno mit. Były pewne partie, ale to dawno i już nieprawda.

 

 

ps. a co do SRSów w VTecach to wydaje mi się to bzdura. Wiem, że w wielu sklepach wymieniono słuchawki, ale w produktach VEDIA. VTec nie był tym objęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pytanie o ten sklep..

Kupilam u nich v39 2GB i chcialabym sie upewnic co do zakupu.. Zauważyłam, że to menu boczne w moim odtwarzaczu różni się od tych ze zdjęc w internecie. Tzn - mam vol+, vol -, menu, note, rec (same napisy,bez ikonek). W internecie wszedzie widzę inna kolejność i wizualnie to wyglada inaczej, wiec zastanawiam sie, czy to po prostu jak zawsze "producent zastrzega, ze produkt może nieznacznie różnić się od wizerunku na zdjęciu"? Mimo że to drobnostka, ciekawi mnie to, bo tez cena 239 wydala mi sie podejrzana i szukam dowodow zbrodni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juzz > ile razy można pisać o tym samym.... fotki były robione wersji 1st run, w sprzedaży jest wersja 2nd run.

 

Wszystko jest dobrze, a szukanie i czytanie wcale nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, cena to już 299 a nie 239 (no chyba, że znowu zmienili, ale wątpie).

 

Po drugie - kolejność przycisków w menu: pewnie zdjęcia, które widziałaś przedstawiają pierwszą wersję odtwarzacza (tzw first run). Tam jest, od góry menu, notes, volume, record - tak?

 

Wersja 2nd run ma przyciski w kolejnośći volume, notes, record. Poza kolejnością przycisków obie wersje niczym, ale to niczym się nie różnią.

 

Sam kupiłem V39 w tym sklepie i mogę powiedzieć, że jest to raczej pewny zakup. A cena? Pewnie wynika z tego, że ostatnio VTec zmienił nazwę na Vedia i zaczął dodawać do V39 inne słuchawki - sklep po prostu może chcieć pozbyć się zapasów odtwarzacza.

 

Imho warto pomyśleć - jeżeli masz jakieś możliwe słuchawki, albo planujesz je kupić - kupuj w zadowoleniu, jeżeli nie - pomyśl o wersji z słuchawkami SRS (już pod marką Vedii), bo poprzedni typ słuchawek (tzw młotki) nie odda możliwości dźwiękowych tego odtwarzacza nawet w ułamkowej części. Wersja z SRS'ami jest troche droższa (niestety, w zadowoleniu jej nie ma), ale wystarczy, że wpiszesz słowo SRS w forumową wyszukiwarkę, żeby przekonać się, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok fajnie, dzieki Wam za informacje

 

.ksy: szukanie i czytanie boli jak sie nie wpadnie na odpowiednie slowo kluczowe typu 1st run..;] moim zdaniem od tego jest forum, zeby miec w razie czego mozliwosc bezposredniego zadania konkretnego pytania, a od tego sa google, zeby probowac natrafic w istniejacych informacjach na odpowiedz na swoje czasem dziwne pytania :P

 

Nel_Nero: kupilam v39 zanim bylo 299zl, ze sluchawkami VT-02 i owszem, sa srednie, ale o SRSach sie naczytalam, wiec juz wszystko wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności