Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

ale kiedy w koncu, w sobote ? :)

 

W sobotę 4 lipca 2009, godzina 11:30, na rondzie.

Dla zmotoryzowanych: parking jest za spodkiem, obok spodka, przed spodkiem ;)

 

Teraz kwestia najważniejsza, czy bierzemy tylko przenośne grajki+ słuchawy, czy stacjonarny też?

Pytam, bo nie wiem czy będziemy się bawić w słuchanie różnych lamp itd...

Mam nadzieję, że uda mi się namówić kolegę z Dac Monica, bo podobno niezły z niego sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :))

 

Mysle, wiec ze mozna zapisac mnie i Rolandsingera.

 

 

Nie wyobrazam sobie gdzie mialbym tam postawic np. Woo Audio 2 i wszystkie lampy do niego. Poza tym z czego bysmy to sluchali ?. Nawet jezeli bedzie jakis DAC to przydalby sie transport lepszy niz iHP :) Kompa do PC Audio z EMU nie chce mi sie za bardzo tachac, bo to wazy 17kg.

 

Ja nastawiam sie na meeting sprzetu przenosnego :) Stacjonarne meetingi to kompletnie inna para kaloszy, przede wszystkim potrzeba odpowiedniego miejsca, sprzetu i spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :))

 

Mysle, wiec ze mozna zapisac mnie i Rolandsingera.

 

 

Nie wyobrazam sobie gdzie mialbym tam postawic np. Woo Audio 2 i wszystkie lampy do niego. Poza tym z czego bysmy to sluchali ?. Nawet jezeli bedzie jakis DAC to przydalby sie transport lepszy niz iHP :) Kompa do PC Audio z EMU nie chce mi sie za bardzo tachac, bo to wazy 17kg.

 

Ja nastawiam sie na meeting sprzetu przenosnego :) Stacjonarne meetingi to kompletnie inna para kaloszy, przede wszystkim potrzeba odpowiedniego miejsca, sprzetu i spokoju.

 

Właśnie po to chciałem salę wynająć, co do transportu to Caleb weźmie netbooka EEEPC, ja mogę zabrać Zero+HPA03 (pewnie i tak wezmę)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście przełożyć meet o tydzień do przodu? Czy nikomu by nie przeszkadzało? Mnie interesuje praktycznie tylko sprzęt stacjonarny, np. klasa Zero i wyższa oraz różne słuchawki i tylko w cichym miejscu, ale jakby były tylko przenośne źródła, to najwyżej wpadłbym na następny, pewnie jakiś zimowy i mój ostatni meet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tydzien do przodu jestem na wakacjach, co do sprzetu stacjonarnego w pubie to totalny bezsens. To sie jedynie moze odbyc u kogos w mieszkaniu lub wynajetej sali.

 

Na wakacje wyjezdzam na tydzien wiec bede mogl pozniej. Wtedy moglbym zabrac jakies lepsze uniwersalne IEMy ktore planuje kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tydzien do przodu jestem na wakacjach, co do sprzetu stacjonarnego w pubie to totalny bezsens. To sie jedynie moze odbyc u kogos w mieszkaniu lub wynajetej sali.

 

taki mały offtop,

 

@Fallow, jak oceniasz lampy 6n1p EW w porównaniu z Twoimi Mullardami E88cc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ze ewentualne przeniesienie tego o 2-3 tygodnie byłoby bardzo fajne? Bo prawde mowiac stacjonarki sa bardzo ciekawe, prędzej na takie coś bym się pisał, bo portable.. mysle ze tylko hd 25 by mnie interesowały w konfrontacji z k140, ewnetualnei slyszec k140 z mpio fl350, ktorego i tak nitk nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna przeciez dwa zrobic spotkania - za jakis czas kolejne... :P btw dawindyk a mojego numeru nie masz? :P jak ma byc 11:30 na rondzie to ja sie tez chwileczke spoznie :P

 

Ja mam - ale inni juz niekoniecznie :) Jestem za spotkaniem jutro - jesli beda chetni za dwa tygodnie to mozna przeciez zrobic drugie spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fallow, jak oceniasz lampy 6n1p EW w porównaniu z Twoimi Mullardami E88cc?

 

Te Mullardy ktore teraz mam to wersja ze zlotymi nozkami, logo Mullarda (stara wersja) BVA, lata 60te.

Ruskie 6N1PEW to Voshody z przelomu 70tych-80tych.

 

Mullardy generuja lepsza holografie, dzwiek jest bardziej przestrzenny, sa subtelniejsze bardziej stonowane, troche ciemniejsze - nie maja tak precyzyjnego basu np, sa tez bardziej cieple - ale odrobinke. Wychodzi wiecej smaczkow.

 

Voshody bardzo szybko sie nagrzewaja i osiagaja pelna sprawnosc, pozniej niemilosiernie sie grzeja.

Mullardy zdecydowanie wolniej i pozniej sa cieplo-letnie.

 

---

 

Ja H340 i HD 25-1 moge zabrac juz jutro, w pozniejszym czasie moge dorzucic jeszcze Westone 3 - ktore teraz do mnie leca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Mullardy ktore teraz mam to wersja ze zlotymi nozkami, logo Mullarda (stara wersja) BVA, lata 60te.

Ruskie 6N1PEW to Voshody z przelomu 70tych-80tych.

 

Mullardy generuja lepsza holografie, dzwiek jest bardziej przestrzenny, sa subtelniejsze bardziej stonowane, troche ciemniejsze - nie maja tak precyzyjnego basu np, sa tez bardziej cieple - ale odrobinke. Wychodzi wiecej smaczkow.

 

Voshody bardzo szybko sie nagrzewaja i osiagaja pelna sprawnosc, pozniej niemilosiernie sie grzeja.

Mullardy zdecydowanie wolniej i pozniej sa cieplo-letnie.

 

---

Też mam te Mullardy, ale z szarymi nóżkami. Co do dźwięku to w pełni się z Tobą zgadzam, a jednak nie mogę przestać słuchać na 6N1P-EW (głównie ze względu na fantastyczny bas i duuużo szerszą scenę), Mullard stoi sobie z boku i się kurzy, a różnica w cenie jest co najmniej 20-krotna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam te Mullardy, ale z szarymi nóżkami. Co do dźwięku to w pełni się z Tobą zgadzam, a jednak nie mogę przestać słuchać na 6N1P-EW (głównie ze względu na fantastyczny bas i duuużo szerszą scenę), Mullard stoi sobie z boku i się kurzy, a różnica w cenie jest co najmniej 20-krotna

Te Mullardy E88CC ktore mam na 100% nie maja wezszej sceny niz 6N1P-EW Voshoda.

 

W Sygnaturce masz napisane Mullard ECC88. E88CC a ECC88 to jest roznica. E88CC to bezposredni odpowiednik 6922.

 

Dodatkowo jest bardzo duzo roznych wersji Mullardow, ktore takze roznia sie szczegolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia Muzzio Cutedocks, jak dla mnie fajny design lecz są bardzo kluchowate.

Sennheiser IE8, ciągle efekt studni mimo wahlowania grajkami i muzyką. Strasznie rozpychają kanały słuchowe i w pierwszej chwili to bolało.

Beyerdynamic DT880 i AKG K701, obydwa modele to miód dla moich uszu, ale wolę granie DT-ków. Jest łagodniejsze i takie hmm... przytulne. Coś jak jazzowy zadymiony lokal połączony z relaksem przy dobrym cygarze i koniaku. Austriak jest trochę ostrzejszy w prezentacji.

Sound Magic PL11, podobnie jak Muzzio Cutedocks są przebasowione i w żadnym z ustawień i z żadną muzyką mi nie pasowały.

Jays c-Jays, są w-y-p-r-a-n-e z basu! Nawet na bardzo ciemnym Shuffle 1G grały mdło i bezpłciowo.

iPod Video 5.5G, w połączeniu z moimi AKG K518DJ są świetnym zestawem. Szczerze powiedziawszy takie granie mi bardzo pasuje.

Sennheiser HD25, świetny duet z moim NWZ-E436F. Zero kolorowania, chociaż jest ciut wąsko. bardzo wygodne welurkowe nakładki :)

 

Ogólnie było miło z Wami posiedzieć, wypić kawę i pogadać. Dzięki za miłe towarzystwo przez 3 godziny ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, atmosfera była fajna.

Senki IE8 - bardzo pozytywnie zaskoczenie.

Senki HD-25 I - nie dla mnie, kompletnie.

C-Jays - jak na słuchawki za 130$ - masakra (są warte co najwyżej 8-15$ )

Denon AH-D5000 - miło było posłuchać :), ale w moim przekonaniu w porównaniu z AKG K701 i DT880pro są na miejscu 3. (właśnie zobaczyłem ile one kosztują !!!)

Moonlight V4 - ciekawa propozycja.

Ipod Video 5.5g - gra co najmniej dobrze, a z moonlightem jest bardzo dobrze.

 

Mam nadzieję, że następny meet odbędzie się w cichym pomieszczeniu. Aha, z Fallowem i Dawindykiem wstępnie ustaliliśmy następny termin za 3 tyg. (już po wyjściu wszystkich).

Komu pasuje niech da znać.

 

Podsumowanie: chcę AKG K701 jako dodatkowe słuchawki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności