Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, nie wiem czy sie złoscic czy dziekowac. Wasze rozwazania doprowadziły mnie do ponownego podpiecia zero i teraz chyba wiem ze go nie sprzedam, głownie dlatego ze bez niego moje philipsy staja sie para bezużytecznych słuchawek... z lampecurerą ksc35 graja lepiej od tych philipsów, zas gdy wepne hp1000 do zero odrazu sobie przypominam dzwiek ktory skłonił mnie do sprzedazy cal!. Strasznie wybredne sa te słuchawki, do czego ich nie wepne to zawsze jest tragedia, z zero zas jest poprostu pieknie. Maja bas, maja scene, nie piłuja uszu całym pasmem.

 

No i teraz pytanie, lepiej zero za 500 i słuchawki za 80 czy cos walajace sie po biurko czesci za 200zł + wmacniacz za 100 + słuchawki za bóg wie ile. Pewnie najlepiej było by sprzedac wszystko kupic epki i dac sobie spokój z tymi zabawami .

 

ze tez z odtwarzaczami nie mam takiego problemu, no ale tutaj juz odnalazłem ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz co zmienia tak naprawde kabel? ;) i ze ingeruje w "aspekty czasowe"?

Nie chce mi sie kolejny raz zaglebiac w dyspute w ktorej nikt nie wygra :) Pasuje.

 

Brestinder: Skoro Zero tak dobrze im robi :) No to hmm :) I kiedy wpinasz HP1000 do Zero - przypominasz sobie dlaczego pozbyles sie CAL. A napisales ze z lampucera KSC35 graja lepiej od philipsow. To dla mnie jest tak:

 

1) Jezeli KSC graja lepiej z lampucera niz Philipsy na Zero - to sprzedac Philipsy i Zero.

2) Jezeli KSC graja lepiej niz Philipsy na Lampucerze ale Philipsy na Zero lepiej niz KSC na Lampucerze, to lepiej zostawic Zero i Philipsy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tu nie spamować na temat Lampucery. :P Produkt prosto z ebay'a to wyrób DACopodobny. :D To, czego słuchał fallow, było zmodyfikowane mniej więcej tak:

 

- opamp wymieniony na 2x AD797BRZ

- DAC i odbiornik SPDIF z elektrolitami Sanyo WG na zasilaniu cyfrowym i analogowym

- kondensator tantalowy 220uF na zasilaniu odbiornika Toslink

- elektrolity Elna ROB "Tonerex" 3300uF na wszystkich napięciach zasilania

- zwarte kondensatory wyjściowe

 

Ostatnio jeszcze zaszły takie zmiany:

- wszystkie napięcia analogowe DACa filtrowane na elektrolitach Elna Silmic II

- transformator toroidalny 20VA zamiast oryginalnego

 

No, i to można powiedzieć, że gra. :) Equalizer niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tu nie spamować na temat Lampucery. :P Produkt prosto z ebay'a to wyrób DACopodobny. :D To, czego słuchał fallow, było zmodyfikowane mniej więcej tak:

 

- opamp wymieniony na 2x AD797BRZ

- DAC i odbiornik SPDIF z elektrolitami Sanyo WG na zasilaniu cyfrowym i analogowym

- kondensator tantalowy 220uF na zasilaniu odbiornika Toslink

- elektrolity Elna ROB "Tonerex" 3300uF na wszystkich napięciach zasilania

- zwarte kondensatory wyjściowe

 

Ostatnio jeszcze zaszły takie zmiany:

- wszystkie napięcia analogowe DACa filtrowane na elektrolitach Elna Silmic II

- transformator toroidalny 20VA zamiast oryginalnego

 

No, i to można powiedzieć, że gra. :) Equalizer niepotrzebny.

 

@Majkel, masz w planach produkcję takiego DAC'a i jeśli tak, to jaka będzie jego orientacyjna cena? Pytam, bo mam w planach zakup drugiego DAC'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majkel, masz w planach produkcję takiego DAC'a i jeśli tak, to jaka będzie jego orientacyjna cena? Pytam, bo mam w planach zakup drugiego DAC'a.

A pewnie, że mam w planach. Cena taka, żeby nie robić konkurencji chińszczyźnie. ;) Uzasadnieniem do ceny będzie dobry wzmacniacz słuchawkowy wewnątrz i najprawdopodobniej zaawansowany interfejs USB, z czystą konwersją cyfrową i taktowaniem danych przez PLL z własnym zegarem. Na pewno będzie też możliwość bez USB lub bez wzmaka. Póki co, mam bieżącą produkcję wzmacniaczy do odrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wiem ze troche szybko od ostatniego, ale co powiecie na meet miedzy 14.02 a 1.03 ??

 

 

mam bardzo duze parcie na cos takiego, bardzo chetnie przytargałbym troche swojego sprzetu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie no bez jaj z tym rybnikiem... :P w sumie moznaby sie niedlugo zobaczyc, tylko ze za tydzien Opeth w Wawie i CHYBA na niego jade. z kolei w nastepnym tygodniu na bank jade w gory. ;) za 3 tygodnie jestem wolny - czyli dopiero na pcozatku kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mi i koledze Salicylowy Rybnik pasi jak gaz do CC 1100 :P (choć w tej kwestii zdania są podzielone).

Gliwice w ostateczności ujdą, ale Katowice, Sosnocity, ogólnie ten rejon mi osobiście w ogóle nie pasuje.

Jakby co to można zrobić dwa mniejsze meet`y, jeden w Rybcu, drugi w Gliwicach, przecież nic nas w tej kwestii nie ogranicza (teoretycznie). Oczywiście im więcej sprzętu tym lepiej, tak więc większy meet = lepszy meet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na meet w Rybniku jest na razie 3 chętnych. Za tydzień sobota około 13 na rynku obok fontanny? Oprócz tego co mam wezmę se530 jak dojdą i vedie c5 jeśli kogoś interesuje.

 

Meet gdzieś dalej raczej odpada jak dla mnie..

Mi osobiście pasuje, a co do samego odsłuchu to może na kampusie na Rudzkiej, co by ciszej było? Chyba, że znasz jakąś fajną miejscówke. SE530, kurcze, to by było coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności