Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

włączyłem VNM-a, dałem radę do połowy refrenu "Flaj", stwierdziłem, że lepiej nadrobić zaległości z amerykańskiego rapu ("The Apollo Kids" od Ghostface'a naprawdę niezłe) niż tracić czas na to.

 

Szada chciałem posłuchać dla beki, włączyłem na Youtube i nie wytrzymałem nawet całego intra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty, których najdłużej słuchałem w 2010 roku:

 

Małpa - Kilka numerów o czymś

Rick Ross - Teflon Don

Eminem - Recovery

 

Do tego dochodzą jeszcze Notes 3D i Totem leśnych ludzi.

 

 

Muszę się przyznać, że małpy słucham cały rok i mi się nie "przyjada". Płytka jest genialna, bez pseudogangsterki czy innych takich. Lubię to:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby chciałeś posłuchać Szada dla "beki"? Plus płyta VNM'a zaczyna się od trzeciego kawałka, bo pierwszy spełnia role intro, a drugiego powinno nie być. Więc nadrabiaj :D

bo to trzeci wymiar, więc "o czym my w ogóle rozmawiamy".

 

nie mam czasu na VNM-a, trzeba nadrobić zaległości z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malpy zaczalem sluchac w Nowy Rok wiec minely 3 tygodnie narazie mi sie nie nudzi ;) Znalazlem tez chyba wszystkie numery Proximite ( Malpa i Jinx ) jak ktos chce to dam linka.

 

 

 

 

A w 2010 najczesciej sluchalem Tylko Dla Doroslych, Recovery, Totem Lesnych Ludzi. Byla to koncowka roku bo wczesniej mialem zajawke na inny gatunek muzyki ;) Teraz nadrabiam zaleglosci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak Dj Premier to oczywiście Gang Starr i solowe albumy Guru. To też raczej ambitniejsze granie, czerpiące garściami ze stylistyki jazzowej, chodź wszystko mieści się w ramach hip-hopu.

 

 

Guru to jeden z niewielu przedstawicieli tego gatunku, których trawię, szkoda że już ś.p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru to jeden z niewielu przedstawicieli tego gatunku, których trawię, szkoda że już ś.p.

 

To może stestuj dwa pierwsze albumy Roots Manuva. Radzę zacząć od drugiego: Run Come Save Me.

To nieco inny styl - typowo brytyjski, jak by nie patrzeć niezależny (zwłaszcza dwie pierwsze płyty), polecam w każdym razie!

Edytowane przez mbk84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby chciałeś posłuchać Szada dla "beki"? Plus płyta VNM'a zaczyna się od trzeciego kawałka, bo pierwszy spełnia role intro, a drugiego powinno nie być. Więc nadrabiaj :D

bo to trzeci wymiar, więc "o czym my w ogóle rozmawiamy".

 

nie mam czasu na VNM-a, trzeba nadrobić zaległości z USA.

 

Damn, co z tego że Trzeci Wymiar? Skreślasz ich przez to że ich kawałek trafił do radia? Człowieku, ich ostatni album "Złodzieje Czasu" w*******a połowe sceny techniką, bitami, rymami. To wbrew pozorom nie jest liga Meza, chłopaki robią naprawdę dobry rap i serio, polecam Ci sprawdzić materiał od nich. Zdziwisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyta VNM'a zaczyna się od trzeciego kawałka, bo pierwszy spełnia role intro, a drugiego powinno nie być.

Dokładnie to samo myślę. :D Flaj mnie strasznie drażni... zazwyczaj odsłuch zaczynam od świetnego Cyphera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, co z tego że Trzeci Wymiar? Skreślasz ich przez to że ich kawałek trafił do radia? Człowieku, ich ostatni album "Złodzieje Czasu" w*******a połowe sceny techniką, bitami, rymami. To wbrew pozorom nie jest liga Meza, chłopaki robią naprawdę dobry rap i serio, polecam Ci sprawdzić materiał od nich. Zdziwisz się.

 

Właśnie słucham "Złodziei Czasu". Konkretny album! Zanim nie wszedłem na forum nie słyszałem nawet o Trzecim Wymiarze.

Płyta naprawdę dobrze wchodzi i brzmi dość świeżo.

 

płyta VNM'a zaczyna się od trzeciego kawałka, bo pierwszy spełnia role intro, a drugiego powinno nie być.

Dokładnie to samo myślę. :D Flaj mnie strasznie drażni... zazwyczaj odsłuch zaczynam od świetnego Cyphera.

 

O której płycie VNM mowa? O najnowszej De Nekst Best? Czy o jakiejś starszej?

 

A tak swoją drogą to Wilku i Bilon wchodzą właśnie do studia, czeka nas trzecia płyta HG, kiedy się ukarze? Pojęcia nie mam, ale osobiście czekam. :ph34r:

Edytowane przez mbk84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, co z tego że Trzeci Wymiar? Skreślasz ich przez to że ich kawałek trafił do radia? Człowieku, ich ostatni album "Złodzieje Czasu" w*******a połowe sceny techniką, bitami, rymami. To wbrew pozorom nie jest liga Meza, chłopaki robią naprawdę dobry rap i serio, polecam Ci sprawdzić materiał od nich. Zdziwisz się.

nie, skreślam ich dlatego, że są z Polski.

miałem wątpliwą przyjemność słuchania tego albumu i nie, nie zdziwiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje czasu bardzo dobry album. Oni naprawdę mają świetną technikę, pełno podwójnych rymów. Osobiście uwielbiam każde słowo w dwóch wersach się rymuje:D Poza tym trzeci wymiar jest bardzo "melodyjny" w sensie, że flow płynie, a nie jest takie suche jak w przypadku Chady, czy też Pelsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa fajne tracki wyprodukowane przez ulubienca tlumow j dilla:

 

http://www.youtube.com/watch?v=SLBzhHwgX9s

 

 

mbk84 wymieniles fajne rzeczy, wszystko juz kiedys bylo wpomniane ale dla tych, ktorzy nie slyszeli bedzie to kolejna motywacja. ja nie dalem rady sie przekonac do dr. octagona ale wszystko z ninja tunes(po naszym rodzinnym skalpelu) i def jux(po dead ringerze RJD2 w 2002) pochlaniam i rzadko jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mes, Reno, Smarki Smark z Polski. z USA... nie chce mi się wymieniać wszystkich, za długa lista by wyszła, ale pierwsi, którzy przychodzą mi do głowy to Lil' Wayne, Eminem, Jay-Z, Bun B, Big L, Big Daddy Kane.

 

a, miało być spoza USA... no to Dizzee Rascal na "Boy In Da Corner" zdecydowanie rządził.

 

Stawianie w jednym rzędzie big l i Eminema jest trochę nie teges jak dla mnie. Już nie wspominając o panu nr 1

Edytowane przez lyskol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całą dyskografię looptroopa, embeego i promoe. Looptroop wydaje w tym roku nową płytę, jest dostępny nowy singiel:

 

Świetna jest nowa produkcja embeego: skuggpoeten- skuggpoeten

 

+gratis:

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności