Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pezet/Małolat - Dziś w moim mieście - o dziwo, dobra płyta! szczerze, to nie miałem nawet zamiaru sprawdzać, a wygląda na to, że jeszcze nie raz do niej wrócę. nareszcie dobry Pezet, po żenujących dwóch ostatnich solówkach. do sprawdzenia jeszcze Abradab, singiel niby spoko, ale jak próbowałem przesłuchać album, to wyłączyłem po 3 kawałkach, jeszcze kiedyś do tego podejdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Pezet średnio podszedł, trochę znowu smęci w niektórych kawałkach jak w Emocjonalnej... A dAba warto sprawdzić, kawałek Śmierć wielu serc moim zdaniem jest świetny pod każdym względem. Jeśli ktoś nie trawi tekstów dAba warto ze względu na same bity Ostrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też Pezet/Małolat się średnio podoba. Kilka kawałków dobrych, a Pezet na auto tunie to porażka. Płyta w stylu Muzyki Rozrywkowej, ale imo gorsza. Jak dla mnie na płytę, która była zapowiadana ~2 lata temu to nic specjalnego.

Edytowane przez Trojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja "Rozrywkowej" nawet nie próbowałem słuchać, wystarczyła mi nazwa płyty i stwierdziłem, że "dziękuję, postoję". może dlatego, że dawno nie słuchałem Pawła z Ursynowa, ten album tak mi podszedł.

 

tylko ten Grizzulah jest żenujący, bez kitu.

Edytowane przez boryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czego się spodziewać?

01.12 - Projekt Ostry Emade - Złodzieje Zapalniczek

Grudzień - nowy Stasiak

Dwie płyty które mogą wiele namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czytałem, że nowa płyta Tedego też w grudniu ma wyjść, ale nie wiem czy to tylko plotka. Fokus na tej okładce "Prewersje" wyszedł jak jakiś gimnazjalny Tiesto.

 

Płyty, które ostatnio wyszły:

 

 

HiFi banda - nawet, nawet. ale jakoś nie zachwyciła mnie, żebym 2 raz przesłuchał.

 

Vienio - nie lubię jego flow, ale zwrota Łony rozwaliła

PIH - przez to flow, nawet nie przesłuchałem całej.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Trojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na POE czekam, ale tylko ze względu na bity Emade. skrzeczenie skrzypka na dachu mnie nie interesuje, zresztą w tym stanowisku utwierdził mnie singiel ("jeśli trunek - alkohol" - no wtf? chociaż to i tak lepsze niż "e jelonek bambi, rap to nie hoop cola" z ostatniej solowej płyty).

 

Stasiak ma fajny wajb, ale poza 2Cztery7 go nie widzę. nie sądzę, żeby był w stanie udźwignąć ciężar solowego albumu, bez wsparcia Mesa. singiel mi się nie podoba.

 

Hi-fi Bandę przesłchałem, wleciała jednym uchem, wyleciała drugim, jedynie kawałek z Chadą warty uwagi.

 

Fokusa może sprawdzę, bo ostatnio mam zajawkę na Pokahontaz - ten mc jest naprawdę czołówką w Polsce pod względem techniki, ciekawe tylko czy będzie potrafił to wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze HiFi zacząłem... i nie skończyłem bo znalazł się najnowszy LUC który mnie zmiótł i nadal zmiata. Dwa Sławy fajną płytkę wydali. Taka ciut z jajem. POE owszem, czekam. Sam Ostrego nawet lubię, psychofanem nie będę ale lubię. Stasiak... fajnie zaczął. Na 2cztery7 jego kawałek (Luz Naturalny?) był bardzo fajny. Także... dwa typy do sprawdzenia plus Planet LUC jako obowiązek bo podobno gniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w LUC-u nie znajduję nic ciekawego. kiedyś się podniecałem niby-super rozkminami i ciekawymi tekstami, dzisiaj dostrzegam, że to pieprzenie od rzeczy, a jeśli nawet do rzeczy, to w tak grafomańskim stylu, że nie da się tego słuchać.

 

zamiast słuchać tych polskich miernot, lepiej sprawdzić najnowszy album Canibusa.

Edytowane przez boryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast słuchać tych polskich miernot, lepiej sprawdzić najnowszy album Canibusa.

 

Nie rozumiem podejścia do sprawy. Stawiasz rap jakiegoś nieznanego, bynajmniej mi, Canibusa ponad takich polskich MC's jak Fokus, LUC etc.

Wiem, że można woleć słuchać Canibusa, zamiast polskiego rapu, ale czy trzeba, wszystko co polskie, nazywać miernotą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast słuchać tych polskich miernot, lepiej sprawdzić najnowszy album Canibusa.
Nie rozumiem podejścia do sprawy. Stawiasz rap jakiegoś nieznanego, bynajmniej mi, Canibusa ponad takich polskich MC's jak Fokus, LUC etc.Wiem, że można woleć słuchać Canibusa, zamiast polskiego rapu, ale czy trzeba, wszystko co polskie, nazywać miernotą ?

twój avatar dyskwalifikuje cię w moich oczach jako rozmówcę, przynajmniej jeśli mielibyśmy dyskutować o rapie.

 

na takie posty nie będę już odpowiadał, bo nie chcę zaczynać flame'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc w temacie nic nie pisaliśmy, a teraz ledwo kilka postów i już fight. ja słucham tylko polskich miernot, bo nie kumam powiązań między zagranicznymi raperami, a i z angielskim nie jest na tyle dobrze, żebym wszystko ogarnął :) teraz najbardziej czekam na Prewersje, ale LUCa też muszę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boryc, nie możesz kogoś oceniac ze wzgledu na avatar, i wygłaszać majestatycznym tonem sądy typu "dyskwalifikuje Cie". Nie bierzesz wszak udziału w żadnym konkursie że ktoś miałby zostać za coś zlikwidowany.

Tutaj, szczególnie w tym dziale jako to ze kwestia muzyki i upodobania jest kwestią kontrowersyjną i tego typu rozmowa może prowadzić tylko do niepotrzebnych kłótni i spięć. Już wiele razy mówiłem oceniajmy pod wzgledem gustu szczególnie osoby które nie są pierwszakami w rapie i technicznie duzo potrafią, a także jak po prostu słuchamy czegoś odchodzącego od rapu. Nazywanie np. Fokusa czy LUC'a miernotą zadaje pytanie. Kim ty jesteś skoro masz prawo do takich opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności