Skocz do zawartości

Kupno Um1


misiek1269

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem na ebay'u dość ciekawą oferte na um1 <link>, problem w tym, że nie mam PayPal'a, który jest wymagany (więc musiałbym prosić kogoś z forum o pomoc), a po za tym nie mam pojęcią jak wysokie cło będę musiał zapłacić przy ich odbiorze. Dodatkowo osobie, która by mi pomogła należałoby dać kilka złotówek z przyzwoitości. I nasuwa mi się teraz pytanie, czy jest sens kombinować i ściągać ten sprzęt z za oceanu czy zapłacić troche więcej i kupić je na allegro <link>. Jeszcze jedno, jak jest z żywotnością tych słuchawek? Bo na ebay'u, o ile dobrze wyczytałem, dają na nie rok gwarancji, a gościu na allegro nie podaje na ten tamat żadnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z allegro raczej wcale nie mają gwarancji moim zdaniem. Sam o nich myślałem. Również przyłączam się do pytania @miśka1269. Jeśli ktoś coś wie o sprowadzaniu tych słuchawek albo mógłby użyczyć PayPala to też byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Może jakieś zbiorowe zamówienie? Osobie, która by nam to zorganizowała też by się opłaciło bardziej gdybyśmy się zrzucili na coś "za fatygę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś zbiorowe zamówienie?

 

Raczej zbiorowe zamówienia, ale paczka do każdego z osobna bo jest za free.

 

Wysylka First Call International - dochodzi w ok 2 tygodnie, nie ma trackingu - jest w cenie.

 

Jakbys chcial Express International (wysylka 5 dni i jest tracking) trzeba doplacic 20 dolcow.

 

Co do sprowadzenia, przykro mi, ale juz sie w to nie bawie.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

[...]

natomiast bezproblemowo zamawia sie um1 na ebay u uzytkownika zolton2 - koszt 109$ - wysylka w ceni, cla na pewno

nie bedzie... wiem bo sprawdzalem osobiscie...

 

masz kilka wariantow... earphonesolutions - drogo, ebay - tanio, ale musialbys zmienic bank na sensowniejszy smile.gif smile.gif smile.gif

 

ewentualnie jakis zyczliwy user, ktory by ci sciagnal z ebay i wyslal produkt do ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może znajdzie się ktoś kto by pomógł?

Ja ze swojej strony dodam tylko że moim zdaniem warto też rozważyć Ety RE6i na ebayu z Londynu.

Odrobinę drożej ale za to z Anglii nie ma problemu cła... No i z tego co czytam te Ety to jednak coś wyżej niż UM1. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitch Black Ink sądząc po opiniach użytkowników um1 myślę, że przypadną Ci do gustu. Przez wielu uważane są za najlepsze single drivery i mimo tego, że z pewnością do doskonałości im jeszcze dużo brakuje to i tak wybrałbym właśnie je również z powodu świetnej wygody i ergonomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz... ja jestem na nie już właściwie zdecydowany. :) To o Etach wrzuciłem bardziej jako "pod rozwagę" pozostałym. :) Ciekaw jestem czy znajdzie się ktoś kto użyczy nam swojego PayPala i czasu i pomoże sprowadzić te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy @greatboy się wycofał? Jeśli tak to nadal poszukujemy kogoś kto za opłatą pomógłby nam sprowadzić te słuchawki. Znajdzie się ktoś?

 

Ja sie moge podjac bo pewnie bede w tym tygodniu kupowal UM1 dla siebie.

 

Tylko przydałby mi sie jakiś HOWTO (nigdy wczesniej tego nie robilem)

 

Moze sie odezwac na PM ktos kto juz kupowal od Zoltona2 ?

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przydałby mi sie jakiś HOWTO (nigdy wczesniej tego nie robilem)

 

Moze sie odezwac na PM ktos kto juz kupowal od Zoltona2 ?

 

howto:

1. klikasz kup teraz

2. na nastepnym ekranie musisz zaplacic paypalem

3. niejaki Mike (Zoltona2) pisze ci maila: Shipping today

4. czekasz na sluchawki

 

nic wielkiego, nie mozna sie pomylic

pozdrawiam i milych zakupow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

howto:

1. klikasz kup teraz

2. na nastepnym ekranie musisz zaplacic paypalem

3. niejaki Mike (Zoltona2) pisze ci maila: Shipping today

4. czekasz na sluchawki

 

nic wielkiego, nie mozna sie pomylic

pozdrawiam i milych zakupow

 

Dzieki.

 

To jest ktos jeszcze chetny ?

Jesli tak to prosze o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można na allegro, ale te sluchawki na allegro sa najprawdopodbniej kupione za ebayu za 109usd, aukcja do której podałeś linka już jest za ponad 330 zl, nie wiadomo jak sie skonczy, dodałem do obserwowanych aucji

wiadomo, jak ktos nie ma moznliwosci zaplacic paypalem to allegro jest zawsze jakims wyjsciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy @greatboy się wycofał? Jeśli tak to nadal poszukujemy kogoś kto za opłatą pomógłby nam sprowadzić te słuchawki. Znajdzie się ktoś?

 

Ja moge zaoferowac pomoc , ale najblizszy wolny termin na wysylke mam - ok. polowy grudnia.

Prowizja 10% od wartosci paczki + koszty wysylki /wplata na na konto w Polsce/ . Paczka w 99% bezpieczna . Wysylam tylko na 1 adres w Polsce , reszta , czyli rozsylaniem po kraju - nie bawie sie. Oferta tylko dla osob , mogacych indywdualnie dokonac zakupu.

Jesli posiadasz karte , mozesz dokonac zakupu i podac moj adres w USA. Jezeli sie panowie dogadacie i wartosc paczki przekroczy $500 , mozemy wrocic do tematu.

Prosze nie zasypywac mnie pytaniami - ile to , ile tamto ? Nie mam czasu na wyszukiwanie najnizszych cen. Od tego sa wyszukiwarki .Sluze pomoca tylko osobom , ktore sa gotowe na zakup / sprawdzam wiarygodnosc firmy sprzedajacej /. Prosze pamietac , ze podejrzanie atrakcyjna cena , to 100% gwarancja przewalki.

Dla nieufnych - wysylam rekomendacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać jak dojdą i czy wszystko ok z nimi :) lepiej miec pewnosc :)

 

Ja też poczekam na rozwój sytuacji :P

A tak offtopując to masz dokładnie takie same słuchawki (epki i technicsy) jak ja oraz nad zakupem takich samych co ja się zastanawiasz :o Tylko playera mamy innego <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności