Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 godzin temu, neonlight napisał(a):

Ograniczenie wiekowe, w dzisiejszych czasach. 😆 A tak swoją drogą, nie kumam tego fenomenu twerkowania, jest sexi, ale bez przesady, żeby aż tak się tym jarać?! 🥴

Ja bym tak mógł potrząsać bańdziochem, ale walory estetyczne były by mocno wątpliwe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista tier.

Nie wiem gdzie wrzucać takie ciekawostki.

Kochani administratorzy możecie przenieść ten wątek w inne miejsce.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nRHnsP_4vLg9DlD9kwJ6gQuEQFqhTR0lnrkxXo3AMG8/edit?pli=1#gid=1760591585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audionanik napisał(a):

🤞No pacz @Play, a nie mówiłem? Nawet już tu jest emisariusz z rzeczonego tematu.😂

Eeee tam. Cieniutki ten żarcik jak kiełbasa z Biedronki. Mnie bawi myślenie, że wegeterianie strasznie cierpią bez kiełbasy, czyli może jednak śmieszny i wyrafinowany.🤣

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Cieniutki ten żarcik jak kiełbasa z Biedronki

To nie był żarcik, tylko wpis egzaltowanej Julki, która ze zjedzenia kiełbasy zrobiła jakiś komingaut, jakby to kogoś miało conajmniej obchodzić - co jest rzeczywiście śmieszne.

 

4 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Mnie bawi myślenie, że wegeterianie strasznie cierpią bez kiełbasy

Mnie bawi, że wegetarianie myślą, że mięsożerców naprawdę interesuje to czy cierpią bez kiełbasy, czy nie. Ich interesują tylko te histeryczne reakcje wegetarian na zaczepki - jarosze wtedy zaczynają tak zabawnie gęgać😀

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, audionanik napisał(a):

To nie był żarcik, tylko wpis egzaltowanej Julki, która ze zjedzenia kiełbasy zrobiła jakiś komingaut, jakby to kogoś miało conajmniej obchodzić - co jest rzeczywiście śmieszne.

 

Aaaa, mocne.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, audionanik napisał(a):

Prawdziwe cierpienie:

image.jpeg

Ty masz z tym jakiś problem a to widać po aktywnisci w tej materii. 😅  Miałeś w dzieciństwie szlaban na mięsko i teraz trauma a może w 2 stronę poszedłeś? Lepsze, ale też nieśmieszne.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

 

To jest niezle.

No, psiknąć sobie gazem w oczy żeby dojechać tęczówki, to trzeba mieć poważne kłopoty z kojarzeniem. Może to deficyt b12? Może ten leżący pan jest wegetarianinem i nie suplementował? Nie wiem nie znam się, ale trudno inaczej powiązać ten żart z uszczypliwościami wobec jaroszy.


Aaaa…kliknąłem w link z tymi memami naziolskimi… tylko że Adolf przeszedł na wegetarianizm dopiero w trakcie wojny, więc też słabo się to składa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności