Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 19.04.2023 o 02:24, Introverder napisał(a):

 

 

Ty mądry jesteś - k. prawie na zawał zejść można! Dobrze, że nic nie piłem przy okazji ... espe, Ty czorcie, wredny człowieku. Lubisz straszyć ludzi - chyba tak? :P  Człowiek przychodzi się zrelaksować, odpala randomowy filmik, a tutaj kurde atak prosto w twarz/uszy.. Powinienem się spodziewać takiego pomysłu, ale nie wiedziałem, że lubisz straszyć innych :P .

 

W domu też tak straszysz? :D :P :P 

 

"When the grass is cut, the snakes will show" - życzę Ci takiego węża w plecaku albo we własnym ogródku, jak z krzaków Cię łapie za dowolną część ciała, kiedy podlewasz krzaczki :P :D  . Poczekaj, kiedy Ci tam wyślę coś w ramach prezentu :P . Postaram się wtedy, żeby trafiło do rąk własnych :) :P . Będzie niby od jakiejś kobitki, że nie będziesz się spodziewać co jest w środku - no chyba, że jakiejś podpadłeś i ma powód by mnie "wyręczyć" :D :P . Ew. lepiej - może kiedyś coś podrzucę bez zapowiedzi - takie niespodzianki są najlepsze :D :P . Ważne, żeby było "chwytliwe" :)  :P .

Też o mału co zawału nie dostałem :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3888.jpg?width=620&quality=85&dpr=1&s=no

Przypomniało mi się :

Cytat

 

Sportsmenka w samym tylko 1986 roku przyjęła łączną ilość 2600 miligramów sterydów! To aż o 1000 miligramów więcej niż jeden z najsłynniejszych lekkoatletów wspomaganych dopingiem - Ben Johnson. Kiedy Heidi skończyła 18 lat wyglądała jak facet. Do zakończenia procesu tej wymuszonej transformacji został właściwie tylko jeden mały drobiazg. W 2004 roku kobieta poddała się operacji zmiany płci. Dziś lekkoatletka znana jest jako Andreas Krieger i wygląda tak:
 

18985430973aeb74ca7a8f6eba701878.jpg

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, spark13 napisał(a):

Wiem że niektórym od dobrobytu i braku zajęcia w głowie się p#@$&%li ale to już zasługuje na psychiatryk. 

 

 

https://streamable.com/jsq4yg

 

 

 

 

Kiedyś jeszcze mi się wydawało, że ona tak z oportunizmu opowiada te wszystkie dyrdymały, bo na fali, bo granty itp…

…ale kilka razy posłuchałem jej nieco uważniej i doszedłem do wniosku, że w układzie SI powinna znaleźć się jednostka miary głupoty - jedna Środa. Oczywiście w praktyce, z uwagi na dużą wartość jednostki podstawowej, używałoby się µŚród lub nŚród.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, micbud napisał(a):

73986FA4-8D1E-42DE-B0B8-3927910E3EF4.jpeg

 

 

Freeman zawsze wygląda i wyglądał tak samo - FUCKT! :P Pewnie jak umrze i go w trumnie pochowają i po 20 latach odkopią będzie podobnie. :D Ja go podejrzewam, że to jakiś wampir jest. 

 

Swoją drogą nie licząc zmiany fryzu, to Reeves też się dobrze trzyma :) .

 

 

 

6 godzin temu, rfzb napisał(a):

 

 

Te koleżanki muszą uważać co siedzą najbliżej, bo je też połknie :D :P .

Edytowane przez Introverder
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności